Отдел "Стойки и чалъми" ООД

Re: Отдел "Стойки и чалъми" ООД

Мнениеот dsuzunov » 29 Сеп 2009, 14:16

Ами...да си ги мерим, тогава.
Пък, моята линийка е по- голяма. Нека ти! ;)
IMG_0325.JPG
Вие нямате нужните права за да сваляте прикачени файлове.
Димитър Узунов - Пловдив
Аватар
dsuzunov

Мнениеот Sir Humphrey » 29 Сеп 2009, 14:20

dsuzunov написа:Ами...да си ги мерим, тогава.
Пък, моята линийка е по- голяма. Нека ти! ;)
IMG_0325.JPG

Узунов, че тая твойта е само 15 санта бре! :)
Аватар
Sir Humphrey

Мнениеот dakota_ » 29 Сеп 2009, 14:26

В тази тема с предимство трябва да са по-младите,защото на всички е известно,че при мъжете мерака не върви с моженето,то си отива но мерака остава до гроб...
А относно сантиметрите,размера може да няма значение но винаги смисъл... :P
dakota_

Мнениеот JohnDow » 29 Сеп 2009, 14:40

Само прецизност му е цаката! С тез любителски линийки, къде сте тръгнали да се мерите?
Ей с тва се правят тия работи!
Изображение
Аватар
JohnDow

Мнениеот dakota_ » 29 Сеп 2009, 14:44

Наистина трябва да има прецизност,че от толкова наряди на много от нас,котките ни ги изядоха...
dakota_

Мнениеот dsuzunov » 29 Сеп 2009, 15:17

Само прецизност му е цаката! С тез любителски линийки, къде сте тръгнали да се мерите?

Кое е любителско бе ?
Я виж тука какво пише:
IMG_0326.JPG

...това е гърбът на линийката
Ние, за Хамериката ли говорим...или напротив ?
Вие нямате нужните права за да сваляте прикачени файлове.
Димитър Узунов - Пловдив
Аватар
dsuzunov

Мнениеот nqmabivshi » 29 Сеп 2009, 17:27

"h"- то няма значение. "f"- то е важно. Затова нека измерим "f"- то Изображение

а за да не стават засечки, луфтове или други подобни нежелани явления трябва да измерим и диаметъра. Ето как става
Изображение
Йонко Стефанов - Председател на Синдикално дружество гр. Велико Търново към ССЗБ. sszb_vt@abv.bg
Модератор на раздел СИНДИКАТ на надзирателите в затворите
http://sszb.eu/
nqmabivshi

Мнениеот vj_petkova » 29 Сеп 2009, 17:54

Като сте рекли да си ги мерите... То няма лошо де... голямо шоу ще падне... Ама защо всеки приготвил само измервателните инструменти :?: :!: А къде са "обектите", които ще се измерват? :lol: Или вече не останаха такива... :lol: Май и аз няма да мога да предложа такъв "обект" по обяснимии причини... но пък... ще ви предложа няколко "стойки" за поставяне на "чалъми" :lol: Изображение Изображение Изображение
А има и други "стойки" - с "чупки в кръста"... Какво ще кажете за тях? Изображение Изображение Изображение
Аватар
vj_petkova

Мнениеот dakota_ » 29 Сеп 2009, 20:41

nqmabivshi написа:"h"- то няма значение. "f"- то е важно. Затова нека измерим "f"- то

По този въпрос,относно "h" или "f" се е провело преди доста години специално съдебно заседание и решението не било в полза на нито едно от двете...
Две "търсени" жени започнали да спорят дали дължината-h или дебелината-f е важната и след като не успяли да се разберат,се обърнали с молба към районния съд,там съдията ги излушал подробно и казал,че ще обяви решението си на следващия ден...
Съдията се прибрал вкъщи и споделил със жена си казуса,като поискал и нейното мнение,съпругата му честна и почтенна жена,веднага му казала,какво мисли...той приел нейното мнение и на следващият ден,в заседание обявил решението си...
Нито една от страните не е права,"важното е да е чевръст и работлив...."
Двете жени останали с отворена уста от решението и му стиснали ръката,казали му "И ние сме ку.ви,но тази ку.ва където ти е казала това ни е надминала....

Поздрави и на Петкова за хубавите снимки,личи си рутината и опита.. :)
dakota_

Мнениеот paolon » 29 Сеп 2009, 20:43

size=150]А има и други "стойки" - с "чупки в кръста"... Какво ще кажете за тях?[/size] Изображение Изображение Изображение[/quote] Мааалллллллллиииииииииии дайте ролетката.
Аватар
paolon

Мнениеот vj_petkova » 29 Сеп 2009, 21:39

Аватар
vj_petkova

Мнениеот vargo » 29 Сеп 2009, 22:22

Юзъри (на форума ) -младша възраст:
Изображение

Същите-старша възраст:
Изображение

:lol:
КОЙ КЕ КАЖЕ ДЕКА НЕ СУМ МАКЕДОНЕЦ, КЕ МУ ГО ПРЕСЕЧАМ ЯЗИКОТ,
И КОЙ КЕ КАЖЕ ДЕКА НЕ СУМ БЪЛГАРИН, КЕ МУ Я СКИНАМ ГЛАВТА“.....
Тодор Александров
Аватар
vargo

Да спрем войната по пътищата - без антирадари

Мнениеот Pozitano » 20 Окт 2009, 16:27

Приятелю Дакота ,
що ли от известно време взех да си мисля , че Ти , Замунда ,Боби , 8401 та даже и Дзукеро сте едно мероприятие на института по психология на МВР?
Най-общо интервютата имат четири основни разновидности:
1. Неструктурирани интервюта, при които интервюиращият е свободен да задава всякакви въпроси и субективно да интерпретира и оценява отговорите на изследваното лице.
2. Интервюта, при които интервюиращия няма списък с въпроси, които да задава, но разполага с области, които трябва да засегне и със списъци с професионално-значими качества и противопоказания, извлечени чрез анализ на дейността.
3. Интервюта, в които интервюиращият разполага с предварителен списък с въпроси, които трябва да зададе и с предварително установена система за оценяване на отговорите, но свободен сам да прецени кога и в какъв ред да зададе самите въпроси.
4. Напълно структурирани интервюта, в които интервюиращият задава на всички изследвани лица точно определен списък от въпроси и в точно фиксиран ред.
771 -"1300 години България" Изображение
Изображение
Аватар
Pozitano

Re: Да спрем войната по пътищата - без антирадари

Мнениеот dakota_ » 20 Окт 2009, 16:37

Pozitano написа:Приятелю Дакота ,
що ли от известно време взех да си мисля , че Ти , Замунда ,Боби , 8401 та даже и Дзукеро сте едно мероприятие на института по психология на МВР?
Най-общо интервютата имат четири основни разновидности:
1. Неструктурирани интервюта, при които интервюиращият е свободен да задава всякакви въпроси и субективно да интерпретира и оценява отговорите на изследваното лице.
2. Интервюта, при които интервюиращия няма списък с въпроси, които да задава, но разполага с области, които трябва да засегне и със списъци с професионално-значими качества и противопоказания, извлечени чрез анализ на дейността.
3. Интервюта, в които интервюиращият разполага с предварителен списък с въпроси, които трябва да зададе и с предварително установена система за оценяване на отговорите, но свободен сам да прецени кога и в какъв ред да зададе самите въпроси.
4. Напълно структурирани интервюта, в които интервюиращият задава на всички изследвани лица точно определен списък от въпроси и в точно фиксиран ред.

Приятелю Позитано,
Не мога да знам защо си мислиш такива неща...знам само,че много хора седят и си мислят,седят и си мислят и по едно време се усещат,че само си седят...
Аз съм прост милиционер и не познавам структората и мероприятията на Института по МВР,не знам как работите и какви въпроси задавате,не ми се иска и да мисля по тези въпроси,за да не изпадна в твоята ситуация..
dakota_

Мнениеот Sir Humphrey » 20 Окт 2009, 16:50

dakota_ написа:Момчета,един случай от днес преди обяд.
Автопатрул на ПП в район обозначен със съответните знаци за радарен контрол с ограничение на скоростта 50км/ч,спира лек автомобил опел "астра" със софийска регистрация за превишена скорост.Радара е регистрирал 86км/ч. ,правят проверка на водача,водача показва служебна карта,казва "Колега,съжалявам но много бързаме с колегата до мен,имаме една среща за която заскъсняваме..."
Следва връщане на документите и "Приятно пътуване"..
Обажда ми се дежурният в ОДЧ,че ме търсят в управлението от отедел"Инспекторат",отивам в РУ , стискаме си ръцете показват ди дкоментите,разказват ми случая,искат обяснения,разпоредих да извикат патрула,дойде проверяващият и му изчезна усмивката от лицето...
Написа си обясненията,попитаха го "всеки път ли е така колегиален","писал ли е актове на колеги до момента","случвало ли му се е и друг път да пуска колеги след засечено нарушение",изобщо все "прекрасни" въпроси...
Разказвам го не,че се е случило нещо страхотно и нечувано,но е хубаво всеки да си слага капачка за задника...
Случаят ще има продължение,не знам наказанието какво ще бъде, както за него така и за началника му,защото извода който направиха е,че "така го е инструктирал началника му"...

Кеф!
Чудя се, какво друго да напиша тук, за да не бъда баннат за спам?
Аватар
Sir Humphrey

Мнениеот NANIOX » 20 Окт 2009, 19:18

Най-накрая ,нещо смислено.Темата се превръща в кой е по-по-най..................................????????????????
Който иска,може.Който казва че не може,не иска...
Аватар
NANIOX

Мнениеот belyata » 20 Окт 2009, 23:27

NANIOX написа: Темата се превръща в кой е по-по-най..................................????????????????

Много си прав. ;)
Някои не разбраха иронията в темата "Отдел "Стойки и чалъми" ООД". Започнаха да качват измервателни инструменти, като в железарски магазин, а замисъла на темата е друг. След като прехвърлих някои мнения в темата и вие ще го разберете. ;)
Аватар
belyata

Следваща

Назад към Освободи напрежението - Смех