Има ли хомосексуализмът почва в МВР )))

Re: Има ли хомосексуализмът почва в МВР )))

Мнениеот clearly » 08 Сеп 2011, 21:53

Sir Humphrey написа:
clearly написа:И кое му е доброто ?

Не виждаш ли, че е колаж, бря?
FaceInHole. Я погледни този в средата.

Sir Humphrey"първата на The Godfather може и да е колаж , но моята която поснах не е .А познай де е разликата ??
download/file.php?id=1155
http://pixftw.com/wp-content/uploads/20 ... 938722.jpg

Чл. 39.
(1) Всеки има право да изразява мнение и да го разпространява чрез слово - писмено или устно, чрез звук, изображение или по друг начин.
Аватар
clearly
Изгонен

Мнениеот JACOD » 15 Фев 2012, 21:56

В буквалния смисъл не съм го срещал, но такива колеги дето се дупят на началника и се мушкат ги има много!!! Като цяло присъщо е на началниците да ги мушкат по големите началници и така !!! Ако не си дадеш задника не ставаш началник 12
Всеки има право да изразява мнение и да го разпространява чрез слово - писмено или устно, чрез звук, изображение или по друг начин. - Член 39 от Конституцията на Република България
Аватар
JACOD

Мнениеот Unmerciful- » 24 Юли 2012, 07:12

dakota_ написа:Хомосексуални без значение от пола (педераси,лесбийки,гейове...) не могат да служат в Полицията и в Армията!Може да са физически здрави,но не са психически здрави и нямат място в професии като нашата!Не искам да изпадам в детайли,но при нас има високо ниво на емоционален стрес,такива индивиди по никакъв начин няма да могат да са пълноценни на местата които биха заели...Иначе на други места,като бръснари,фризьори,теляци...да работят каквито си искат...

Принципно съм съгласна... но няма начин да разбереш дали даден човек е обратен.Какво предлагаш? Да вкарат изпити за сексуална ориентация когато кандидатстваш за МВР? И какъв би бил той ми е много интересно... :) Просто ако хомосексуалист реши да влиза в системата, нека бъде достатъчно досетлив и да не го показва на публични места, за да не оронва престижа и авторитета на полицията.Просто да го направи от уважение към професията и държавата си.Лично мое мнение... просто няма друго решение на този проблем
This is ten percent luck, twenty percent skill, Fifteen percent concentrated power of will.Five percent pleasure, fifty percent pain And a hundred percent reason to remember the name!
Bulgaria
Аватар
Unmerciful-

Мнениеот Dexter » 03 Авг 2012, 10:59

Нямам нищо против Педерасите но е кофти ако ти е ВЗВОДЕН.
Както преди няколко годин ни тропнаха един такъв.
Аватар
Dexter

Мнениеот Cadet » 16 Авг 2012, 11:59

Еее...например при военни действия, убиват бойния /и не само/другар на някого, и това дава стимул на въпросния войник да се бие до смърт, за да отмъсти...за родината...или затова, че не му е останало нищо друго...
на война, като на война все пак... bs:)
Cadet

Re: Книгата "Унищожаването на БА - 2011"

Мнениеот dakota_ » 22 Окт 2012, 21:18

kermit написа:Аз в МВР педерасти не съм видял,но докато служих в казармата видях един български офицер-капитан ,който си беше откровен педераст.И това шефовете и колегите му много добре го знаеха.Казваше се Г***** Д****.

Това име,което си написал да не е от Правец?
Иначе в МВР имахме министър хомосексуалист,по негово време се прие и нов ЗМВР и в него орязаха всички правомощия на служба "Сигурност",но това е друга тема...
Последна промяна belyata на 22 Окт 2012, 23:11, променена общо 1 път
Причина: Мненията са отделени от друга тема!
dakota_

Re: Книгата "Унищожаването на БА - 2011"

Мнениеот kermit » 22 Окт 2012, 21:24

Не знам откъде беше,но си беше пълен педераст,не само като сексуална ориентация,но и като поведение.Един мой приятел не му се върза на извратените домогвания и 6 месеца не видя отпуск.Докато тези,които го чукаха се радваха на доста добра служба.Я си представи ти като началник,че някой инспектор от твоето РУП има сексуална връзка с подчинените си полицаи.Би ли търпял подобно поведение?А в армията го търпяха и го бяха направили началник щаб на батальон.
kermit

Re: ШУРОБАДЖАНАЩИННАТА В 07 РУП - СДВР

Мнениеот bega4kata » 03 Дек 2013, 15:01

Пълно с гейове, пък след 2 месеца всеки се скатава и никаква почерпка за празника им :D
Последна промяна belyata на 06 Дек 2013, 00:10, променена общо 1 път
Причина: Мненията са преместени от друга тема!
Празна раница не пази граница, уважаема г-жо Министър!
Аватар
bega4kata

Мнениеот Макаров » 05 Дек 2013, 18:26

bega4kata написа:Пълно с гейове, пък след 2 месеца всеки се скатава и никаква почерпка за празника им :D

Не съм сигурен, но ми се струва, че 02.02 вече не е празник. Мисля, че още в зората на демокрацията го отрекоха като тоталитарен празник. Сега, ако не се лъжа се празнува на 08.08 /Авгъз/, и не е в Горна баня, а в Ахтопъл. Така, че явно ще трябва да се чака осем месеца, за да почерпят празнуващите. ;)
Аватар
Макаров

Мнениеот dakota_ » 05 Дек 2013, 18:49

Макаров написа:Не съм сигурен, но ми се струва, че 02.02 вече не е празник. Мисля, че още в зората на демокрацията го отрекоха като тоталитарен празник. Сега, ако не се лъжа се празнува на 08.08 /Авгъз/, и не е в Горна баня, а в Ахтопъл. Така, че явно ще трябва да се чака осем месеца, за да почерпят празнуващите. ;)

Втори февруари наистина вече не е празник,но вината е на американците! Ако си спомняш през 1999 год. по време на бомбардировките над Сърбия,американска ракета падна в Горна баня и разби казана с грес ...педер@сите останаха на сухо по вина на американците...
dakota_

Предишна

Назад към Освободи напрежението - Смех