С какво се храним?

Re: С какво се храним?

Мнениеот dakota_ » 08 Юли 2011, 22:05

clearly написа:Нищо чудно да се окаже ,че е истина тая новина която поствам Пилешкото прави момченцата гейове ;) ;)
8 юли 2011, 20:40
София, България
Всяко четвърто дете дава признаци, че обръщат резбата
Пилешкото месо от магазина сменя сексуалната ориентация на подрастващите момченца.

Не знам дали знаеш,но и магданоза в доматената салата прави хората да се напиват бързо с ракия...Забелязал съм една тенденция,нарежа ли магданоз в салатата и изпия шише ракия,нещо почват да ми омекват капачките на краката и да се напивам ;)
dakota_

Мнениеот clearly » 08 Юли 2011, 22:16

dakota_ написа:
clearly написа:Нищо чудно да се окаже ,че е истина тая новина която поствам Пилешкото прави момченцата гейове ;) ;)
8 юли 2011, 20:40
София, България
Всяко четвърто дете дава признаци, че обръщат резбата
Пилешкото месо от магазина сменя сексуалната ориентация на подрастващите момченца.

Не знам дали знаеш,но и магданоза в доматената салата прави хората да се напиват бързо с ракия...Забелязал съм една тенденция,нарежа ли магданоз в салатата и изпия шише ракия,нещо почват да ми омекват капачките на краката и да се напивам ;)

Явно за това не ме е хващала ракията ,тъй като магданоз в салатата не слагам :lol: Според мен не ти е виновна подправката, а май шишето ти идва в повече .И като за капак годинките също указват влияние . :P

Чл. 39.
(1) Всеки има право да изразява мнение и да го разпространява чрез слово - писмено или устно, чрез звук, изображение или по друг начин.
Аватар
clearly
Изгонен

Мнениеот kuka5 » 08 Юли 2011, 22:42

dakota_ написа:Не знам дали знаеш,но и магданоза в доматената салата прави хората да се напиват бързо с ракия...Забелязал съм една тенденция,нарежа ли магданоз в салатата и изпия шише ракия,нещо почват да ми омекват капачките на краката и да се напивам ;)

За магданоза казват, че върши чудеса, т.е "прави ти панталона по къс" и прави жените по радостни.....
Аватар
kuka5

Мнениеот MasterCop » 22 Май 2013, 07:31

ИзображениеИзображение
Благословен да бъде онзи, който няма какво да каже и въпреки това мълчи!
Аватар
MasterCop
Администратор

Мнениеот MasterCop » 16 Сеп 2015, 18:49

ИзображениеИзображение
Аватар
MasterCop
Администратор

Мнениеот pavliin » 26 Авг 2017, 17:08

На тези статии първите картинки не са системи за инжектиране на отрови, а са системи за обезкосмяване. Смешно е, да се слагат такива подвеждащи картинки и до някъде говори за това, колко e вярна информацията в тях. Като се пусни картинката нета и малко се потърси излиза информация за нея, примерно тук
А за храната, има един много хубав филм Храната е от значение, в него казват много смилени неща.
pavliin

Мнениеот MasterCop » 30 Авг 2017, 10:31

Твоя линк също не се отваря. Не знам за системите, но вече няма нищо качествено в нашите магазини. Влизаш, гледаш пълни витрини с колбаси, а не искаш нищо да купиш, защото вече знаеш киселия му вкус. Тези ... "неща" не се развалят - бъкани са с консерванти и заместирели.
Който не е живял преди 89г. , няма как да знае колко вкусно беше всичко това Изображение Изображение
ИзображениеИзображение
Аватар
MasterCop
Администратор

Мнениеот KTV » 30 Авг 2017, 18:11

MasterCop написа:Който не е живял преди 89г. , няма как да знае колко вкусно беше всичко това

Мога да си представя. В момента няма нищо по-хубаво от това да си отидеш на село да си заколиш пиленце или прасенце и да си го сготвиш както си знаеш. За съжаление всичко се затри. На кратко най-добре е като си отидем при баба да направи някой друг компот, лютеница или трушия, поне знаеш че това е качествено защото знаеш че всичко е лично производство.
Изображение
Аватар
KTV

Предишна

Назад към Всякакви теми