ДА ЖИВЕЕ БОЙКО БОРИСОВ !!!!!!!

Re: ДА ЖИВЕЕ БОЙКО БОРИСОВ !!!!!!!

Мнениеот clearly » 24 Май 2012, 22:21

По пътьом си рекох да надникна и да видя какво става.Оказа се че никой не е споделил инфото в което иде реч ,че Бойко Борисов нареди полицейски патрули с мегафони да информират гражданите при земетресение, така ако усетите земетресение полицията ще потвърди, че не сънувате а ако земетресението не ви е събудило и паникьосало полицията ще го направи :roll: цък http://dariknews.bg/view_article.php?article_id=907326 А когато има наводнения нищо чудно полицаите да трябва да съобщават на пострадалите за него с писма в бутилки. :))))

Чл. 39.
(1) Всеки има право да изразява мнение и да го разпространява чрез слово - писмено или устно, чрез звук, изображение или по друг начин.
Аватар
clearly
Изгонен

Мнениеот InfoInfo » 25 Май 2012, 00:25

Че те нали новите "сирени" на ГЗ могат да "говорят", толкова ли е трудно да ползват тях?
Явно друго си е да пратиш някого да изпълнява ролята на глашатай - ще се отчете дейност по линия на оповестяването. А докато мине "патрулката с мегафона" из всички села в района току-виж актуалната информация се променила и пак ще трябва да тръгва отново за да я ъпдейтва за да са хората "в час с новините". :lol:
Четох, че в Япония ще предупреждават за цунами със SMS, в САЩ за торнадото със сирени, пък у нас... единствената патрулка на няколко села ще трябва да ги обикаля и да се прави на радио.
InfoInfo

Мнениеот bega4kata » 29 Май 2012, 16:39

clearly написа:ако усетите земетресение полицията ще потвърди, че не сънувате а ако земетресението не ви е събудило и паникьосало полицията ще го направи

Полицията докато се усетят гражданите, вече ще е задържала за 24 часа лицата "Рихтер" и "Епицентъра" :lol:
Празна раница не пази граница, уважаема г-жо Министър!
Аватар
bega4kata

Мнениеот clearly » 29 Май 2012, 17:39

bega4kata написа:
clearly написа:ако усетите земетресение полицията ще потвърди, че не сънувате а ако земетресението не ви е събудило и паникьосало полицията ще го направи

Полицията докато се усетят гражданите, вече ще е задържала за 24 часа лицата "Рихтер" и "Епицентъра" :lol:

"bega4kata" забрави Медведев, Шпонхоер и Карник. :lol: Доволно потривайки ръце Бойко Борисов сподели пред БТВ , че този път няма как съдът да ги пусне, тъй като доказателствата са неопровержими. 8-)
След вафлите ББ които успешно се продават на пазара ни ,днес четох ,че и производителите на чорапи са пратили официалното писмо до МС с искането артикула им да се казват "Бойко Борисов" .Обаче он им написал едно голямо ,,НЕ'' .И си викам след като Путин и Обама си дават лика с инициалите си , що пък нашият премиер се дърпа?Народът го обича и всяко едно изделие с неговият лик или инициали ще се харче като топъл хляб и хем ще живне търговийката.пп Сетих се ,че вчера премиера си направи реклама на http://a7.sphotos.ak.fbcdn.net/hphotos- ... 1072_n.jpg и явно от там му е дошла и идеята на производителя .

Последна промяна belyata на 30 Май 2012, 16:35, променена общо 1 път
Причина: Offtopic!

Чл. 39.
(1) Всеки има право да изразява мнение и да го разпространява чрез слово - писмено или устно, чрез звук, изображение или по друг начин.
Аватар
clearly
Изгонен

Мнениеот Lord » 19 Юни 2012, 17:49

Народа изпуши, вероятно от жегите! :mrgreen:

http://tv7.bg/news/society/9344342.html

:lol:
Аватар
Lord

Мнениеот Luiz » 19 Юни 2012, 18:35

Коя ли сутрин ще осъмне омазан с лютеница. :lol:
Luiz

Мнениеот kkarakashev » 19 Юни 2012, 18:43

То лютеницата се прежалва, ама ако му пукнат главата с някоя кирка .................. :mrgreen:
http://www.vbox7.com/play:7f4f0694 - В памет на служителите на МВР, загинали при изпълнение на служебният си дълг.
http://inmemoriam.mavar.info
Аватар
kkarakashev

Мнениеот clearly » 01 Юли 2012, 14:01

Здравейте бойци.И тъй като ми домъчня за вас си рекох да се логна за малко и да ви светна за някой неща,които слугинажките медии премълчават .Не напразно и наскоро излезе доклад на неправителствената организация „Репортери без граници“,в който се казва ,че България е на 80-то място в света по степен на свобода на словото и на последно място сред страните – членки на ЕС.И поради тая причина няма да намерите в слугинажките и ред наплисано или казано по ТВ -та ,че Специалната комисия по организирана престъпност, корупция и изпиране на пари към Европейския парламент (CRIM) преди седмица бе сезирана от Петър Пенчев от Асоциацията на свободното слово „Анна Политковска“ и журналистите Атанас Чобанов и Асен Йорданов ,за миналото на Борисов .http://www.eurochicago.com/2012/06/bb/
Защо вярват от Асоциацията на свободното слово „Анна Политковска“ че CRIM ще им отговори, а няма дипломатично да премълчи случая,може да прочетете и чуете на запис тук http://politkovskaya-bg.blogspot.com/20 ... terly.html
Коментарът на Калина Андролова по БНР, Деконструкция, от 30.06.2012 също не е за пренебрегване http://bnr.bg/sites/horizont/Shows/Them ... akomm.aspx

Чл. 39.
Аватар
clearly
Изгонен

Мнениеот Pozitano » 02 Юли 2012, 21:47

http://bnt.bg/bg/news/view/26095/boriso ... _drujestva
Излъчено в "По света и у нас".07.04.2010 / 17:11
Премиерът Бойко Борисов обмисля дали да бъдат прекратени договорите с електроразпределителните дружества. Той е възмутен от факта, че НЕК работи на загуба и участва в схема за източване на пари. В петък премиерът очаква доклади за цените на електроенергията от Българския енергиен холдинг и НЕК. Той настоява да получи всички решения и писма за купуването и продаването на ток.

Как се печели, като продаваш нещо на по-ниска цена, отколкото си го купил. На този въпрос премиерът търсел отговор от няколко дни, след като разбрал, че националната ни енергийна компания купува ток за 90 лeва, а го продава с два лева по-малко. Заяви, че ще даде Нобелова награда на всеки икономист или математик, който излезе на плюс при такава сметка.

Бойко Борисов - министър-председател:
- Няма завършил в Банкя ученик, който да може да предположи, че ще си купи нещо на 90 лева, ще го продава на 88 и от това ще печели - за да си сметне бюджета, такъв в Банкя няма.

На всичкото отгоре трите електроразпределителни дружества пък продавали тока от 88 лева за 146 лева - и то на нас потребителите. Премиерът задава въпроса и на кого е нужно да има посредник между НЕК и хората, защо има такава разлика в цената и къде са дивидентите на държавата?

- Казват, че са инвестирали, аз искам и ще ходя лично на всяко място, на което ми посочат, че са инвестирали - далекопроводи, стълбове, където ме заведат там ще ходя лично и ще ги смятам, щото по сметки за тия 5 години над 1 милиард трябва да са дивидентите.

Другият абсурд, необясним за Борисов е как така НЕК е купувала ток от Козлодуй за 66 лева за мегаватчас, а в същото време е купувала от чужди държави ток на двойни и дори по-високи цени.

- Не виждам никаква логика в това да купувам ток на 127 или 134 лева, когато Козлодуй ми го дава на 66 лева и с 66 лева, забележете ток, ние почваме да го продаваме на трети страни. На българските граждани го продаваме на 146, а на 68 го даваш примерно на Сърбия, Гърция, Турция или където и да е. Къде има такова нещо, къде е икономическата, финансова или каквато и да е логика.

Всички, които са участвали в тази далавера и получаването на комисионни, ще бъдат уволнени или ще им бъде търсена отговорност, закани се още вчера министър-председателят. Тези разкрития обаче може да зарадват българите с по-ниски цени на тока или поне без покачване на сегашните.

Те от първи юли няма, със сигурност, предполагам, не знам, щото те пък са независима организация - няма да са такива цените, така си мисля поне или се надявам.

Докрая на юни ДКЕВР трябва да реши дали да уважи исканията на Е.ОН, EVN и CEZ за увеличение на цената на тока между 2 и 10 %.

Излъчено в "По света и у нас".

Господин Генерал,
интересно ми е , сега как бихте коментирали това свое изказване ?
771 -"1300 години България" Изображение
Изображение
Аватар
Pozitano

Мнениеот Sir Humphrey » 07 Юли 2012, 10:54

Премирът Борисов влезе в учебниците по история

http://www.mediapool.bg/%D0%BF%D1%80%D0 ... 94923.html

:? :? :? :x

И това доживях...
Аватар
Sir Humphrey

Мнениеот dog » 07 Юли 2012, 15:27

Sir Humphrey написа:Премирът Борисов влезе в учебниците по история

http://www.mediapool.bg/%D0%BF%D1%80%D0 ... 94923.html

:? :? :? :x

И това доживях...

МАЛЕЕЕЕЕ ........таш.к работа..........урааааааааа. накъде вървиме..........
Лошото е винаги добре организирано,
а доброто се кара помежду си.
Аватар
dog
Изгонен

Борисов се обяви за щастлив премиер с най-добрите министри

Мнениеот chvarci » 09 Юли 2012, 09:52

http://www.segabg.com/article.php?id=607646
Аз съм щастлив премиер, ГЕРБ има министри, които ще останат в историята като едни от най-добрите в своята сфера. Това заяви премиерът и лидер на ГЕРБ Бойко Борисов пред общото събрание на младежката организация на партията. Борисов отличи поименно вицепремиерите Цветан Цветанов и Симеон Дянков, както и регионалния министър Лиляна Павлова и икономическия Делян Добрев.

Борисов за пореден път извъртя протестите срещу управлението си в своя полза, като изтъкна, че неговото правителство било най-демократичното, защото се вслушва в гласа на народа. Както и пред еколозите, той изреди пред младежите любимите си заслуги - за забраната на ГМО и на добива на шистов газ, отмяната на ACTA и на закона за горите. С думите "Познавам вече половината археолози по име" пък припомни, че по магистралите изчакват археолозите да приключат разкопките.

Премиерът обаче разкритикува младежите от ГЕРБ, че не са го подкрепили достатъчно. "Къде бяхте вие, докато аз водех тези битки", попита риторично той. Според него младите хора в страната ще повярват по-лесно на младежите от ГЕРБ, защото те говорят на един и същи език. Борисов поиска, когато видят проблем, да кажат, за да може властта да реагира и да не се стига до протести. Според него гражданското общество трябва да притиска властимащите. "Така трябва, иначе се отпускаме", коментира Борисов, който по друго време е недоволствал, че му протестират под прозорците.
Аватар
chvarci

Мнениеот Sir Humphrey » 09 Юли 2012, 15:03

http://www.mediapool.bg/%D0%B2%D0%BE%D0 ... 94980.html

В контекста на СРС-та Борисов определи като популистко своето обещание специалните разузнавателни средства да бъдат разпореждани от главния секретар на МВР, а не от министъра на вътрешните работи.

От думите на Борисов стана ясно още, че настоящият професионален ръководител на министерството “винаги може да го манипулираш”.

“Ако се издават от главния секретар, образно казано ще сложим главен секретар вместо министъра, той ще ги подписва и ще идва да ни казва”, обясни Борисов каква ще бъде практиката в иначе деполитизираното Министерство на вътрешните работи.

“Така че това си е жив популизъм. Изхождал съм, когато съм го казвал, от позицията като бях главен секретар. Тогава не допусках да ми се меси министъра и правих каквото аз съм решил”, твърди Борисов.

Но като знам с какво разполага МВР в момента нямат такъв главен секретар като мен, който да каже “не” или “да”, винаги може да го манипулираш като искаш”, заяви още Борисов по адрес на Калин Георгиев.

След подобно изказване май ще е нормално Калин Георгиев да предприеме едно напускане.
Аватар
Sir Humphrey

Мнениеот InfoInfo » 09 Юли 2012, 15:48

Сега остава премиера да започне да говори за себе си в множествено число подобно на краля слънце. :lol:
InfoInfo

Мнениеот chvarci » 01 Авг 2012, 08:26

ПЕСНИЧКА ЗА БАТЕ БОКО

На Витошкия лифт не те качих,
понеже се страхувам от високо.
Обаче полетяхме с теб на стих –
в метрото със мотрисата на Боко.

Бат Боко си е пич – софийски Слай.
Реши ли да копае под земята,
един за трима – истински копай! –
и взема – трима за един – заплата.

Бат Боко е и Шварценегер! – щом
реши, че нещо почва да го нерви,
от стария, добър Партиен дом
натирва всички – да ядат консерви.

И – ако стане нещо изведнъж –
пожар, не дай си, Боже, се запали,
и тутакси Бат Боко праща дъжд
над планини, селца и магистрали!

И няма зима, няма пек и студ –
в снега дори той ляга без пижама.
Бат Боко е агент на Холивуд,
работещ под прикритие за двама!

Бат Боко някой ден ще ни реши
и екзистенциалните проблеми –
когато литнат нашите души,
да стане тъй, че Бог да ги приеме!

И пея аз: – Здравей, живот, здравей!
И ти край мене, мила, да си споко.
Да ни е жив и здрав – и да живей! –
днес, утре и вовеки – бате Боко!

Валери Станков

http://afera.bg/pozitsia/27828.html
Аватар
chvarci

Мнениеот катюша » 01 Авг 2012, 08:33

За теб явно да се занимаваш с Бойко Борисов е мисията на живота ти.
катюша

Предишна

Назад към Всякакви теми