За отношенията и сношенията

Re: За отношенията и сношенията

Мнениеот dakota_ » 05 Фев 2011, 09:12

Нека поздравим и тези на които често забравяме да благодарим но винаги носим с обич в сърцето и душата си!
Спасибо,родная!

Спасибо за день спасибо за ночь!Спасибо за сына и за дочь!
Спасибо за то что средь боли и зла,наш тесный мирок ты сберегла!
dakota_

Мнениеот inkognito » 05 Фев 2011, 13:25

dakota_ Такива мъже като теб са най-опасни.Ти си дявол :D !Умееш да се измъкваш от ситуации не мога да отрека,че не страдаш от липса на галантност и знаеш,че жените обичаме с ушите си ;) Такава категория мъж да си няма човек вкъщи :lol:
inkognito

Мнениеот Luiz » 05 Фев 2011, 17:50

Отношенията и сношенията преминаха във фаза серенада. :lol:
Luiz

Мнениеот dakota_ » 06 Фев 2011, 08:57

Фазата със серенадата е има само при романтиците ;)..Полицай и романтика са тясно свързани,така както жена и вярност ;)
dakota_

Мнениеот vj_petkova » 06 Фев 2011, 09:17

dakota_ написа: ;)..Полицай и романтика са тясно свързани,така както жена и вярност ;)

Иронизираш. Каквото и да твърдиш, винаги мога да ти дам примери и за обратното... ;)
Аватар
vj_petkova

Мнениеот dakota_ » 07 Фев 2011, 19:11

Ето една случка с полицай романтик и вярна жена..
Полицай романтик със съпругата си честват петдесет годишнина на благоверната..Уютен ресторант,стари приятели,хубаво подредена маса,лека и приятна музика...Става милия ни колега да вдигне тост за съпругата си добре запазена детска учителка с леко премрежен поглед...и казва:Скъпи приятели,мила Мария..Няма да вдигам тост за твоите петдесет години,когато си вече като кисела краставица,няма да вдигам тост и за твоите 40 години,когато беше силна като гръцка Метакса,няма да вдигам тост и за твоите 30 години когато беше буйна и пенлива като шампанско,ще пия за твоите 20 години,когато беше крехка и сочна като праскова..Бурни аплодисменти пият на екс за здравето на благоверната...
Идва ред на съпругата му,точна,ясна и красноречива като детска учителка,тя става вдига чашата и казва:
Скъпи ми Иване,няма да вдигам тост за моите 20 години,когато бях крехка и сочна като праскова но при теб дойдох нагризана,няма да пия за моите 30 години,когато бях буйна и пенлива като шампанско но ти обираше само и единствено пяната,няма да пия и за моите 40 години,когато бях силна като гръцка Метакса но те делях с още двама твои колеги,защото не ти стигаха силите..Ще пия за моите 50 години,когато съм кисела като краставица,която ти с удоволствие би изхрупал ако имаше с какво но добре,че ту има добри пиячи да знаят,че киселата краставица е най-доброто мезе за водка.Да пием за добрите пиячи ;)
dakota_

Мнениеот vj_petkova » 07 Фев 2011, 19:28

E, аз съм видяла, че има полицаи романтици. Колкото и странно да звучи това. А на "познавача" на женската душа искам да цитирам част от песен на ваш (не)любим певец: "Вино и жена изневеряват, когато нямат истински пиячи"...
Аватар
vj_petkova

Мнениеот inkognito » 08 Фев 2011, 15:12

dakota_ написа:Ето една случка с полицай романтик и вярна жена..
Полицай романтик със съпругата си честват петдесет годишнина на благоверната..Уютен ресторант,стари приятели,хубаво подредена маса,лека и приятна музика...Става милия ни колега да вдигне тост за съпругата си добре запазена детска учителка с леко премрежен поглед...и казва:Скъпи приятели,мила Мария..Няма да вдигам тост за твоите петдесет години,когато си вече като кисела краставица,няма да вдигам тост и за твоите 40 години,когато беше силна като гръцка Метакса,няма да вдигам тост и за твоите 30 години когато беше буйна и пенлива като шампанско,ще пия за твоите 20 години,когато беше крехка и сочна като праскова..Бурни аплодисменти пият на екс за здравето на благоверната...
Идва ред на съпругата му,точна,ясна и красноречива като детска учителка,тя става вдига чашата и казва:
Скъпи ми Иване,няма да вдигам тост за моите 20 години,когато бях крехка и сочна като праскова но при теб дойдох нагризана,няма да пия за моите 30 години,когато бях буйна и пенлива като шампанско но ти обираше само и единствено пяната,няма да пия и за моите 40 години,когато бях силна като гръцка Метакса но те делях с още двама твои колеги,защото не ти стигаха силите..Ще пия за моите 50 години,когато съм кисела като краставица,която ти с удоволствие би изхрупал ако имаше с какво но добре,че ту има добри пиячи да знаят,че киселата краставица е най-доброто мезе за водка.Да пием за добрите пиячи ;)

Ами както винаги драги,ужасен си :oops: Защо след тази хубава песен за благодарност към съпругата си написал тази история?
Сега да те попитам,какво би направил ако жена те покани на кафе ;) само не ме иронизирай питам сериозно и бъди спокоен няма да те каня на кафе ;)
inkognito

Мнениеот paolon » 08 Фев 2011, 16:03

dakota_ написа:Скъпи ми Иване
Що вечно трябва да е Иван? :lol:
Аватар
paolon

Мнениеот inkognito » 08 Фев 2011, 16:10

paolon написа:

Понеже съм ангажирана с един Иван ще ти кажа моето мнение ;) От кал да е Иван да е..И аман от него,ама и аман за него после :D
inkognito

Мнениеот paolon » 08 Фев 2011, 16:30

inkognito написа:Понеже съм ангажирана с един Иван ще ти кажа моето мнение От кал да е Иван да е..И аман от него,ама и аман за него после
Караш ме да се замисля.Ще проведа един разпит на жената май. :lol:
Аватар
paolon

Мнениеот dakota_ » 08 Фев 2011, 17:44

paolon написа:

Ами каквото и да става и добро и лошо все за Иван става дума :) При нас в България вицовете са все за Иванчо и Марийка,при руснаците също е така,там се държи на пълните имена ДУРАКОВ Иван Иванович и ПИЗДОВА Мария Ивановна :D Но това са все хубави и популярни имена и като всички хубави имена се свързват с весели истории :D
dakota_

Мнениеот velkov_1914 » 12 Фев 2011, 13:29

Жената е най-добрия приятел на човека, след кучето и коня.... :lol: . Ако един мъж иска да постъпи правилно, да попита жена си за съвет и направи точно обратното!
PEUGEOT 406 2.1 TD
Аватар
velkov_1914

Мнениеот dakota_ » 12 Фев 2011, 18:16

Да пием за жените,които ни помагат да взимаме винаги правилните решения ;)
dakota_

Мнениеот inkognito » 14 Фев 2011, 11:00

dakota_ написа:Да пием за жените,които ни помагат да взимаме винаги правилните решения ;)

Зевзек :D !Какво ще празнуваш днес,обратното на това което иска жена ти или ще вземеш сам правилното решение,като й направиш хубав подарък и изпиете по чаша хубаво вино ;) така с един куршум може два заека да уцелиш :D
inkognito

Мнениеот Vladimirov » 14 Фев 2011, 19:51

Не знам,но аз си поднесох подаръка по повод празника и сега си извоювах правото да празнувам това което си реша. :D.Все пак утре почивам и мога да си позволя някои волности.По трудният момент ще бъде,когато трябва да поднеса новината,че другата седмица ще празнувам само с колеги извън града и си мисля,че цената ще бъде втори подарък,но съм обеден,че ще си заслужава. :lol:
Vladimirov

Мнениеот velkov_1914 » 14 Фев 2011, 20:06

Koe e правилно не знам, но с католическия празник "Свети Валентин" се самозабравят някой хора. Никой не спомена, кой е празника по официалното вероизповедание в РБ " Успение на св. Кирил Славянобългарски. Св. преподобни Авксентий (Задушница)". Нищо лично против католиците, но не нужен празник да уважаваш жена си. Още повече, че след 8 дни малката ни дъщеря прави две години!
PEUGEOT 406 2.1 TD
Аватар
velkov_1914

ПредишнаСледваща

Назад към Освободи напрежението - Смех