До кога ще търпим???

До кога ще търпим???

Мнениеот martomax » 05 Окт 2009, 19:47

До кога ще търпим унижения? Докога ще търпим подигравките на хора незаинтересовани от силна държава??? Докога ,докога . На мен специялно ми писна от всичкото неуважение към държавноста , апропо(МВР). Какво чакаме, ако не ние кои друг,ще спре тази подигравка с народа с НАС,защото ние сме ВИЕ.
martomax

Re: До кога ще търпим???

Мнениеот dakota_ » 05 Окт 2009, 21:16

По Татово време се казваше "Ела в България да се нагледаш на лозунги.."
"До кога ще търпим" много ми напомня на Татовото време...лозунги ....
dakota_

Мнениеот Werke » 05 Окт 2009, 21:21

Колегата сигурно е изпаднал във "фрустрация" :lol:
Werke

Мнениеот rspab03 » 05 Окт 2009, 22:54

Да,и в рузултат на това е започнал да артикулира ;)
Марто,не се сърди,но какво е виновно обществото /и ние сме част от него/,че не уважава МВР /по стечение на обстоятелствата сме част и от него/.Политиците направиха всичко възможно авторитета на МВР да стигне почти до нулата.И на кого да се сърдим сега :?:
Ние желаем силно и работещо МВР ! Не само за нас, а за всички около нас !
Аватар
rspab03

Мнениеот JACOD » 12 Дек 2009, 18:25

Колега, крайно време е да прозреш реалността!!! За каква държавност говориш ??? Големите интереси ,големите пари ,лобитата на същите диктуват правилата!!!МВР е е част от репресивния апарат който подтиска обществото ,пази обществения ред под формата на някакви правила и закони за да са спокойни и защитени богатите експлоататори!!! От Рим до наши дни нищо не се е променило, и тогава и сега легионите пазят императора, само дето сега е по завоалирано!!!
Всеки има право да изразява мнение и да го разпространява чрез слово - писмено или устно, чрез звук, изображение или по друг начин. - Член 39 от Конституцията на Република България
Аватар
JACOD

Назад към Освободи напрежението - Смех