Въпрос относно СДВР

Въпрос относно СДВР

Мнениеот dr-who » 31 Дек 2014, 16:39

Здравейте, имам питане относно работа в СДВР - дирекцията на Антим Първи. Тъй като не съм запознат достатъчно отблизо макар и да имам някаква събрана информация, нова такава никога не е излишна. Та понеже ще идвам от съвсем другаде, и ще започвам като оперативен в криминална се интересувам от допълнителна информация по възможност от някой в момента работещ там как е в отделните сектори, къде се работи извънредно, къде често се излиза и дебне нощем, къде е клатене на крака и разни такива неща. Моля без отговори от незапознати и без отговори от сорта на "къде ще ходиш като не знаеш къде отиваш" :)))
dr-who

Re: Въпрос относно СДВР

Мнениеот kolors » 02 Яну 2015, 10:21

Много тъп въпрос. Кой ще ти даде такава инфорчация,като каде се дебнело.органите на МВР не дебнят а извършват СПО ,каде се клатели краката ,и да има такава възможност едва ли някой ще я сподели с новобранец. А и колко СДВР мислиш ,че има в София? И с този твой въпрос даде отговор на мой такъв,зощо с всяка измината година в МВР интелектоалното ниво пада.
kolors

Мнениеот ТРЕЗОР » 02 Яну 2015, 11:01

dr-who написа:Здравейте, имам питане относно работа в СДВР - дирекцията на Антим Първи. Тъй като не съм запознат достатъчно отблизо макар и да имам някаква събрана информация, нова такава никога не е излишна. Та понеже ще идвам от съвсем другаде, и ще започвам като оперативен в криминална се интересувам от допълнителна информация по възможност от някой в момента работещ там как е в отделните сектори, къде се работи извънредно, къде често се излиза и дебне нощем, къде е клатене на крака и разни такива неща. Моля без отговори от незапознати и без отговори от сорта на "къде ще ходиш като не знаеш къде отиваш" :)))

Момко - не прекалявай с пиенето или си пий редовно хапчетата......или по добре залягай над учебниците,че ваканцията свърши ;)
ТРЕЗОР

Мнениеот Lord » 02 Яну 2015, 11:37

dr-who, личи си веднага, че си роден за СДВР, пич! :mrgreen:
Аватар
Lord

Мнениеот кпц » 02 Яну 2015, 12:22

Да, интелектОалното ниво наистина пада.
Казано по-разбираемо-силно снижаване на стиловите регистри. mm:)
dr-who, ти вече си сложил главата в торбата, щом пишеш "СДВР...ще започвам оперативен в криминална".
Като почнеш и се поогледаш - може и да намериш мястото, където "се клатят краката", макар че много се съмнявам в съществуването на рая!
кпц

Мнениеот sota » 02 Яну 2015, 19:36

dr-who написа:Здравейте, имам питане относно работа в СДВР - дирекцията на Антим Първи. Тъй като не съм запознат достатъчно отблизо макар и да имам някаква събрана информация, нова такава никога не е излишна. Та понеже ще идвам от съвсем другаде, и ще започвам като оперативен в криминална се интересувам от допълнителна информация по възможност от някой в момента работещ там как е в отделните сектори, къде се работи извънредно, къде често се излиза и дебне нощем, къде е клатене на крака и разни такива неща. Моля без отговори от незапознати и без отговори от сорта на "къде ще ходиш като не знаеш къде отиваш" :)))

Явно като са те назначавали всички нива в МВР и в частност СДВР са спали. :lol: Направо се плаша.Един колега в личен състав от едно столично РУ се изказа ,че на един конкурс от близо 2000 кандидати едва са избрали 200 човека да ги допуснат до конкурс като начало по документи .Толкова били неграмотни ,че някои и имената си ги пишели с грешки . :shock:
Аватар
sota

Мнениеот schobaka » 02 Яну 2015, 20:25

"Та понеже ще идвам от съвсем другаде, и ще започвам като оперативен в криминална се интересувам от допълнителна информация по възможност от някой в момента работещ там как е в отделните сектори, къде се работи извънредно, къде често се излиза и дебне нощем, къде е клатене на крака и разни такива неща."

Вие сте уникален служител и като такъв ще сте много полезен на СДВР, особено в Криминална полиция. И понеже идвате от "съвсем другаде", ще е нужно да пуснете молба до Началниците на Секторите в СДВР с поставените тук въпроси, като трябва да наблегнете /подчертаете/-къде често се излиза и дебне нощем и да си направите добре сметката дали имате в района позната мома ..може и да не е мома..., - къде е по-добре за клатене на ..... Считам, че след като сте нов в тази структура е нужно да Ви уведомят писмено ... Не ми благодари а действай ;)
schobaka

Мнениеот dr-who » 03 Яну 2015, 12:37

...... Всички отговори които получих ги бях забранил в стъпителното изказване. Колкото до конпетнтните мнения явно определено никой от вас не бачка там. Не съм новобранец. НЕ Е СПО на провинциалното зомби написало това, спо ви е по селата където има време да ви напишат план, так се излиза за секунди по сигнал, няма време някой да пише и утвърждава. Ако има някой който да даде нормално мнение, различно от "компетентните" ....... по - горе, бих се радвал ;). И не не търся рая, не знам кой какво реши че търся и да има места там където си клатят краката, не искам да ходя там а искам още мнения за работата в дирекцията. То бива прост народ, озлобен ама баш по празните ли бе :))
Последна промяна MasterCop на 03 Яну 2015, 15:16, променена общо 1 път
Причина: Обидни квалификации! Моля прочетете Правилата и ги спазвайте!
dr-who

Мнениеот police_mans » 03 Яну 2015, 17:41

dr-who написа:...... Всички отговори които получих ги бях забранил в стъпителното изказване. Колкото до конпетнтните мнения явно определено никой от вас не бачка там. Не съм новобранец. НЕ Е СПО на провинциалното зомби написало това, спо ви е по селата където има време да ви напишат план, так се излиза за секунди по сигнал, няма време някой да пише и утвърждава. Ако има някой който да даде нормално мнение, различно от "компетентните" ....... по - горе, бих се радвал ;). И не не търся рая, не знам кой какво реши че търся и да има места там където си клатят краката, не искам да ходя там а искам още мнения за работата в дирекцията. То бива прост народ, озлобен ама баш по празните ли бе :))

"Прост" народ ти бил отговорил,но на никой от "простите",които са ти отговорили,няма редактирано мнение,а на теб забележката отдолу е,че си използвал обидни квалификации,с което сам си се поставил в графата - прост човек!
Можеш да забраняваш само на майка си и баща си,на нас нищо не можеш да забраняваш! На ул. "Антим I " в София има само едно СДВР. Уточнението ти те издава,че си човек от провинцията, и човек,който не работи в МВР!
Ако работеше в МВР нямаше да очакваш да събереш информация за работата на различните сектори в СДВР от публичен полицейски форум.
Има ги излизанията за минути на сигнал,но ако беше полицейски служител,щеше да знаеш,че никой няма да тръгне да споделя със случайни хора неща от кухнята на сектора.Никой няма да сподели със случаен човек,къде и как се дебне.
Жив и здрав бъди,по празниците се прекалява с алкохол,със стимуланти,оправяй се и се вземи в ръце,празниците свършват!
police_mans

Мнениеот kolors » 03 Яну 2015, 18:19

Явно идващия от другаде не са ти ясни и съкращенията като СПО ,усещам че имаш комплекси ,че си от провинцията.Спокойно това не е мерилка за можене. И ще забраняваш у вас в къщи,ако можеш разбира се. Ако питаш по старите колеги стой си другадето ,ще се чувстваш в свой води.
kolors

Мнениеот лошия » 03 Яну 2015, 18:44

Абе пич какъв ОР си ти да събираш информация в интернрт форум??? На това ли те научиха в АМВР ??? То вярно че всичко по кадърно избяга отдавна в чужбина ,ама чак толкова да е закъсала академията!!! Абе тежко и горко на СДВР щом такива като теб ще водят оперативни дела!!! С твоя пост престъпноста в София дръпна едни гърди напред!!! Аре с здраве и Господ да ни пази,че то май други неостанаха!!!
лошия

Мнениеот dsuzunov » 03 Яну 2015, 19:18

Я преждеписалите, дайте определение на човек от провинцията. Че нещо не мога да ви разбера. Ние, които живеем и работим извън София ли сме "провинцията"? Това, че не познаваме Столицата и не знаем къде се намира СДВР, прави ли ни "провинцилисти"? Няма ли и за вас да важи същото определение, ако коментирате нещо в Пловдив, Варна, Русе итн?
Димитър Узунов - Пловдив
Аватар
dsuzunov

Мнениеот police_mans » 03 Яну 2015, 21:18

dsuzunov написа:Я преждеписалите, дайте определение на човек от провинцията. Че нещо не мога да ви разбера. Ние, които живеем и работим извън София ли сме "провинцията"? Това, че не познаваме Столицата и не знаем къде се намира СДВР, прави ли ни "провинцилисти"? Няма ли и за вас да важи същото определение, ако коментирате нещо в Пловдив, Варна, Русе итн?

За мен под човек от провинцията имам предвид човек от малко населено място,далече от големите градове. Според мен за полицай не е нужно да познава София за да знае,че в София има само едно СДВР /Столична Дирекция на вътрешните работи / както в Пловдив,Варна,Русе и други областни градове има по една Областна Дирекция на МВР.
police_mans

Мнениеот milench0 » 03 Яну 2015, 22:07

dsuzunov, така е тия от провинцията които работим в София ни мачкат повече :lol: , комндира ми на отделение постояно ми натяква, че живея в Столицата и не плащам данъци на колата ми в София. И редовно ми казва, че ми е купил билет за провинцията и да не се притеснявам :lol:
milench0

Назад към Професионални теми, съвети и помощ