Моля за помощ малко по една загадка

Моля за помощ малко по една загадка

Мнениеот Sauron » 27 Дек 2012, 14:16

Моля някой служител от системата на МВР да ме обори и да каже че съм луд(макар да няма точно определение за това)и че това е невъзможно това да е убийца Зодиак понеже до сега беше само Хипотеза и още е и Тези и Теория,но датите съвпадат и направо тръпки ме побиват ако се окаже реално....

Погледнете снимките,като гледате фоторобота от ляво в продължение на 10 секунди в ОЧИТЕ само след това изместете поглед на дясно към другите две сники като игнорирате ОЧИЛАТА НА ФОТОРОБОТА ПОНЕЖЕ Зодиака е казал че ползва дегизировка,а на принципа на военните където ползват размазващи бой едни очила и различни дрехи много говорят и променят вида.Кажете че е лудост лице номер 2 да съвпада понеже иначе ако съвпада и годините съвпадат(и всички мой хипотези и тези и теория и се навързва цял куп събития.....) и почвам да се плаша яко сам от себе си... :o

http://postimage.org/image/z2fl8d241

Искам някой който разпознава лица каже че е лудост просто и да ми делне акаунта Администратора...Как ще имам вяра повече в нещо ако това е Истина за Бога.Почва яко ме Хваща Шобето(въпреки че съм на 20 000 километра от САЩ сигурно)... ;(
Единствен Пръстен ги владее, Единствен той ще ги открие
Единствен вси ще ги сбере и в тъмнина ще ги обвие :D

समाधि
Аватар
Sauron

Re: Моля за помощ малко по една загадка

Мнениеот dsuzunov » 28 Дек 2012, 08:58

Ти в кой свят живееш?
Димитър Узунов - Пловдив
Аватар
dsuzunov

Мнениеот kermit » 28 Дек 2012, 14:22

Sauron написа:Моля някой служител от системата на МВР да ме обори и да каже че съм луд(макар да няма точно определение за това)и че това е невъзможно това да е убийца Зодиак понеже до сега беше само Хипотеза и още е и Тези и Теория,но датите съвпадат и направо тръпки ме побиват ако се окаже реално....

Погледнете снимките,като гледате фоторобота от ляво в продължение на 10 секунди в ОЧИТЕ само след това изместете поглед на дясно към другите две сники като игнорирате ОЧИЛАТА НА ФОТОРОБОТА ПОНЕЖЕ Зодиака е казал че ползва дегизировка,а на принципа на военните където ползват размазващи бой едни очила и различни дрехи много говорят и променят вида.Кажете че е лудост лице номер 2 да съвпада понеже иначе ако съвпада и годините съвпадат(и всички мой хипотези и тези и теория и се навързва цял куп събития.....) и почвам да се плаша яко сам от себе си... :o

http://postimage.org/image/z2fl8d241

Искам някой който разпознава лица каже че е лудост просто и да ми делне акаунта Администратора...Как ще имам вяра повече в нещо ако това е Истина за Бога.Почва яко ме Хваща Шобето(въпреки че съм на 20 000 километра от САЩ сигурно)... ;(

То си е за страх да се плашиш от себе си.Според мен си извънземен от звездната система Сириус и имаш няколко клонинга на Земята.Единия е в България,а другия в САЩ и се подвизава под името Зодиак.Единственото решение е да се обърнеш към ловците на духове-Бил Мъри и Дан Акройд.Иначе в реалния свят не виждам кой друг би могъл да ти помогне.
kermit

Мнениеот MSG » 29 Дек 2012, 22:01

Пий си хапчетата редовно и не се занимавай с глупости. Между трите лица няма нищо общо освен, че са на мъже.
Изображение
Открий деветте разлики ;) .....
MSG

Мнениеот paolon » 30 Дек 2012, 11:18

МОЛЯ ЗА ПОМОЩ МАЛКО ПО ЕДНА ЗАГАДКА

Имаш нужда от психиатрична помощ. :lol:
Аватар
paolon

Мнениеот ralisa » 14 Апр 2015, 16:30

Здравейте! Не знам вече къде да пиша и къде да търся и затова се обръщам към вас с един малко необичаен въпрос... Търся решение на един преводачески проблем на военен термин от испанската история. Терминът означава институция или щаб (не знам как да се израза), където са се записвали доброволци, за да участват във войните и в замяна са получавали парично възнаграждение, заради това, че са се записали. Въпросът ми е дали някой от вас знае в българската история имало ли е подобен щаб или институция, където да са се записвали доброволци и да са получавали такова възнаграждение и ако е имало казвало ли се е по някакъв начин? А сега има ли и как се казва?
“Независимо дали мислите, че можете или не можете, и в двата случая сте прави“ Хенри Форд
Аватар
ralisa

Мнениеот Sir Humphrey » 15 Апр 2015, 21:22

Задайте въпроса си тук: https://www.facebook.com/groups/pomosht ... d/?fref=ts

И един музикален поздрав за Вас с песен в този контекст:

https://www.youtube.com/watch?v=WOeYPpOblAw

Here's forty shillings on the drum
For those who'll volunteer to come
To list and fight the foe today
Over the hills and far away

[Chorus:]
O'er the hills and o'er the main
To (through) Flanders, Portugal and Spain
King George commands and we obey

Through smoke and fire and shot and shell
Unto the very walls of hell
We shall stand and we shall stay

[chorus]

Now though I travel far from Spain
A part of me shall still remain
For you are with me night and day
*And* over the hills and far away

[chorus]

So fall in lads behind the drum
With Colours blazing like the sun
Along the road to come-what-may

[chorus]

When evil stalks upon the land
I'll nyther hold nor stay me' hand
But fight to win a better day

[chorus]

If I should fall to rise no more
As many comrades did before
Ask the fifes and drums to play

[chorus]

Let Kings and tyrants come and go
I'll stand ajudged by what I know
A soldier's life I'll ne'er gainsay

[chorus]
Аватар
Sir Humphrey

Мнениеот ralisa » 16 Апр 2015, 22:58

Благодаря за поздрава и за това, че ме насочихте къде мога да попитам ;)
“Независимо дали мислите, че можете или не можете, и в двата случая сте прави“ Хенри Форд
Аватар
ralisa

Назад към Всякакви теми