Националният отбор по футбол на България

Националният отбор по футбол на България

Мнениеот kkarakashev » 04 Юни 2011, 22:28

Какво ви е мнението за националната ни гарнитура?
Лично аз нямам никакво намерение повече да си дигам нервите със тези 11 паля**вци на терена.
И Господ да ни е треньор пак ще е същата нещастна пап**ч. Съжалявам тези , който имат още желание да гледат и поддържат националите :!: :!:
http://www.vbox7.com/play:7f4f0694 - В памет на служителите на МВР, загинали при изпълнение на служебният си дълг.
http://inmemoriam.mavar.info
Аватар
kkarakashev

Re: Националният отбор по футбол на България

Мнениеот Прокопи » 05 Юни 2011, 06:48

За съжаление, това имаме и мисля, че колкото и да падат, както и да играят, като българи трябва да подържаме националния си отбор.
Всъщност ти какво очакваше? Да играем като Бразилия ли? Няма как да стане за момента. Само съпостави населението на двете държави и виж измежду колко футболисти избират националния отбор те и измежду колко ние!
Или искаш да играем като Испания, Англия, Италия, Германия, Холандия и т.н.? Само сметни колко пари се дават там за развитие на футбола и колко тук?
Ще кажеш, да, ама играме с Черна Гора... За да имаме добър футбол, трябва и държавата ни да е наред. Не може държавата ни да е на дъното, а футбола ни да е супер. Ще дадеш пример с 94-та, обаче колко тогава играха в чужди първенства и колко сега и къде?
Преди време Бербатов беше написал нещо в неговия сайт. Прочети го и ще разбереш защо сме на този хал!
А иначе като българин винаги ще подкрепям всеки един национален отбор на България, ако ще и да паднем от Кралство Тонга с 10:0.
Когато на мачовете на националния отбор седнат рамо до рамо фенове на Левски и ЦСКА, на Ботев и Локо, тогава победите сами ще дойдат.
Тук ще споделя и нещо, което трябва и футболистите да направят, за да не ги е страх и хората да ходят на стадионите:
- Когато се сбият две агитки помежду си или с полицаите, двата отбора трябва да се хванат за ръце, да спрат да играят и да седнат пред трибуните да гледат боя (могат и да ръкопляскат)! Може да ви се вижда малко наивно това, но всеки трябва да се бори с тях, не само полицията. Малко избягах от темата, но и това е от значение за националния отбор.
Когато стане напечено, оцеляват само печените!
Аватар
Прокопи

Re: Националният отбор по футбол на България

Мнениеот kkarakashev » 05 Юни 2011, 09:24

Знам, че сме на този хал и по - добро няма. Яд ме е за "изцепките" на нашите примадони - Отиваме за победа, Ще ги бием, Те са слаби.
"Златане,Златане, злато те взех - тенекия излезе" ;) Яд ме е на това че се надуват, приказват без покритие. Ако си мълчат, не се правят на велики преди мача, а само се хвалят..... иди дойде, ама ......
И как и от къде се взе тази снежинка в национала ни?!?!?!?!

Искам и аз да ги подкрепям, да викам за тях, макар и както ти да казваш да паднем с 10/0 , но ако на този хал ги подкрепим, те пак ще са същите "the best"
Нужен е основен ремонт. От - до. Но докато не се вземат драстични мерки - ще си е така. Единственото , което може да доведе до промени, не само в състава, а и в ръководството на БФС е това да играят на празни стадиони. В България това са мерките. И нашия футбол е "жив та**а" ама си го гледаме симпатизираме. Всичко е тонове стотинки под масата. Пълните стадиони са само в полза на PRа на клубовете - в смисъл -Вижте ни публиката. А публиката е една ... да не ти е майко. Ако мислите , че те само без да ги натиснеш ще променят нещо - жестоко се лъжете. А това , че аз ,ти, и хиляди Българи искаме да гледаме футбол, БЕЗ уговорки, Без разходка по терена. Футбол какъвто е бил по времето на Гунди и Котков, по времето на Зума - Фудбол, а не 90 минути разкарване, а някой си е гушнал печалбата от залога.
Е има и нещо приятно, особено след мач на национала - няма ги олигоф**ните, който да се бият с другата агитка, няма го погрома в града, няма ги купищата боклуци след мача по града. Ето това поне е хубавото. Другото е пародия.
http://www.vbox7.com/play:7f4f0694 - В памет на служителите на МВР, загинали при изпълнение на служебният си дълг.
http://inmemoriam.mavar.info
Аватар
kkarakashev

Назад към Всякакви теми