Работа в чужбина по специалността

Re: Полицай в Америка

Мнениеот Mancho8 » 10 Мар 2014, 15:55

Благодаря за изчерпателният отговор и критиката за правописа ми.На всеки се случва да сгреши, но нека се върнем към въпроса и да не пишем излишни коментари :)
Mancho8

Мнениеот Mancho8 » 10 Мар 2014, 21:09

Какви са изискванията ? Какво трябва да направя да постигна целта си ?
Mancho8

Re: Работа в чужбина по специалността

Мнениеот BatRambo » 11 Мар 2014, 22:08

Здравеите, Колеги, получавам пак доста въпроси как се става Полицаи в Америка...,! Ако минете през моите писания в този форум от преди известно време ще видите че писах доста за изискванията, като наи-важното е Американско гражданство, което се постига с получаване на Зелена Карта или брак в Америка...
Аз започнах в родното МВР когато бях на 23, та цял живот така...Успех, ако с нещо мога да помогна се обаждаите!
________________________________________________________________________________________________________________________________________________________________________________________________________________

;)!
Нямах възможност година и половина да се появя тук, както и на много дрги места, моята 12-годишна дъщеря Атина се поболя много сериозно (апластова анемия), разбиха и имунната система с ваксинации, та след година и нещо ходене по мъките и страха, че ще загубим детето си- чудото стана- успешно мина трансплантация на костен мозък в Сиатъл и сега се развива перфектно!
Благодарим на Бога, оцеляхме всички...повечето от вас са родители и знаят какво е...

Успех в нашата професия и да се пазите, а от семеиството по- важно няма!!!

СТЕФАН
UWPD -U247
Аватар
BatRambo

Мнениеот BatRambo » 11 Мар 2014, 23:04

Athena my Partner.jpg

Нямах възможност година и половина да се появя тук, както и на много дрги места, моята 12-годишна дъщеря Атина се поболя много сериозно (апластова анемия), разбиха и имунната система с ваксинации, та след година и нещо ходене по мъките и страха, че ще загубим детето си- чудото стана- успешно мина трансплантация на костен мозък в Сиатъл и сега се развива перфектно!
Благодарим на Бога, оцеляхме всички...повечето от вас са родители и знаят какво е...

СТЕФАН
Вие нямате нужните права за да сваляте прикачени файлове.
UWPD -U247
Аватар
BatRambo

Мнениеот ТРЕЗОР » 11 Мар 2014, 23:22

Да ти е жива и здрава , а по стар български обичай - направи курбан за здраве......
ТРЕЗОР

Мнениеот BatRambo » 11 Мар 2014, 23:32

Милион благодарности! Непременно ще го направя, на 'втория и рожден ден', 10 Декември!
UWPD -U247
Аватар
BatRambo

Мнениеот gushtera » 11 Мар 2014, 23:55

Mancho8 написа:Какви са изискванията ? Какво трябва да направя да постигна целта си ?

Първото изискване е да имаш американско гражданство....след това всичко останало.
gushtera

Мнениеот MSG » 12 Мар 2014, 01:17

Mancho8 написа:Какви са изискванията ? Какво трябва да направя да постигна целта си ?

В крайна сметка, условията са публично достъпни. Що не кликнеш няколко пъти с мишката и не си намериш инфото сам, ми чакаш някой друг да ти го намери? Не е необходимо да си американски гражданин. http://www.wikihow.com/Become-a-Police-Officer
MSG

Мнениеот Mancho8 » 12 Мар 2014, 02:50

Благодаря за информацията и аз намерих вече някои изисквания, но до колкото разбрах за някои щати искат гражданство, а за други не :).
Mancho8

Мнениеот MSG » 12 Мар 2014, 09:04

То затова трябва да се пита там, където могат да ти дадат компетентен отговор. Изпрати запитване до съответния департамент, където имаш намерение да кандидатстваш и ще ти кажат най-точно. Личното ми мнение е, че е силно препоръчително да си живял поне година-две на съответното място за да видиш и опознаеш живота там от първа ръка. Щото начинът на живот, мислене и поведение са коренно различни от тези, с които сме свикнали.
MSG

Мнениеот Mancho8 » 12 Мар 2014, 13:46

MSG - Съгласен съм с Вас и за запитването до тях и за живеенето малко там.Мислил съм ги тези неща и съм си направил ясна равносметка за нещата. Благодаря за пореден път на всички, които взеха отношение по въпроса :)
Mancho8

Мнениеот minavasht » 12 Мар 2014, 17:38

BatRambo написа:
Athena my Partner.jpg

СТЕФАН

Да е жива и здрава, другото се нарежда.

Виждам че пак караш истинска полицейска кола.
Всяка молитва получава отговор. Понякога отговора е "Не!"
minavasht
Police Officer US Florida

Мнениеот BatRambo » 13 Авг 2015, 19:31

Привет на всички КОЛЕГИ и истински хора, които ме подкрепиха през последните три кошмарни години...Моята щерка се оказа по-корава и от баща си, оцеля през всичко, което и се струпа на главата, оздравя и и вчера празнувахме 14-ти рожден ден!

Слава Господи!

Пускаите запитвания, тематики по всичко, с което евентуално мога да помогна оттук- още няколкоо годинки до заветната пенсия, па после- ще видим...

Успех и да се пазите!

Стефан
UWPD -U247
Аватар
BatRambo

Мнениеот cop » 13 Авг 2015, 21:09

[quote="BatRambo"]Привет на всички КОЛЕГИ и истински хора, които ме подкрепиха през последните три кошмарни години...Моята щерка се оказа по-корава и от баща си, оцеля през всичко, което и се струпа на главата, оздравя и и вчера празнувахме 14-ти рожден ден!

Слава Господи!

Пускаите запитвания, тематики по всичко, с което евентуално мога да помогна оттук- още няколкоо годинки до заветната пенсия, па после- ще видим...

Успех и да се пазите!

Стефан[/
Слава Богу, че всичко е наред!
Живи и здрави цялото семейство!
cop

Мнениеот BatRambo » 13 Авг 2015, 21:46

Chief For a Day 1.jpg
BatRambo написа:Привет на всички КОЛЕГИ и истински хора, които ме подкрепиха през последните три кошмарни години...Моята щерка се оказа по-корава и от баща си, оцеля през всичко, което и се струпа на главата, оздравя и и вчера празнувахме 14-ти рожден ден!

Слава Господи!

Успех и да се пазите!

Стефан
Вие нямате нужните права за да сваляте прикачени файлове.
UWPD -U247
Аватар
BatRambo

Предишна

Назад към Професионални теми, съвети и помощ