Прост народ - слаба Държава...

Прост народ - слаба Държава...

Мнениеот носорог » 10 Окт 2011, 19:23

Простичък народец-слаба държава.
И аз се чудя защо младежите искат да станат полицаи ,а не например лекари , иженери учители
P.S.Между другото от данъците на "простичкия народ" се формират заплатитите на многобройните охраняващи ,контролиращи и проверяващи държавни служители, така че нека да се уважаваме взаимно.Всяко стадо си има мърша, нека заради изключенията да не лепим етикети на различни съсловия в обществото ни.
Последна промяна MasterCop на 10 Окт 2011, 20:11, променена общо 1 път
Причина: Мненията са отделени в нова тема!
носорог

Re: Не съм полицай, още по-малко катаджия...

Мнениеот bega4kata » 10 Окт 2011, 19:51

А тъй ли било, народеца само пълни хазната на магия, въпреки рекордният % безработни? Пък аз си мислех, че ни удържат плосък данък върху заплатата и то върху реалните доходи, а не върху 270 лв. като на някои, дето за 1 месец вземат колкото ние за 1 година ;) Също си мислех, че парите, които се събират отиват в държавния бюджет и от там за здравеопазване, образование, инфраструктура и всичко останало ;) Също така си мислех, че работата ни е да опазваме реда, законноста и живота на гражданите. И също така съм смятал, че в замяна на това не заслужаваме по наш адрес да се говори така:
vkehayov написа: куките

vkehayov написа:ПОДЛИЧКО , нали

vkehayov написа:що имам гадното чувство, че 70 % от куките сте подлеци???

И това от 1 пост в нашият форум, а какви неща се пишат по наш адрес другаде.... :oops:
Празна раница не пази граница, уважаема г-жо Министър!
Аватар
bega4kata

Re: Не съм полицай, още по-малко катаджия...

Мнениеот MasterCop » 10 Окт 2011, 20:08

носорог написа:Простичък народец-слаба държава.
И аз се чудя защо младежите искат да станат полицаи ,а не например лекари , иженери учители
P.S.Между другото от данъците на "простичкия народ" се формират заплатитите на многобройните охраняващи ,контролиращи и проверяващи държавни служители, така че нека да се уважаваме взаимно.Всяко стадо си има мърша, нека заради изключенията да не лепим етикети на различни съсловия в обществото ни.

Народа е простичък, но кой е този народ? Полицаите не ги внасят от вън, нали?! Разликата е че полицаите, наред с всички държавни служители си плащат ПЪЛНИЯ РАЗМЕР НА ДАНЪКА върху заплатата която реално получават, докато "простичкия народ" както го определи и разграничи ти, плаща МИНИМАЛЕН или НИКАКЪВ ДАНЪК ВЪРХУ ОНОВА КОЕТО ВЗЕМА ПОД МАСАТА! Големи данъкоплатци се извъдихте през прехода! За това пенсионния фонд е празен... :x
ИзображениеИзображение
Благословен да бъде онзи, който няма какво да каже и въпреки това мълчи!
Аватар
MasterCop
Администратор

Re: Прост народ - слаба Държава...

Мнениеот Marto_Vn » 10 Окт 2011, 20:35

много е "як лафа" - "ние ви плащаме заплатите" :lol: :lol: :lol: :lol:

бих казал : Злобен и завистлив народ - Племенна общност....
Marto_Vn

Мнениеот носорог » 10 Окт 2011, 20:53

"простичък народ-слаба държава" не мое мнение, а цитат от мнение на пишещия преди мен
Никъде не съм написал "ние ви плащаме заплатите"
Не виждам защо се нахвърляте с такава агресия срещу мен.
Винаги съм подпомагал местното РПУ с бензин според възможностите на дружеството което управлявам/ но само на патрулните автомобили,без "началническите"/,но не съм търсил "чадър" от тях.Няма мой служител, който да няма съставен AУАН от МВР при нарушение на ЗДвП./не управлявам транспортна фирма/.За ваше сведение минималната заплата в дружеството,което управлявам е около 450 лева и НЯМА ПЛАЩАНЕ ПОД МАСАТА.
носорог

Мнениеот pravo_09 » 10 Окт 2011, 21:05

Нека да мотивираш това, което си написал по темата, която си публикувал. Иначе остава като нападка от твоя страна по повод претърпяна санкция или др.
ЧЛЕН на СФСМВР http://vbox7.com/play:44d9bd5e
Аватар
pravo_09

Мнениеот носорог » 10 Окт 2011, 21:17

Моля администратора да затвори тази тема тъй като аз не съм искал да се отделя в нова такава.Аз пишех в друга тема когато мнението ми беше поставено като начало на тази.
носорог

Мнениеот MasterCop » 10 Окт 2011, 21:19

Мнението ти не може да съществува в предишната тема понеже се явява офтопик, както и това! Прочети Правилата преди да пишеш!
ИзображениеИзображение
Благословен да бъде онзи, който няма какво да каже и въпреки това мълчи!
Аватар
MasterCop
Администратор

Мнениеот носорог » 10 Окт 2011, 21:30

Спирам да пиша.Приятна вечер на всички.
носорог

Назад към Всякакви теми