ФИТНЕС МАНИЯ

Re: ФИТНЕС МАНИЯ

Мнениеот clearly » 03 Сеп 2011, 18:30

litex написа:Цял ден на ябълки и вода не съм опитвал,опитвах да намаля цигарите,но и това не мога,явно волята ми е слаба...Не знам има ли смисъл да се опитва каквото и да е,осен да се спрат окончателно цигарите...Сега пия постоянно едни билкови таблетки пективит Ц,помагало да се чистят токсините,но сигурно ако се спре пушенето :D

Хе хе и как я мислиш тая работа ние върлите пушачи да ги захвърлим от раз?Аз лично нямам никакво намерение да ги спирам.И най- интересното ,че колкото повече им качват цените,толкова по ми се пуши и са ми по -сладки ;)А като се замисля какви пари са това .Направо ме заболява главата.Унас и мъжо пуши и той яко ги дъни.Добре ,че сино не пуши.

Чл. 39.
(1) Всеки има право да изразява мнение и да го разпространява чрез слово - писмено или устно, чрез звук, изображение или по друг начин.
Аватар
clearly
Изгонен

Re: ФИТНЕС МАНИЯ

Мнениеот belyata » 03 Сеп 2011, 23:49

kkarakashev написа:Бих желал да попитам какви са вредите (ползите са ми горе-долу ясни) от синефрин (ефедрин) и каква е ползата от клемботерол.

Ефедрин
Ако не се използва правилно, ефедринът може да ви докара някои неприятности. Опасност съществува най-вече за страдащите от високо кръвно налягане или от заболявания на щитовидната жлеза. Eфедринът може да въздейства силно върху централната нервна система и да причини повишена възбудимост (в лошия смисъл). Много хора се оплакват, че след употреба на ефедрин страдат от безсъние, което се дължи именно на въздействието върху нервната система. Друг неприятен ефект, възможен при употребата на ефедрин, е схващане в мускулите. То се наблюдава поради факта, че ефедринът предизвиква повишено отделяне на калций от мускулите. За да предотвратите неприятните схващания в мускулите, най-добре е да приемате препарати, съдържащи калций, заедно с ефедрина. При сериозно предозиране ефедринът увеличава кръвното налягане и риска от удар. Има случаи, в които се налага незабавна медицинска намеса за предотвратяване на фатални последици. Така че бъдете внимателни и не се увличайте с дозите, особено ако страдате от диабет. Преди да започнете употребата на ефедрин е добре да се консултирате с лекар - специалист.
http://www.muskulibg.com/razdeli/-mainm ... 42----/200

Кленбутеролът се използва като алтернатива на стероиди, защото притежава анаболните свойства на стероидите, но в по-слаба степен. Особено е подходящ за "натуралните" билдери за увеличаване на мускулната сила и твърдост.
Аватар
belyata

Re: спиране на отпуска

Мнениеот arkan » 14 Дек 2013, 08:25

dakota_ написа:При мен,ако полицай е два пъти в седмицата по един час във фитнес залата на тренировка /осем пъти в месеца/ получава един ден отпуск... Имаше борсуци,които скочиха срещу това,но това е техен проблем,залата е на разположение на всички...

Евала началник за това, твоите хора трябва на ръце да те носят.
Последна промяна belyata на 15 Дек 2013, 12:14, променена общо 1 път
Причина: Мненията са преместени от друга тема!
“How much can you know about yourself if you've never been in a fight?”- Tyler Durden
Аватар
arkan

Мнениеот marr » 14 Дек 2013, 17:29

arkan написа:
dakota_ написа:При мен,ако полицай е два пъти в седмицата по един час във фитнес залата на тренировка /осем пъти в месеца/ получава един ден отпуск... Имаше борсуци,които скочиха срещу това,но това е техен проблем,залата е на разположение на всички...

Евала началник за това, твоите хора трябва на ръце да те носят.

Шеговито,но два пъти седмично,по един час във фитнес залата е малко недостатъчно:))
За по-добър ефект поне 3 пъти седмично,а още по-добре 5 пъти .Нито отнема толкова много време,нито е неприятно. :!:
marr

Мнениеот СИГМА12 » 14 Дек 2013, 17:49

Идеята е друга:)то който иска ще тренира и по 2 пъти на ден.Колегата дава стимул за спортуване,което според мен е много хубаво,полезно и необходимо.
Ясен Филев-СПС-ОД-МВР-Варна.
Аватар
СИГМА12

Мнениеот marr » 14 Дек 2013, 17:57

СИГМА12 написа:Идеята е друга:)то който иска ще тренира и по 2 пъти на ден.Колегата дава стимул за спортуване,което според мен е много хубаво,полезно и необходимо.

Знам,че идеята е друга:))Похвално е това ,защото много от служителите на МВР имат нужда .А и освен това спортът ,освобождава от работното напрежение и е здравословно!
marr

Предишна

Назад към Всякакви теми