Трябва ми адвокат от София

Трябва ми адвокат от София

Мнениеот Mit1 » 17 Авг 2011, 14:25

Колеги, ако някой знае добър адвокат по служебни и трудово-правни въпроси, моля да напише или даде телефони за връзка. Става въпрос за София. Mоже и на dbm1@abv.bg
Благодаря предварително!
Mit1

Re: Трябва ми адвокат от София

Мнениеот Lord » 17 Авг 2011, 18:40

Като чуя за адвокат, застраховател и лихвар се ловя за кобура. Ама щом си колега от мен да мине, регвай се, пиши и питай тук http://lex.bg/forum/
Аватар
Lord

Мнениеот clearly » 17 Авг 2011, 18:51

Mit1 написа:Колеги, ако някой знае добър адвокат по служебни и трудово-правни въпроси, моля да напише или даде телефони за връзка. Става въпрос за София. Mоже и на dbm1@abv.bg
Благодаря предварително!

Аз ще питам моя адвокат за негови колеги от София с които работи и утре ще посна инфо тук.Съветвам те ако пишеш в лекса ,да не излагаш на показ нищо за какво иде реч.
Иначе тук http://www.lawsbg.com/advokati-katalog/most-rated.html има доста инфо.В ляво също разгледай инфото

Чл. 39.
(1) Всеки има право да изразява мнение и да го разпространява чрез слово - писмено или устно, чрез звук, изображение или по друг начин.
Аватар
clearly
Изгонен

Мнениеот dakota_ » 17 Авг 2011, 19:12

Mit1 написа:Колеги, ако някой знае добър адвокат по служебни и трудово-правни въпроси, моля да напише или даде телефони за връзка. Става въпрос за София. Mоже и на dbm1@abv.bg
Благодаря предварително!

Не си написал най-същественото,разполагаш ли с добри пари да платиш хонорара на добър адвокат,защото добрата работа струва и добри пари!Ако разполагаш с добри пари те съветвам да се обърнеш към кантората на Джингов Гугински Кючуков и Величков,тел.: +359 2 9321100!
Още нещо ще добавя за да не останеш с погрешно впечатление,адвоката не дължи резултат,адвоката дължи правна помощ!Последен има думата винаги кадията,надява се да си ме разбрал правилно!
dakota_

Мнениеот Mit1 » 17 Авг 2011, 19:42

Благодаря на отзовалите се. Ще имам предвит съветите. Въпреки това някой път се налага да се ползва адвокат.
Mit1

Назад към Всякакви теми