За отношенията и сношенията

Re: За отношенията и сношенията

Мнениеот MasterCop » 07 Сеп 2011, 21:17

А тази тема ще те помоля да не я свързваш с газовите уредби :D ! Тя е за друг вид отношения, в които виждам си доста сдържана :P
ИзображениеИзображение
Благословен да бъде онзи, който няма какво да каже и въпреки това мълчи!
Аватар
MasterCop
Администратор

Мнениеот clearly » 07 Сеп 2011, 21:27

MasterCop написа:А тази тема ще те помоля да не я свързваш с газовите уредби :D ! Тя е за друг вид отношения, в които виждам си доста сдържана :P

Ха ха ами нали ntvladimirov го поде това и аз рекох да го реплекирам.Що се отнася до сдържането ми в коментар по същество най ми е лесно да го правя, ама знам ли как ще реагирате???

Чл. 39.
(1) Всеки има право да изразява мнение и да го разпространява чрез слово - писмено или устно, чрез звук, изображение или по друг начин.
Аватар
clearly
Изгонен

Мнениеот MasterCop » 07 Сеп 2011, 21:58

Няма как да знаеш преди да опиташ ;)
ИзображениеИзображение
Аватар
MasterCop
Администратор

Мнениеот clearly » 08 Сеп 2011, 22:59

Замислете се мъже преди лягане :D http://www.ladepeche.fr/article/2011/09 ... on-ex.html

Чл. 39.
(1) Всеки има право да изразява мнение и да го разпространява чрез слово - писмено или устно, чрез звук, изображение или по друг начин.
Аватар
clearly
Изгонен

В днешната преса 2"

Мнениеот ТРЕЗОР » 02 Дек 2011, 21:56

На унгарците са им най-дълги. Ние сме горе-долу...В мрежата се появи карта на Европа, която представя нагледно размерите на мъжките достойнства на всички европейски нации.

Според нея шампионите на Европа са унгарците – мъжкото население там може да се похвали, че има най-големите пениси на Стария континент – цели 16,51 см.

Веднага след тях се нареждат французите с доволните 16,01 см, следвани от хърватите (15,89 см) и италианците (15,74 см).

Ако сте решили да пътувате до Румъния, то по-добре наблегнете на замъците в Трансилвания, защото тя е последна в класацията със скромните 12,73 см.

Колкото до българите, те всъщност се представят доста добре и застават само сантиметър и половина зад унгарците със своите 15,02 см.

http://www.dnes.bg/akoshtete-vqrvaite/2 ... 504........Бря отивам да го меря , защото ще излезе, че не съм българин :lol: .....като бях малък , една кака ме учеше -не е важно дали е къс или дълъг ......важното да е твърд :mrgreen:
Последна промяна belyata на 02 Дек 2011, 22:25, променена общо 1 път
Причина: Мнението е преместено от друга тема!
ТРЕЗОР

Мнениеот inkognito » 03 Дек 2011, 08:25

Излъгала те е каката,най-важното е да е работлив и да не се оплаква като вас от условията на труд,защото и на тъмно работи и на влажно и на задушно ... :lol:
inkognito

Мнениеот ТРЕЗОР » 03 Дек 2011, 10:41

inkognito написа:Излъгала те е каката,най-важното е да е работлив и да не се оплаква като вас от условията на труд,защото и на тъмно работи и на влажно и на задушно ... :lol:

Може да ме е излъгала , не знам , защото тогава ме учеха и бях аджамия :oops: , но.........кажи ми ако е мек - как ще е работлив ;) .....това не мога да го схвана :mrgreen:
ТРЕЗОР

Мнениеот inkognito » 03 Дек 2011, 15:21

ТРЕЗОР написа:
inkognito написа:Излъгала те е каката,най-важното е да е работлив и да не се оплаква като вас от условията на труд,защото и на тъмно работи и на влажно и на задушно ... :lol:

Може да ме е излъгала , не знам , защото тогава ме учеха и бях аджамия :oops: , но.........кажи ми ако е мек - как ще е работлив ;) .....това не мога да го схвана

Взимаш джевето за кафе,опъваш го по дължина на дръжката и го завързваш,вътре в джазвето вкарваш макарите и с дръжката напред :lol: Важно е желание да има и мерак за работа :lol:
inkognito

Мнениеот ТРЕЗОР » 03 Дек 2011, 16:12

inkognito написа:
ТРЕЗОР написа:

Може да ме е излъгала , не знам , защото тогава ме учеха и бях аджамия :oops: , но.........кажи ми ако е мек - как ще е работлив .....това не мога да го схвана

Взимаш джевето за кафе,опъваш го по дължина на дръжката и го завързваш,вътре в джазвето вкарваш макарите и с дръжката напред :lol: Важно е желание да има и мерак за работа :lol:

Този чалъм съм го чувал ,но............все още вдигам самолета и няма нужда от " шинирване на мъртвеца "..... , а относно " условията на труд " не се оплакваме - все пак трудов стаж и вредни за това не ни плащат п.п. особенно когато се блъскаме като хамали на чуждо..... :mrgreen:
Последна промяна kkarakashev на 03 Дек 2011, 16:25, променена общо 1 път
Причина: Уточняване на цитат
ТРЕЗОР

Re: В днешната преса 2"

Мнениеот clearly » 03 Дек 2011, 17:01

ТРЕЗОР написа:На унгарците са им най-дълги. Ние сме горе-долу...В мрежата се появи карта на Европа, която представя нагледно размерите на мъжките достойнства на всички европейски нации.

Според нея шампионите на Европа са унгарците – мъжкото население там може да се похвали, че има най-големите пениси на Стария континент – цели 16,51 см.

Веднага след тях се нареждат французите с доволните 16,01 см, следвани от хърватите (15,89 см) и италианците (15,74 см).

Ако сте решили да пътувате до Румъния, то по-добре наблегнете на замъците в Трансилвания, защото тя е последна в класацията със скромните 12,73 см.

Колкото до българите, те всъщност се представят доста добре и застават само сантиметър и половина зад унгарците със своите 15,02 см.

http://www.dnes.bg/akoshtete-vqrvaite/2 ... 504........Бря отивам да го меря , защото ще излезе, че не съм българин :lol: .....като бях малък , една кака ме учеше -не е важно дали е къс или дълъг ......важното да е твърд :mrgreen:

Инфо с карта в която са дадени размерите на мъжките полове членове за всички държави цък http://www.targetmap.com/viewer.aspx?reportId=3073 Размерът до някъде е от значение ,но по важното е дали с начина на чукането ,мъжо ще може да задоволи своята партньорка така ,че да може същата да стигне до оргазъм.

Чл. 39.
Аватар
clearly
Изгонен

Мнениеот dakota_ » 03 Дек 2011, 18:13

Неволно се сетих за един виц...Събрали се две *урви и започнали да спорят,кой член е по-добър,дълъг или къс...Не успели да стигнат до разбирателство и отнесли въпроса до съда...Съдията изслушал и двете и казал,че на другият ден ще излезе с решение...Прибрал се вкъщи и попитал жена си,да даде мнение по въпроса...Жена му,отракана служителка на НАП ;),веднага му казала,че и двете не са прави,важно било да е здрав и работлив...На другият ден съдията съобщил решението си по делото...Двете жени се спогледали и казали "И ние сме *урви,ама и тази където ти го е казала ни удари в земята и двете :D
dakota_

Мнениеот clearly » 04 Дек 2011, 17:48

дакота--Неволно се сетих за един виц.........

Брях дакота бива те да измисляш нови вицове.В това няма лошо ,но ми е интересно да разбера, защо не сподели нещичко по новината която ТРЕЗОР е сложил ?? :o

Чл. 39.
Аватар
clearly
Изгонен

Мнениеот clearly » 09 Дек 2011, 14:57

Рекох си я да повдигна темата . Според британско проучване, цитирано от в. "Дейли мейл",всеки четвърти британец редовно сънува бивша любовница, дори и да е щастливо женен.В сънищата на жените обаче най-често е любимият партньор .Анкетата още веднъж доказа, че жените са по-добри във фантазиите.http://www.dnes.bg/mish-mash/2011/12/09 ... ica.146049 Особенно сексуалните .И е готски да се отдадеш на фантазиите си, когато е с подходящия човек.

Чл. 39.
Аватар
clearly
Изгонен

Мнениеот clearly » 09 Дек 2011, 15:26

Вчера сутринта в личният си блог певицата Шиниъд О'Конър обяви , че ще се омъжи за гаджето си Бари Херидж с което се е запознала онлайн.Сватбата се състоя снощи в Las Vegas .Поради това ,че няма все още на бг инфо със самата сватба и снимки към нея, вие ще сте първите да ги разгледате от тук http://www.dailymail.co.uk/tvshowbiz/ar ... dding.html

Чл. 39.
Аватар
clearly
Изгонен

Мнениеот Макаров » 10 Дек 2011, 11:40

dakota_ написа: Мъж от село Рибново живее с 2 жени под един покрив, а в съседно село има трета негова любима.

Жив да го ожали човек! Три жени-това значи и три тъщи!АААААААААААААААААААААААААААААААААА! Гадно! :lol:
Аватар
Макаров

Мнениеот MasterCop » 05 Юли 2012, 09:14

Изображение
ИзображениеИзображение
Аватар
MasterCop
Администратор

Re: Командироване на служители в ...

Мнениеот dakota_ » 06 Фев 2014, 23:02

ivanyurukov написа:Поздрави от Елхово. Като за начало успяхме да се уредим да спим в Елхово а не в Сливен d:) . Нещо зелените човечета се опитват да се правят на важни и да създават напрежение обаче да внимават. Като цяло нямам оплакване към нищо освен това ,че ГПУ Елхово са яко в отпуски но нали знам лафа за чуждата пут.а... Пожелавам лека смяна на всички колеги и най-вече да се върнем живи и здрави ;)

От вас зависи,ползвайте презервативи,сто процента гаранция няма,но вероятността да се върнете здрави е по-голяма от тази,ако не ползвате такива :D
Лека служба и от мен и умната със зелените човечета,че повечето са свикнали да стрелят без предупреждение ;)
Последна промяна belyata на 07 Фев 2014, 12:43, променена общо 1 път
Причина: Мненията са преместени от друга тема!
dakota_

ПредишнаСледваща

Назад към Освободи напрежението - Смех