Бисери от форума

Re: ШКОЛАТА В ПАЗАРДЖИК

Мнениеот dakota_ » 23 Апр 2012, 18:36

vanko_orion написа:А аз отивам на школа от края на юни, за мен колко ще е в този случай - 6 или 9 месеца?

Купувате си по едни Sure Check,ако покаже една черта значи сте 6 месеца,ако покаже 2 черти значи сте 9 месеца на школа...
dakota_

Re: ШКОЛАТА В ПАЗАРДЖИК

Мнениеот clearly » 24 Апр 2012, 16:34

dakota_ написа:
vanko_orion написа:А аз отивам на школа от края на юни, за мен колко ще е в този случай - 6 или 9 месеца?

Купувате си по едни Sure Check,ако покаже една черта значи сте 6 месеца,ако покаже 2 черти значи сте 9 месеца на школа...

гълъбче забравил си най- важното да напишеш а именно ,че теста гарантира резултат с над 99%точност по всяко време на денонощието ;)

Чл. 39.
(1) Всеки има право да изразява мнение и да го разпространява чрез слово - писмено или устно, чрез звук, изображение или по друг начин.
Аватар
clearly
Изгонен

Re: Бисери от форума

Мнениеот MasterCop » 30 Сеп 2012, 18:53

schobaka написа:Гледам новините и що да видя, Дянкоф така омагьоса военните с предложението си за увеличение на възнагражденията им, че те бяха принудени да се откажат от увеличението само и само да не им увеличи годините за пенсия с още няколко години. ГОЛЯМ МАНИПУЛАТОР няма що, сигурно действа под нечия диктовка. ;)

Сигурно - Хелга му диктува :mrgreen:
Изображение
ИзображениеИзображение
Благословен да бъде онзи, който няма какво да каже и въпреки това мълчи!
Аватар
MasterCop
Администратор

Предишна

Назад към Освободи напрежението - Смех