Президентски и местни избори 2011

Президентски и местни избори 2011

Мнениеот clearly » 01 Май 2011, 16:40

Смятам, че ще е удобно да има тема за предстоящите избори тази есен. Новините, кандидатурите и проучванията започнаха вече, така че има какво да се коментира.
Изображение
СДС лансира Румен Христов за президент
Изображение
ДСБ извади на показ Светослав Малинов.Кой, кой, кой, кой е четете от тук http://www.capital.bg/politika_i_ikonom ... i_koi_koi/
Изображение
"Единение и екипност" определи стартовия си състав.http://news.ibox.bg/news/id_679769909

Чл. 39.
(1) Всеки има право да изразява мнение и да го разпространява чрез слово - писмено или устно, чрез звук, изображение или по друг начин.
Аватар
clearly
Изгонен

Re: Президентски и местни избори 2011

Мнениеот dakota_ » 01 Май 2011, 19:14

Според мен ако БСП лансира,като кандидат за президент,ето този човек мисля,че ще бъде доста интересно на изборите и дебатите по време на предизборната кампания...
проф.Георги Близнашки
Вие нямате нужните права за да сваляте прикачени файлове.
dakota_

Мнениеот InfoInfo » 01 Май 2011, 20:19

Тия вярват ли си сами? Ни съм ги виждал, ни съм ги чувал с изключение на един имащ прякор с отношение към селскостопанската дейност.
InfoInfo

Мнениеот inkognito » 02 Май 2011, 09:11

dakota_ написа:Според мен ако БСП лансира,като кандидат за президент,ето този човек мисля,че ще бъде доста интересно на изборите и дебатите по време на предизборната кампания...
проф.Георги Близнашки

dakota_,Уважавам мненията ти,но тези хора не бива повече да управляват,те разсипаха държавата.Всички видяхме тяхното добро.Защо разсъждаваш като моят баща,той също се е хванал за Близнашки и той казва,че другите за него са непознати,както казва InfoInfo.Какво като са непознати,ние видяхме тези,които всички познаваме каква е вършат вече толкова години!Казвам това напълно добронамерено,моля да не бъда нападана.
inkognito

Мнениеот GENTATSO » 02 Май 2011, 18:33

По една от телевизиите във вечерно шоу има едно магаре дето води предаването , то може точно така както всеки един от тези да изпълнява тази функция . Тя е абсолютно независима власт, щото от нея нищо не зависи . :lol: -единствения въпрос е кой ще е кандидата с най много "кинти" натам ще наклонят везните.
http://vbox7.com/play:4c7afa02
Евгени Крумов- СФСМВР
Аватар
GENTATSO

Мнениеот dakota_ » 02 Май 2011, 23:11

inkognito написа:
dakota_ написа:Според мен ако БСП лансира,като кандидат за президент,ето този човек мисля,че ще бъде доста интересно на изборите и дебатите по време на предизборната кампания...
проф.Георги Близнашки

dakota_,Уважавам мненията ти,но тези хора не бива повече да управляват,те разсипаха държавата.Всички видяхме тяхното добро.Защо разсъждаваш като моят баща,той също се е хванал за Близнашки и той казва,че другите за него са непознати,както казва InfoInfo.Какво като са непознати,ние видяхме тези,които всички познаваме каква е вършат вече толкова години!Казвам това напълно добронамерено,моля да не бъда нападана.

Не искам да правя пропаганда и в никой случай не ме разбирай,че съм симпатизант на БСП,но аз съм симпатизант на проф.Георги Близнашки,това е моят фаворит за президент и бих гласувал за него на всяка цена,ако го издигнат за президент,независимо от коя партия...За мен в случаят е важен човека и неговата личност.Това е един достоен човек.Прави чест на татко ти,че е запознат,осведомен и разбира от хора и личности!Ще си позволя малко информация относно някои въпроси и отговори дадени от проф.Близнашки в медиите http://www.glasove.com/article-7225.php
Надявам се да не слагаш всички хора под един знаменател и да цениш хората,които имат позиции и не страхуват да ги изразяват публично и да стоят зад думите си...
dakota_

Мнениеот velkov_1914 » 03 Май 2011, 04:40

dakota_ наистина разсъждения на принципен и волеви човек, но според мен, ще остане нерезбран за основния гласоподавател!
PEUGEOT 406 2.1 TD
Аватар
velkov_1914

Мнениеот clearly » 14 Май 2011, 22:08

При промяна на конституцията Станишев бил готов за президент :lol: :lol: http://www.vesti.bg/index.phtml?tid=40& ... ntsContent
Изображение
Същият е роден в град Херсон, СССР (днешна Украйна) и от тук следва,че не е бг гражданин по рождение и за това иска промяна в Конституцията .Сега чета и ,че поразяващата уста може да се кандидатира за президент http://www.blitz.bg/news/article/108333
Изображение
А я най -добре Гейчо и Рапона да се яват на изборите като кандидат президентска двойка ,Серго президент а Боби - вице ,а може и обратно ...ПОБЕДАТА ИМ Е ГАРАНТИРАНА!!! :D
Изображение

Чл. 39.
(1) Всеки има право да изразява мнение и да го разпространява чрез слово - писмено или устно, чрез звук, изображение или по друг начин.
Аватар
clearly
Изгонен

Мнениеот Sir Humphrey » 14 Май 2011, 22:50

velkov_1914 написа:dakota_ наистина разсъждения на принципен и волеви човек, но според мен, ще остане нерезбран за основния гласоподавател!

Така е, за съжаление. Близнашки не подхожда на масовия вкус.
Inkognito, не е правилно да слагаш всички в БСП под общ знаменател.

Ето 3 старички интервюта с Близнашки, които са интересни: http://retv.kaloyan.info/tag/georgi-bliznashki/
Аватар
Sir Humphrey

Мнениеот GENTATSO » 15 Май 2011, 04:35

На тия от БСП, не само знаменатела но и скобите са им общи :D
http://vbox7.com/play:4c7afa02
Евгени Крумов- СФСМВР
Аватар
GENTATSO

Мнениеот kkarakashev » 15 Май 2011, 08:14

Поради не-информираност, а и в последствие това че ми се натрапва някой , който даже и не съм чувал, не мисля да подам вота си за някой.
http://www.vbox7.com/play:7f4f0694 - В памет на служителите на МВР, загинали при изпълнение на служебният си дълг.
http://inmemoriam.mavar.info
Аватар
kkarakashev

Мнениеот clearly » 15 Май 2011, 09:22

kkarakashev написа:Поради не-информираност, а и в последствие това че ми се натрапва някой , който даже и не съм чувал, не мисля да подам вота си за някой.

ИзображениеИзображениеИзображениеИзображениеИзображениеИзображение
И аз няма да гласувам по същата причина ,че ми спускат партийци който на мен лично миналото им не ми допада.И не е лошо от време на време да се припомнят фактите за някой политици които сега ми се пишат демократи.Но най -лошото е че през 89г ни заблудиха и повярвахме ,че в страната ни ще се осъществи демокрация .Уви все още държавата ни е в пълното подчинение на ДС: политика, бизнес, съд, медии. 22 години чарвеното гестапо не бе пипнато за нищо, сега от САЩ ще ми пишат "грами", "доклади" и т.н.И няма какво да се залъгваме но истината е ,че всички сегашни партии са фракции/сателити/ на БКП, а шефът на КС е синът на Петър Танчев.На всички трябва да им е ясно, че хора управлявали 45 години няма току така да се откажат от властта, понеже видиш ли дошъл края на комунизма! Естесвено че под една или друга форма още от 1975-80 година са си подготвили кадри за сладващите 20, 30 или 40 години, така че не трябва да се очудвате на връзките на биши или настоящи управляващи с ДС или БКП.пп Пропуснала съм да напиша ,че Сидер оповести в медийното пространсрво първи ,че е кандидат за президент.http://www.trud.bg/Article.asp?ArticleId=778429 http://www.dnevnik.bg/bulgaria/2011/02/ ... tskata_si/
Изображение
Волен Сидеров кандидат за президент

Чл. 39.
Аватар
clearly
Изгонен

Мнениеот TORLAKA » 17 Май 2011, 19:29

ЛЪЖА И ПРОКЛЯТИЕ

Като разбрала за божията заповед, Ной да вкара в ковчега представители на всичко живо по земята, дошла и Лъжата и се опитала да се промъкне вътре. Но Ной я забелязал и и казал:
-В ковчега се приемат и всякакви нечисти твари, но само по двойки. Иди и си намери партньор!
Тръгнала Лъжата да си търси другар и насреща и Проклятието.
-Къде - пита - си се запътила?
-Ходих - отвръща Лъжата - при Ной да ме вземе в ковчега, а той ми казва: "Намери си първо партньор!" Ще се съгласиш ли да се съчетаеш с мен?
-А ти с какво ще ме възнаградиш?
-Ето с какво. Ще съставим договор, всичко придобито от мен да принадлежи на теб.
С това и приключили. Оттогава всичко, което придобие Лъжата, е предмет на Проклятие и гибел.
TORLAKA

Мнениеот barona » 19 Май 2011, 00:37

Не ме интересуват всички са долни лъжци, корумпирани п.д.р.с.т. , интересуват ги само парите , няма да гласувам. Или на пук ще гласувам за Болен
barona

Мнениеот inkognito » 19 Май 2011, 11:14

Като не те интересува,защо пишеш в темата!?Болен ще гласува за Болен и така ще чакаш майка ти и баща ти да ти пратят пари от чужбина,както си записал в друга тема,където си се чудил какво да кажеш.
inkognito

Мнениеот clearly » 21 Май 2011, 15:22

Oще един политически труп кандидат за президент.Първият конгрес на „Партия за хората от народа” издигна за свой кандидат-президент Павел Чернев http://news.ibox.bg/news/id_1358651045

Изображение

Чл. 39.
Аватар
clearly
Изгонен

Мнениеот clearly » 01 Юни 2011, 15:04

От сп. ,,Правен свят"попаднах на въпрос към адв. Доковска с които я призовава потрбител да коментира изборния закон! Не е зле да се прочете за да ви се изяснят някой неща .

Цитат
,,01 юни 2011 | адв. Доковска да коментира изборния закон! - 1
Уважаеми дами и господа членове на Европейската комисия, изборите в България са механизма, по който банда руски еничари държат властта и изглеждат законни с всички беззакония, които правят и в същото време съвсем законно поставят извън закона всеки, който дръзне да застане на пътя им и поради това страната ни е напълно опустошена, а българите не виждат никаква перспектива пред страната си и масово я напускат! Защо това е така? Съгласно Конституцията народните представители в страната ни се избират пряко от народа. Това означава, че народен представител, за когото няма подадени гласове на избиратели не е избран съгласно Конституцията и няма право да взема участие в законодателния процес. Какво става на практика? Гласуват 60% от избирателите, но вместо в парламента да получават заплати и да създават закони 144 депутата съответно на подадените 60% гласове от общия брой на избирателите, в Парламента се появяват буквално от нищото още 96 броя депутати, за които няма подаден нито един глас от нито един избирател. Но освен, че са противоконституционно в Парламента, тези 96 депутати, за които няма подаден нито един реален глас на реален избирател, получават съвсем реални тлъсти заплати, съвсем реални тлъсти добавки към заплатите си за сътрудници, за експерти, за офиси, за срещи с избиратели, представителни, командировки в чужбина и страната, за участие в комисии и какво ли още не. Това означава, че 40 % от бюджета на Народното събрание се харчи за персони и от персони, които са абсолютно противоконституционно в Парламента. За колко стотици милиони и дори милиарди евро паричен и финансов ресурс, присвоявани противозаконно всяка година от гърба на добросъвестните граждани на страната става въпрос, може да видите като погледнете бюджета на Парламента. Към тези пряко ограбени от държавния бюджет огромни финансови средства можем да прибавим и финансирането на партиите - т.е. на партийните босове от държавния бюджет съобразно представителите им в парламента, включително финансиране и за посочените противоконституционно намиращи се в Парламента депутати. И тъй като тези персони са напълно наясно, че са в Парламента не защото някой избирател е гласувал за тях, а защото съответния партиен бос ги е сложил в списъка за депутати, те въобще не се интересуват от действителните проблеми на хората в страната, нито пък от интересите на държавата, а се занимават само и единствено със собствените си лични интереси, освен когато партийния бос не им нареди как да гласуват по определен важен за руската агентура въпрос. И тогава те пак не се интересуват от това дали гласувания въпрос ще решава важни проблеми на хората и обществото, а само изпълняват нареждането на партийния си бос. И се получава така, че тези противоконституционни депутати формират мнозинство по важни за българското общество въпроси и ги решават против обществения интерес на българското общество и против неговата европейска перспектива. При това, забележете, в Парламента попадат 96 депутати, за които не е гласувал нито един избирател, а извън Парламента остават кандидати, за които са гласували десетки хиляди избиратели. Като например НДСВ, Гергьов ден, ВМРО, независими депутати и пр. Казвам това без да съм фен нито на ВМРО, нито на Гергьов ден, нито на НДСВ. Но не разбирам защо в Парламента има персони, за които не е гласувал никой, а извън Парламента остават кандидати, за които има подадени десетки хиляди реални гласове на реални гласоподаватели. Това ли е демократичен избирателен процес по европейски критерии?

01 юни 2011 | адв. Доковска да коментира изборния закон!
Това ли е демократичен избирателен процес по европейски критерии? И ако към този механизъм за подменяне волята на избирателите, прибавим и другите противозаконни механизми за фалшифициране на избори като купуване на гласове, подправяне на протоколи, гласуване под строй и пр., то можете ли, уважаеми дами и господа от Европейската комисия, да обясните кога и как българският народ, когото всички зависими от руски пари български медии ругаят, че е прост, загубен, некадърен и пр., та "си избира все такива калпави управници", ще успее наистина сам да си избере управниците, че и да им търси отговорност, когато не съблюдават народните интереси? Много ми е интересно, уважаеми дами и господа от Европейската комисия, какво ще е вашето заключение за "демократичните и конституционни" български "избори", като имате предвид, че при последното преброяване на населението, се оказахме заедно с бебетата толкова, колкото бяха всички гласуващи избиратели на изборите преди две години - т.е. партийните босове, които са подставени лица на руската агентура в България, разполагат и с близо милион избиратели-фантоми, които фигурират само в избирателните списъци и не само могат да послужат, но и обикновено служат за манипулиране на изборните резултати. А този антидемократичен и противоконституционен избирателен механизъм действа не само при парламентарните, но и при президентските избори, и при общинските избори за кметове и общински съветници. Много важен момент е, че този противоконституционен и антидемократичен механизъм действа и при изборите за български депутати в Европейския парламент, поради което и в Европейския парламент се намират български депутати, за които няма подаден нито един реален глас на реален гласоподавател, но точно тези незаконни евродепутати представляват Троянския кон на Русия в Европа, както незаконните депутати в Българския парламент са Троянския кон на Русия в управлението на България. При това тези противозаконни Евродепутати се издържат със стотици милиони евро всяка година от бюджета на Европейския Парламент - т.е. с пари на европейските граждани-данъкоплатци, които едва ли ще бъдат съгласни с това, когато разберат за проблема! Уважаеми дами и господа от Европейската комисия, на българските граждани, които са вече и европейски граждани, ще им е много интересно да чуят вашата позиция като позиция на Европейския съюз по този важен и за демокрацията в Европа, а не само в България, въпрос. Още повече, че освен проправителствените - т.е. проруските медии, но и такива "рупори на свободното слово" като господин Сугарев, господин Инджев, господин Стефанов, госпожа Ваксберг, господин Папакочев, госпожа Дърева и много други набедени за говорители на народа видни журналисти, гръмогласно мълчат по този трагичен въпрос! Да не говорим и за редица посланици като този на САЩ - станалия нарицателен с мненията си по всички въпроси господин Джеймс Уорлик, посланика на Франция, посланика на Германия и на редица други "велики сили", които по този важен за демокрацията в Европа и България въпрос гръмогласно мълчат, но иначе са много загрижени и много словоохотливи за свободата и правата на народа и на гражданите, за правилното действие на демокрацията и най-вече за Европейското развитие на България! В края на краищата кажете на българския народ дали международните договорености ще се спазват или ще продължите безотговорно и мълчаливо - т.е. съучастнически да наблюдавате как българският народ се гърчи и изчезва под издевателствата на руската агентура! При това само и единствено защото този малък и горд народ не иска да се окървавява с революции, бунтове и въстания! Българският народ иска Европейска Законност! Ще получи ли отговор?
http://www.legalworld.bg/show.php?storyid=23457

Чл. 39.
Аватар
clearly
Изгонен

Следваща

Назад към Всякакви теми