Отдел "Стойки и чалъми" ООД

Re: Нова вълна пенсионирания

Мнениеот marr » 21 Яну 2014, 11:51

Пак оспамихме и променихме темата.Моля,ако желае администраторът да отвори нова или да отстрани тези коментари.
Винаги съм се чудила ,как е възможно да има негласна "омраза","неприязън" към различните Дирекции и по-специално някой сектори.Всички имаме една цел и тя не се изразява дали си цивилен или униформен,дали си на бюро или на улицата.Да има разлика ,но тази разлика не се изразява в мерене на ...еди какво си.Навсякъде има много кадърни и даващи всичко от себе си служители и такива дето се оставят на течението,но това е навсякъде.
Zahari 71,не виждам как може да поставяте почти всички служители от с-р"КП" на едно ?
Ако някой оперативен,Ви е поставил на мястото,то явно не е имало желаният ефект kl)
marr

Мнениеот катюша » 21 Яну 2014, 12:52

zahari71 написа:Хем сърби ,хем боли: :lol:
По-голяма част от с-р"КП" не вършат добре задълженията си.Изключвам тук експерт-криминалистите/чух ,че май вече ще са подчинени направо на директора ,но не съм сигурен/ и малък % от работещите ,те са единици.Това не е мнение само на униформен,а като цяло имат надменно и отвратително държание,спрямо останалите служители.Но за да не натежнявам обстановката ,ще спра дотук.А и все са криви,увикват и все останалите им са виновни.Самочувствие,нрав и сексуален нагон до небесата :lol: Vladimirov е прав в изказването си.

Твоята работа е хем сърби,хем боли ;) Не можеш да изключваш никой,защото колкото разбираш от работата ОР,толкова разбираш от работата на експертите.Простичко казано,нищо не разбираш от изброеното :) и не можеш да даваш оценки.Съгласявайки се с колегата Владимиров,моментално се съгласяваш и с мнението на др. Дакота ;) Те казват едно и също,че във всеки сектор има подготвени и неподготвени и всеки да си гледа неговата работа,това е истината.
Напълно съм съгласна с това
Понеже имам много добри контакти с "ПП" винаги им казвам да внимават с колегите си от "ППД",защото трудно "ПП" могат да разчитат на колегите си от "ППД" и стане ли напечено колегите им от ППД първи ще ги "изпържат"

От информацията с която разполагам по повод на службата ми,много голяма завист има от страна на ППД към към "ПП" и ППД много топят колегите си от "ПП"...
ППД търсят колегите си от "ПП" кой за протоколче,кой за нещо друго да го оправят,молят се на улицата да не отнесат някой акт,но опре ли пътен полицай до ППД ще го отнесе по пълна програма... За това човек трябва много да внимава на кой казва "колега",какви "колегиални" отношения и с кой да поддържа за да не настъпи "котката" по опашката :D
Съкращенията трябваше да бъдат предхождани от едни изпити свързани с нормативната база с която се налага да се работи ежедневно,да има един изпит по ФП и стрелкова подготовка и да се отсее кой отговаря и кой не отговаря за длъжността си.
катюша

Мнениеот zahari71 » 21 Яну 2014, 13:17

Не съм изключил всички напълно.Но в нашето районно наблюденията ми са такива и затова ,казах ,чи ми харесва мнението на Владимиров.Няма да ти казвам ,че са малко тези дето работят всеотдайно и не са надути до небесата.Има верни неща и в предишните коментари ,навсякъде има подготвени и недотам ,но има и много с потенциален гръб и си позволяват повече от необходимото.А що се отнася до коментарите на Дакота ,почти не му противореча ,защото той е извървял пътя до където е,а аз още съм началото.Вслушвам се и в твоите съвети ,но ти като жена все ме скастряш и подиграваш.Но по-добре от смешната страна ,отколкото да се ядосваме :lol:
zahari71

Мнениеот катюша » 21 Яну 2014, 13:24

zahari71 написа:Не съм изключил всички напълно.Но в нашето районно наблюденията ми са такива и затова ,казах ,чи ми харесва мнението на Владимиров.Няма да ти казвам ,че са малко тези дето работят всеотдайно и не са надути до небесата.Има верни неща и в предишните коментари ,навсякъде има подготвени и недотам ,но има и много с потенциален гръб и си позволяват повече от необходимото.А що се отнася до коментарите на Дакота ,почти не му противореча ,защото той е извървял пътя до където е,а аз още съм началото.Вслушвам се и в твоите съвети ,но ти като жена все ме скастряш и подиграваш.Но по-добре от смешната страна ,отколкото да се ядосваме :lol:

Не си ме виждал как "кастря" за това си мислиш,че те кастря ;) Тук във форума и в живота е добре да се гледа на нещата от веселата страна и когато може да се избива на майтап,че вземе ли се човек насериозно,никак не е добре за него и на работата тежи :D
катюша

Re: Отдел "Стойки и чалъми" ООД

Мнениеот belyata » 21 Яну 2014, 13:34

Изображение
Тази тема е на принципа: Кой е по-по-най У МВР? ;) Желаещите могат да продължат със словоблудството.
Аватар
belyata

Re: Отдел "Стойки и чалъми" ООД

Мнениеот zmeigoranin » 11 Мар 2014, 11:05

Отдавна не бях влизал,но явно няма голяма промяна.А колкото до тебе момченце, явно някой трябва да те скастри, ама както трябва за да спреш да пишеш глупости.Както казва Стоичков НЯМА СТАРИ И МЛАДИ, ИМА МОЖЕЩИ И НЕ МОЖЕЩИ.А някои цял живот си остават НОВОБРАНЦИ :lol: :lol: :roll:
zmeigoranin

Предишна

Назад към Освободи напрежението - Смех