За отношенията и сношенията

Re: За отношенията и сношенията

Мнениеот mago de oz » 21 Фев 2011, 13:25

velkov_1914 написа:mago de oz За нас ,"от нас се иска да ТЪРПИМ" :evil:

Това с търпението , брат, вече е на свършване :) Само дано нещата да не излязат извън контрол, че тогава ще ни се отвори отново много работа, както се е случвало, с тези управляващите ни некадърници.
"От нас се иска да търпим, кретенски подъл смях зад гърба си
а почнем ли да се гневим, ни казват с леден глас
"Май забрави, че си смъртен !"

Тази мъдрост писна ни, днес не можем да мълчим
Светците носят вносни дрехи, поповете вонят на ром
Въпроси никой не задва, мълчанието е закон. "

АХАТ - "БРАДВАТА"
Аватар
mago de oz

Мнениеот velkov_1914 » 21 Фев 2011, 13:39

15 год. съм търпял, още малко......... :lol:
PEUGEOT 406 2.1 TD
Аватар
velkov_1914

Мнениеот dakota_ » 21 Фев 2011, 17:11

inkognito написа:Край,успя да ме убедиш :D !Днес ще се обадя на тел.166 да го повикам на посещение вкъщи :lol: Понеже става дума за отношения и ти си човек с опит,как се спасяваш от комплексарите,които са доста тъпи и елементарни но по всякакъв начин искат да бъдат забелязани и мнението им да бъде като на последна инстанция.Сигурно има доста такива инфантили около теб,как процедираш и лесно ли ти е?

Очаквам да споделиш какво се е случило след обаждането ти на посочения телефон,може и на лични ;)
На другият ти въпрос съм отговорил в другата тема "за чашките..",разказал съм ти една случка за отношенията между хората и какво се случва,когато не се спазват някои правила ;)
Тук мога само да добавя,че не е никак леко да се носи тежко... ;)
dakota_

Мнениеот inkognito » 08 Мар 2011, 12:02

Драги dakota_,объщам се към теб,защото ти си заявил,че цял живот само с една жена си останал ;) Сподели няколко думи за отношението си към днешния празник 8-ми март ;) Къде ще заведеш съпругата си да празнувате,с нея ли ще празнуваш или с колежки,защото някои казват,че това е ден на колежката ;).Изобщо сподели нещо за отношенията и сношенията свързани с днешния ден.Какво подарихте на нежната част от вашето РУП.При нас от синдикалната организация подарихме на всички жени по една кутия бонбони,бурканче с хубаво кафе,букет с цветя и по една хавлия.При вас как протича днешния ден.
inkognito

Мнениеот dakota_ » 08 Мар 2011, 18:59

Правилно се обръщаш към мен ;) Никога не съм съжалявал за избора,който съм направил и дори сега пак да ми се наложи да се женя,пак същата жена бих избрал!
Нашият "синдикат" в РУП подари на всяка колежка по нещо скромно,но от сърце.Където можеше,жените бяха освободени по-рано от работа.Тази вечер ще се съберем на малко тържество за сплотим колектива.Желая на теб и всички от форума,весело изкарване на празника,къде с колежка,къде със съпругата,важно е да е весело и сърдечно!
dakota_

Мнениеот inkognito » 09 Мар 2011, 11:54

Ще взема накрая да ти повярвам :D С тия руски поздрави май наистина ще излезе вярно това което казваш!Поздравите винаги са много хубави ;).Нас също ни пуснаха по-рано от работа и за сметка на това,днес идваме на обяд на работа :).Тържеството беше супер,но ние откъм липсата на мъже си страдам...женски колектив сме... Ако бяхме в един град,щяхме да поискаме съдействие от РУП,за приятна компания,само да не дойдат оплаквачи като някои от форума :D
inkognito

Мнениеот Макаров » 13 Мар 2011, 09:11

inkognito написа: Ако бяхме в един град,щяхме да поискаме съдействие от РУП,за приятна компания,само да не дойдат оплаквачи като някои от форума :D

Дано само колегите да не избягат, когато Вие започнете да се оплаквате от съпруга си! :lol:
Аватар
Макаров

Мнениеот dakota_ » 20 Юли 2011, 17:06

Как мъж от Рибново заживя с три жени?
http://novatv.bg/news/view/2011/07/20/1 ... %BD%D0%B8/

Мъж от село Рибново живее с 2 жени под един покрив, а в съседно село има трета негова любима. Какво е да не си мъж за една жена и как е възможно трите съпернички за сърцето на Юсеин да са първи приятелки...
В село Рибново всички знаят Юсеин като Шейха, човек с добро сърце и няколко жени, които имат място в него.
Две от жените на Юсеин не само, че живеят под един покрив, а и работят на едно и също място - във френски цех за бельо. Мъжът им ги води и взима от работа. Двете жени носят и едно и също име - Фатме. И са първи приятелки.
Всъщност любовта между Юсеин и жените му се ражда извън България, в Португалия. Това разказва една от двете Фатмета, докато простира дрехите на цялото многолюдно семейство.
Двете жени си помагат във всичко, защото не само сърцето на Юсеин е общо, а и дома и трапезата.
Освен за двете булки и за трите си деца, Шейхът от Рибново се грижи и за още една любима - Невсе от съседно село. През почивните дни води семейството си на гости във Филипово. Младият бизнесмен намира време и да се види с приятели.
Шейхът е зодия Скорпион и признава, че любовта е много важна за него. Разказва, че в дома му има разбирателство, а за успешния му бизнес принос имат именно жените му - с непрестанната си любов и уважение към него и помежду си.
Големият син носи името на баща си, казва, че харесва само добри момичета.
Дали Юсеин мисли за четвърта жена, както разрешава Корана? Едва ли. В крайна сметка шейхът е убеден, че не върши нищо лошо.
А в духа на наближаващите избори, хората се шегуват, че с този успех сред жените съселянинът им може да бъде и успешен кмет.

Темата продължава довечера в предаването "Часът на Милен Цветков" с коментар на психолози и юристи за това приемливо ли е многожененството в наши дни.
dakota_

Мнениеот clearly » 06 Сеп 2011, 20:03

dakota_ написа:Как мъж от Рибново заживя с три жени?
http://novatv.bg/news/view/2011/07/20/1 ... %BD%D0%B8/

Мъж от село Рибново живее с 2 жени под един покрив, а в съседно село има трета негова любима. Какво е да не си мъж за една жена и как е възможно трите съпернички за сърцето на Юсеин да са първи приятелки...
В село Рибново всички знаят Юсеин като Шейха, човек с добро сърце и няколко жени, които имат място в него.
Две от жените на Юсеин не само, че живеят под един покрив, а и работят на едно и също място - във френски цех за бельо. Мъжът им ги води и взима от работа. Двете жени носят и едно и също име - Фатме. И са първи приятелки.
Всъщност любовта между Юсеин и жените му се ражда извън България, в Португалия. Това разказва една от двете Фатмета, докато простира дрехите на цялото многолюдно семейство.
Двете жени си помагат във всичко, защото не само сърцето на Юсеин е общо, а и дома и трапезата.
Освен за двете булки и за трите си деца, Шейхът от Рибново се грижи и за още една любима - Невсе от съседно село. През почивните дни води семейството си на гости във Филипово. Младият бизнесмен намира време и да се види с приятели.
Шейхът е зодия Скорпион и признава, че любовта е много важна за него. Разказва, че в дома му има разбирателство, а за успешния му бизнес принос имат именно жените му - с непрестанната си любов и уважение към него и помежду си.
Големият син носи името на баща си, казва, че харесва само добри момичета.
Дали Юсеин мисли за четвърта жена, както разрешава Корана? Едва ли. В крайна сметка шейхът е убеден, че не върши нищо лошо.
А в духа на наближаващите избори, хората се шегуват, че с този успех сред жените съселянинът им може да бъде и успешен кмет.

Темата продължава довечера в предаването "Часът на Милен Цветков" с коментар на психолози и юристи за това приемливо ли е многожененството в наши дни.

Дакота щом тоя Юсеин може да ги осигурява и понася тричките и те по между си да се понасят - какво лошо виждаш в това??

Чл. 39.
(1) Всеки има право да изразява мнение и да го разпространява чрез слово - писмено или устно, чрез звук, изображение или по друг начин.
Аватар
clearly
Изгонен

Re: Да спрем войната по пътищата

Мнениеот ntvladimirov » 06 Сеп 2011, 20:23

clearly ! Защо вместо да висиш пред компа и даваш акъл на професионалистите как да си вършат работата не подадеш молба за работа като преподавател в някоя от школите на МВР :lol: .И без това повечето от даскалите там са за пенсиониране. :lol: :lol: Пък може и някои полицай да лепнеш. :lol:
Последна промяна MasterCop на 06 Сеп 2011, 20:51, променена общо 1 път
Причина: Мненията от тук надолу офтопик (3) са преместени от друга тема!!!
Николай Владимиров
Щастлив Пенсионер.

див човек и силен ветар ништо го не спира
Аватар
ntvladimirov

Мнениеот clearly » 06 Сеп 2011, 20:35

ntvladimirov написа:clearly ! Защо вместо да висиш пред компа и даваш акъл на професионалистите как да си вършат работата не подадеш молба за работа като преподавател в някоя от школите на МВР :lol: .И без това повечето от даскалите там са за пенсиониране. :lol: :lol: Пък може и някои полицай да лепнеш. :lol:

"ntvladimirov"то и без да преподавам не е толкова трудно да си лепна .Работата е там ,че нещо полицай не ми се вмества за такъв тип мъже които харесвам. ;)

Чл. 39.
(1) Всеки има право да изразява мнение и да го разпространява чрез слово - писмено или устно, чрез звук, изображение или по друг начин.
Аватар
clearly
Изгонен

Мнениеот ntvladimirov » 06 Сеп 2011, 20:38

clearly написа:
"ntvladimirov"то и без да преподавам не е толкова трудно да си лепна .Работата е там ,че нещо полицай не ми се вмества за такъв тип мъже които харесвам. ;)

Аха ясно сега комисарите са на мода.Преди бяха катаджиите. :lol:
Николай Владимиров
Щастлив Пенсионер.

Аватар
ntvladimirov

Мнениеот clearly » 06 Сеп 2011, 20:59

ntvladimirov написа:
clearly написа:

Аха ясно сега комисарите са на мода.Преди бяха катаджиите. :lol:

Явно не се изразих правилно.Под полицаи разбирай всичко живо де е що в системата :lol:

Чл. 39.
Аватар
clearly
Изгонен

Мнениеот MasterCop » 06 Сеп 2011, 21:05

Хах - на коя жена не се е случвало да харесва лоши момчета... предполагам, щом добрите не се вместват в типовете мъже които харесваш... ;)
ИзображениеИзображение
Благословен да бъде онзи, който няма какво да каже и въпреки това мълчи!
Аватар
MasterCop
Администратор

Мнениеот ntvladimirov » 06 Сеп 2011, 22:07

clearly Може да сме пустиняци, ама сме с лирични души. ;)

Скивай сега:

Пръдни и ти веднъж в живота си,
госпожо, без да се срамиш!
Аз знам, че всяка нощ в леглото си
ти без стеснение пърдиш!

Пръдни със мен, приятел, здравата,
пръдни със мен във ритъм жив,
и виж - създали сме в държавата
нов самодеен колектив...!
Николай Владимиров
Щастлив Пенсионер.

Аватар
ntvladimirov

Мнениеот ntvladimirov » 06 Сеп 2011, 22:25

Ето още нещо от Резервата свързано с отношенията и сношенията

прикльочение

кога распукнаха божурите
и спре да вАли оня снег,
напрегна ми се нещо о потурите
и мозакат ми стана мек.

реших да одим язе пръф до Натка,
да видим как е щое, има ли мерак,
земах шише и некоя доматка
и прескочих прага й като ьонак.

добре, ама съпнАх се лошо,
шишето се счопи и язе се исприщи,
а Натка ме погледна като Гошо
кога не види у копанята си нищо.

да беше само тва ебаси,
ама счопих и сичко о потурите.
и кво че кажем сЪга на женаси
като рече да пипне ми мадурите?
:lol: :lol:
Николай Владимиров
Щастлив Пенсионер.

Аватар
ntvladimirov

Мнениеот clearly » 07 Сеп 2011, 19:10

ntvladimirov clearly Може да сме пустиняци, ама сме с лирични души. ;)

Скивай сега:......................

ntvladimirov ХА ХА дали си с лирична душа не те знам ,но това което си ми цитирал е на Тотю Янлъков от скандалната му поема „Пърдиада”
Не знам дали си чувал но Развигор Попов беше направил преди година и ремикс като го кръсти “Ода за пръднята”,но нещо не мога да я намеря.Ако я намери някой да я посне.
пп сега се сетих за тоя клип http://vbox7.com/play:ebe8f1c7&al=2&vid=1325182

Чл. 39.
Аватар
clearly
Изгонен

ПредишнаСледваща

Назад към Освободи напрежението - Смех