КОЙ ПЛАЩА ОСИГУРОВКИТЕ

КОЙ ПЛАЩА ОСИГУРОВКИТЕ

Мнениеот police12 » 23 Юни 2009, 20:08

Здравейте. искам да попитам за осигуровките. преди около две седмици може и повече съпругата ми каза, че е чула по радиото, че на първо четене в парламента е минал промяна на закона за държавните служители. а именно, че ние ще си плащаме осигуровките, а не както досега беше за сметка на държвата. това ако стане нали знаете какво означава. ще ни паднат заплатите поне с около 20 процента. просто питам дали някой е запознат дали въобще има такова нещо, защото на мене не ми се вярва или не искам да повярвам.
police12

Re: КОЙ ПЛАЩА ОСИГУРОВКИТЕ

Мнениеот osata » 23 Юни 2009, 21:34

Тази новина ако беше истина, щеше да е на първите страници на вестниците.
Може някой депутат да се е изказал подобно, но чак да го гласуват и да не се разчуе....
http://www.vbox7.com/play:c953d39e - аз сам си избрах тази съдба вечната черна овца

http://www.vbox7.com/play:9fb723f4 - в памет на загиналите колеги
Аватар
osata

Мнениеот police12 » 23 Юни 2009, 21:51

дано да си прав. но колко такива закони са минавали така между другото, а и като гледам по медиите как говорят, че трябвада се правят икономии, замразиха тазгодишното увеличение на бюджетните заплати. освен съкращаване на разходите "ония" май не могат друго да измислят...
police12

Мнениеот Sir Humphrey » 23 Юни 2009, 23:29

police12 написа:Здравейте. искам да попитам за осигуровките. преди около две седмици може и повече съпругата ми каза, че е чула по радиото, че на първо четене в парламента е минал промяна на закона за държавните служители. а именно, че ние ще си плащаме осигуровките, а не както досега беше за сметка на държвата. това ако стане нали знаете какво означава. ще ни паднат заплатите поне с около 20 процента. просто питам дали някой е запознат дали въобще има такова нещо, защото на мене не ми се вярва или не искам да повярвам.

В сайта на Народното събрание такъв законопроект, в такава фаза на процедурата, не фигурира.
Аватар
Sir Humphrey

Назад към Професионални теми, съвети и помощ