ШКОЛАТА В ПАЗАРДЖИК Fun

Re: ШКОЛАТА В ПАЗАРДЖИК

Мнениеот belyata » 04 Юли 2013, 19:33

Хайде малко да прочетеш тук, за да не се кълвеш на гола кука (без да има стръв на нея). :D Може и да не ти помогне, но няма и да ти навреди.
Аватар
belyata

Мнениеот Luboslav » 04 Юли 2013, 20:30

belyata написа:Хайде малко да прочетеш тук, за да не се кълвеш на гола кука (без да има стръв на нея). :D Може и да не ти помогне, но няма и да ти навреди.

Чел съм го това, за това се очудих как от никакъв се става чак инсепктор :D:D :lol:
Luboslav

Мнениеот Кубанеца » 04 Юли 2013, 22:35

Luboslav написа:
belyata написа:Хайде малко да прочетеш тук, за да не се кълвеш на гола кука (без да има стръв на нея). :D Може и да не ти помогне, но няма и да ти навреди.

Чел съм го това, за това се очудих как от никакъв се става чак инспектор :D:D :lol:

Ти инспектора за някакъв ли го имаш ;) Това е мокра връв,изнизва се отвсякъде и все тия под него и над него са му криви,че той е крив :D
Кубанеца

Мнениеот kkarakashev » 05 Юли 2013, 00:26

.......... А аз полицай искам да ставам, на изпити да се явявам и после, ако е рекъл Господ, в школа да постъпя. ..............
Как можах една "покана" за категория Б да има и аз да не се запиша. Пак ще е на опашката за сержант пред школата, и ако не запълнят бройката до мен и аз да вляза.
:lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol:
http://www.vbox7.com/play:7f4f0694 - В памет на служителите на МВР, загинали при изпълнение на служебният си дълг.
http://inmemoriam.mavar.info
Аватар
kkarakashev

Re: ШКОЛАТА В ПАЗАРДЖИК Fun

Мнениеот bega4kata » 05 Юли 2013, 06:25

Мен ми е супер смешно като чуя някоя майка, или баба да говори за сина си "Тйе идваха в къщи да го викат да става полицай, ма той не рачи. То тоз конкурс бил за прости полицаи, ма те ще му са обадят после, щот да стане катаЖия, или направо офиСер" :lol:
Празна раница не пази граница, уважаема г-жо Министър!
Аватар
bega4kata

Предишна

Назад към Освободи напрежението - Смех