Има ли хомосексуализмът почва в МВР )))

Re: Има ли хомосексуализмът почва в МВР )))

Мнениеот MasterCop » 07 Сеп 2011, 21:04

ntvladimirov написа:
MasterCop написа::lol: Трябва да си смениш аватара с червена точка Изображение

Да разсмеем малко обстановката във форума. Че нещо напоследък много го политизирахме.

Няма проблем - нали за това е този раздел и за това ТУК Правилата го позволяват! ;)
ИзображениеИзображение
Благословен да бъде онзи, който няма какво да каже и въпреки това мълчи!
Аватар
MasterCop
Администратор

Мнениеот clearly » 07 Сеп 2011, 21:07

MasterCop написа:
ntvladimirov написа:
MasterCop написа::lol: Трябва да си смениш аватара с червена точка Изображение

Да разсмеем малко обстановката във форума. Че нещо напоследък много го политизирахме.

Няма проблем - нали за това е този раздел и за това ТУК Правилата го позволяват! ;)

Това значи ли че имаме кард бланш и да посваме и неприлични снимки и да ги коментираме???
Изображение
Последна промяна clearly на 07 Сеп 2011, 21:09, променена общо 1 път

Чл. 39.
(1) Всеки има право да изразява мнение и да го разпространява чрез слово - писмено или устно, чрез звук, изображение или по друг начин.
Аватар
clearly
Изгонен

Мнениеот MasterCop » 07 Сеп 2011, 21:09

Колко неприлични :mrgreen: Вече съм го писал - Всяко нещо с мярка е прекрасно...
ИзображениеИзображение
Аватар
MasterCop
Администратор

Мнениеот clearly » 07 Сеп 2011, 21:12

MasterCop написа:Колко неприлични :mrgreen: Вече съм го писал - Всяко нещо с мярка е прекрасно...

Мастере дори и да не ти харесва на теб някой снимчица ,поне за в бъдеще я слагай в линк ,та да не се вижда. ;)

Чл. 39.
(1) Всеки има право да изразява мнение и да го разпространява чрез слово - писмено или устно, чрез звук, изображение или по друг начин.
Аватар
clearly
Изгонен

Мнениеот Sir Humphrey » 07 Сеп 2011, 21:59

Има почва, защо да няма?
Полицайка-лесбийка може да е по-ефективна от доста мъже.
Хомосексуален полицай в добро физическо и психическо състояние, който не пуска ръце на колегите си и не натрапва на околните предпочитанията си, по какво отстъпва на хетеросексуален полицай в добро физическо и психическо състояние, който не пуска ръце на колежките си?
Аватар
Sir Humphrey

Мнениеот The Godfather » 07 Сеп 2011, 22:37

Sir Humphrey написа:Има почва, защо да няма?
Хомосексуален полицай в добро физическо и психическо състояние, който не пуска ръце на колегите си и не натрапва на околните предпочитанията си, по какво отстъпва на хетеросексуален полицай в добро физическо и психическо състояние, който не пуска ръце на колежките си?

Абе, знаех си аз, че този средния на снимката ми прилича на някой.... :mrgreen: :mrgreen: :mrgreen:
Вие нямате нужните права за да сваляте прикачени файлове.
Аватар
The Godfather

Мнениеот clearly » 07 Сеп 2011, 22:51

А тия двамцата за кой ли парад са се нагласили така?? ;)
Изображение

Изображение
Изображение
Изображение
Хората в цивилизованите страни даже и книга са издали за гейове и лесбийки полицаи в Америка, ,а вие тук не ги щете в редиците си :lol:
Изображение
Последна промяна clearly на 07 Сеп 2011, 23:00, променена общо 4 пъти

Чл. 39.
Аватар
clearly
Изгонен

Мнениеот dakota_ » 07 Сеп 2011, 22:52

Хомосексуални без значение от пола (педераси,лесбийки,гейове...) не могат да служат в Полицията и в Армията!Може да са физически здрави,но не са психически здрави и нямат място в професии като нашата!Не искам да изпадам в детайли,но при нас има високо ниво на емоционален стрес,такива индивиди по никакъв начин няма да могат да са пълноценни на местата които биха заели...Иначе на други места,като бръснари,фризьори,теляци...да работят каквито си искат...
dakota_

Мнениеот clearly » 07 Сеп 2011, 23:07

dakota_ написа:Хомосексуални без значение от пола (педераси,лесбийки,гейове...) не могат да служат в Полицията и в Армията!Може да са физически здрави,но не са психически здрави и нямат място в професии като нашата!Не искам да изпадам в детайли,но при нас има високо ниво на емоционален стрес,такива индивиди по никакъв начин няма да могат да са пълноценни на местата които биха заели...Иначе на други места,като бръснари,фризьори,теляци...да работят каквито си искат...

Уважаеми това твоето изказване противоречи на принципът за равенство и справедливост ;)

Чл. 39.
Аватар
clearly
Изгонен

Мнениеот MasterCop » 08 Сеп 2011, 06:36

Няма такова нещо като равенство и справедливост! И в природата го няма! Навсякъде има йерархия и всичко е подчинено някакви закони и правила! Нашия народ за равенството има басня, която се нарича "Орел, рак и щука" Може да я прочетеш за да видиш колко работа могат да свършат група равноправни :lol: Ироничното ти отношение каквото е към полицията, същото е и към гейовете и може би се опитваш да ги съчетаеш пишейки в тази тема.
Това заболяване както се изрази Дакота е по-скоро генетично, защото хората засегнати от него нищо не могат да направят за да минат "на другия бряг"... просто им личи че са обратни, дори и те самите все още да не са го осъзнавали! Има външни признаци като походка, някои движения в китките и т.н. и с това те не са по-добри от нормалните мъже и жени - отговарям на на Sir Humphrey! Защото с тази походка само униформа му липсва за да започне мед да им капе на сърцето на някои зевзеци...
ИзображениеИзображение
Аватар
MasterCop
Администратор

Мнениеот Sir Humphrey » 08 Сеп 2011, 09:47

The Godfather написа:Абе, знаех си аз, че този средния на снимката ми прилича на някой.... :mrgreen: :mrgreen: :mrgreen:

Добро е! :)
Аватар
Sir Humphrey

Мнениеот clearly » 08 Сеп 2011, 11:28

Няма такова нещо като равенство и справедливост!

MasterCop според ,,Еврпейската харта за правата на човека'' която сме подписали като страна член на ЕС ,в нея е гарантиано равенство и справедливост за всеки един .От тук следва,че никой няма право да ги накърнява.Ако някой им ги наруши мисля,че ти е ясно кой скача да ги защитава и евросъдът е на тяхна страна.
Изображение
The Godfather написа:Абе, знаех си аз, че този средния на снимката ми прилича на някой....

Sir Humphrey-Добро е!

И кое му е доброто ?Я го виж никаква визия няма тоя на снимка по -горе Аз ако съм мъж с такава ориентация ,няма да го погледна,а вие незнайно защо го одобрявате?Изображение

Виж за тоя http://2.bp.blogspot.com/_UKDNmFz6CgM/T ... iceman.jpg мога да кажа ,че е ок

хумор -скрита камера http://www.humorninja.com/5306/gay-cops-prank

Чл. 39.
Аватар
clearly
Изгонен

Мнениеот ntvladimirov » 08 Сеп 2011, 11:51

clearly написа:

Виж за тоя http://2.bp.blogspot.com/_UKDNmFz6CgM/T ... iceman.jpg мога да кажа ,че е ок

Вече започваш да харесваш полицайте.Само че защо ли обратните. :?
Николай Владимиров
Щастлив Пенсионер.

див човек и силен ветар ништо го не спира
Аватар
ntvladimirov

Мнениеот clearly » 08 Сеп 2011, 12:07

ntvladimirov написа:
clearly написа:

Вече започваш да харесваш полицайте.Само че защо ли обратните. :?

Враца това ,че съм се изказала по -горе с пример не значи ,че си падам по полицаи с обратни наклоностти ;)Чудно ми е защо не пита ония двамцата твои колеги които си го харесват нещо, а веднага гледаш да ме захапеш мене??Иначе за педерасията си има поезия и научна фантастика. Хомосексуализмът, без да разбирам и да го разбирам, е същата тази сексуалност която имаме ние, но с обратен знак. Тва си е там вътре, то не се "хваща" по въздушно капков път или при здрависване .ИзображениеИзображение
Изображение

Чл. 39.
Аватар
clearly
Изгонен

Мнениеот Макаров » 08 Сеп 2011, 19:43

Sir Humphrey написа:Има почва, защо да няма?

Според мен жена-полицайка е по-ефективна от всички хомо взети заедно!
Аватар
Макаров

Мнениеот Sir Humphrey » 08 Сеп 2011, 21:36

Макаров написа:Според мен жена-полицайка е по-ефективна от всички хомо взети заедно!

Това е все едно да ми кажеш, че крокодилът е по-дълъг, отколкото зелен.

А полицайка-лесбийка, сравнена с хетерополицайка? Коя е по-ефективна?
Аватар
Sir Humphrey

Мнениеот Sir Humphrey » 08 Сеп 2011, 21:37

clearly написа:И кое му е доброто ?

Не виждаш ли, че е колаж, бря?
FaceInHole. Я погледни този в средата.
Аватар
Sir Humphrey

ПредишнаСледваща

Назад към Освободи напрежението - Смех