Сексуалният живот - как си ти ;)

Re: Сексуалният живот - как си ти ;)

Мнениеот Макаров » 20 Апр 2012, 16:40

clearly написа: Ето затова не е хубаво да участвуваш в групов секс, може и да те пропуснат!

Предимството при груповия секс е, че винаги когато искаш-можеш да се скатаеш!
Аватар
Макаров

Мнениеот clearly » 20 Апр 2012, 17:26

Макаров написа:
clearly написа: Ето затова не е хубаво да участвуваш в групов секс, може и да те пропуснат!

Предимството при груповия секс е, че винаги когато искаш-можеш да се скатаеш!

Макаров при груповият секс едва ли на някой ще му дойде на ум да се скатава. :D Според зависи от позите някой от участниците може и да го пропуснат. Но при други , взаймно могат да си правят удоволствието .

Чл. 39.
(1) Всеки има право да изразява мнение и да го разпространява чрез слово - писмено или устно, чрез звук, изображение или по друг начин.
Аватар
clearly
Изгонен

Мнениеот Макаров » 20 Апр 2012, 19:58

clearly написа: Макаров при груповият секс едва ли на някой ще му дойде на ум да се скатава. :D Според зависи от позите някой от участниците може и да го пропуснат. Но при други , взаймно могат да си правят удоволствието .

По принцип, се скатава този, който не иска да участва в него, и не му е приятно. Лично аз бих се скатал при групарка, в която партньорката ми покаже 1-2 от онези творения, които имат нужда само от здрави батерии, за да доставят удоволствие. Тогава с чиста съвест бих пийнал едно питие, и ще се моля само нещо да не направи късо съединение, което да доведе до нещастен случай в най-важния за дамата момент ;) , и да ми развали рахатлъка! :lol:
Аватар
Макаров

Мнениеот clearly » 26 Апр 2012, 10:16

Макаров написа:
clearly написа: Макаров при груповият секс едва ли на някой ще му дойде на ум да се скатава. :D Според зависи от позите някой от участниците може и да го пропуснат. Но при други , взаймно могат да си правят удоволствието .

По принцип, се скатава този, който не иска да участва в него, и не му е приятно. Лично аз бих се скатал при групарка, в която партньорката ми покаже 1-2 от онези творения, които имат нужда само от здрави батерии, за да доставят удоволствие. Тогава с чиста съвест бих пийнал едно питие, и ще се моля само нещо да не направи късо съединение, което да доведе до нещастен случай в най-важния за дамата момент ;) , и да ми развали рахатлъка! :lol:

Нещо форумът е позамрял та си викам я да повдигна темата която се следи с интерес от някой шпиони.Хи хи Макаров ти май нещо не си в час . Ония творения за които си писал ,че видите ли можело като ги приложи партньорката да доведе до изпушвне на батериите в най- важният момент за нея ,а ако същата изпозлва такъв без тях ,следва ,че няма да има късо съединение .Що ми се струва,че въобще не си се вкарвал във филма в който актьорите са повече на брой ? ;) И тъй като бизнесът не върви и е крайно време да се ориентира човек към нещо друго ,та сега с един колега борсов спекулант сме решили да спретнем второто училище за секс ,първото е ..близо до Виена http://www.youtube.com/watch?feature=pl ... 7jG-7rHv4#! и да взема да те поканя .Има какво да научиш Ще се преподават нови техники за сексуални изяви, техники за прелъстяване и още куп неща.Какво ще кажеш за идеята ?Споко няма да ти вземем манги.Опс как щях да забравя колегите ти дакота и Мастер .И те са поканени . :)

Наскоро беше писано ,че учени доказали ,че видите ли нямало G точка.Което си бе абсолютна лъжа и явно за да стигнат до това твърдения са проучвали фригидни личности Ето ,че днес обратно на америш учени,друг техен колега твърди ,че същата съществува http://www.thesun.co.uk/sol/homepage/fe ... -spot.html

Чл. 39.
(1) Всеки има право да изразява мнение и да го разпространява чрез слово - писмено или устно, чрез звук, изображение или по друг начин.
Аватар
clearly
Изгонен

Мнениеот Макаров » 26 Апр 2012, 17:45

clearly написа:И тъй като бизнесът не върви и е крайно време да се ориентира човек към нещо друго ,та сега с един колега борсов спекулант сме решили да спретнем второто училище за секс ,първото е ..близо до Виена http://www.youtube.com/watch?feature=pl ... 7jG-7rHv4#! и да взема да те поканя .Има какво да научиш Ще се преподават нови техники за сексуални изяви, техники за прелъстяване и още куп неща.Какво ще кажеш за идеята ?Споко няма да ти вземем манги.Опс как щях да забравя колегите ти дакота и Мастер .И те са поканени . :)

Иди да си играеш с някое друго дете! Аз не съм от твоя клас! А като ти гледам постовете, все ми се струва, че няма да преподаваш, а само ще ровиш из Интернет. Така, че няма да има практика, а ще бъде само теория! :lol: А относно новите сексуални техники, може да опиташ и в ушите-няма опасност от оглушаване. Това го знам от книгите. Доказано е, че жените, които правят тутурутки-не са онемели! Пробвай и сподели! ;)
Аватар
Макаров

Мнениеот clearly » 26 Апр 2012, 18:01

Макаров написа:
clearly написа:И тъй като бизнесът не върви и е крайно време да се ориентира човек към нещо друго ,та сега с един колега борсов спекулант сме решили да спретнем второто училище за секс ,първото е ..близо до Виена http://www.youtube.com/watch?feature=pl ... 7jG-7rHv4#! и да взема да те поканя .Има какво да научиш Ще се преподават нови техники за сексуални изяви, техники за прелъстяване и още куп неща.Какво ще кажеш за идеята ?Споко няма да ти вземем манги.Опс как щях да забравя колегите ти дакота и Мастер .И те са поканени . :)

Иди да си играеш с някое друго дете! Аз не съм от твоя клас! А като ти гледам постовете, все ми се струва, че няма да преподаваш, а само ще ровиш из Интернет. Така, че няма да има практика, а ще бъде само теория! :lol: А относно новите сексуални техники, може да опиташ и в ушите-няма опасност от оглушаване. Това го знам от книгите. Доказано е, че жените, които правят тутурутки-не са онемели! Пробвай и сподели! ;)

Ха Макаров та то за преподаването което освен ,че ще е теоретично и практично си има хора .Ази и ортакът ще събираме само парата и после ще си я делим .Не се дърпай като детсвен ученик ,ами подбирай двамцата колеги и идвайте в школото да ви запишат.И като го изкарате ще ви връчим по един лицензиран сертификат за доошлайфан .... ;)

Чл. 39.
Аватар
clearly
Изгонен

Мнениеот Макаров » 26 Апр 2012, 18:11

clearly написа: Ха Макаров та то за преподаването което освен ,че ще е теоретично и практично си има хора .Ази и ортакът ще събираме само парата и после ще си я делим .Не се дърпай като детсвен ученик ,ами подбирай двамцата колеги и идвайте в школото да ви запишат.И като го изкарате ще ви връчим по един лицензиран сертификат за доошлайфан .... ;)

Няма да стане! Първо пишеше, че няма да вземаш пари, после искаш да събираш парите и да ги делиш! Ако чакаш от нас да правиш гуша-така ще си умреш от глад! ;) И един дружески съвет-учи "Малчо"! Нали така го наричаше? А що така му казваш-щото е малък, или му е малък? :lol:
Аватар
Макаров

Мнениеот MasterCop » 26 Апр 2012, 19:03

clearly написа:.. то за преподаването което освен ,че ще е теоретично и практично си има хора .Ази и ортакът ще събираме само парата и после ще си я делим .Не се дърпай като детсвен ученик ,ами подбирай двамцата колеги и идвайте в школото да ви запишат.И като го изкарате ще ви връчим по един лицензиран сертификат за доошлайфан .... ;)

Трима старци решили да си направят оргия. Единия казва:
-Пешо, ти ша донесеш пиенето. Ваньо, ти ша донесеш ку*вите.
Един се обажда:
-Добре де ние ша донесем пиене и ку*ви ,а ти ко ша донесеш?
-Аз ша доведа е*ачите бе - нали ша гледаме!!!! :lol:
ИзображениеИзображение
Благословен да бъде онзи, който няма какво да каже и въпреки това мълчи!
Аватар
MasterCop
Администратор

Мнениеот clearly » 26 Апр 2012, 19:03

Макаров написа:
clearly написа: Ха Макаров та то за преподаването което освен ,че ще е теоретично и практично си има хора .Ази и ортакът ще събираме само парата и после ще си я делим .Не се дърпай като детсвен ученик ,ами подбирай двамцата колеги и идвайте в школото да ви запишат.И като го изкарате ще ви връчим по един лицензиран сертификат за доошлайфан .... ;)

Няма да стане! Първо пишеше, че няма да вземаш пари, после искаш да събираш парите и да ги делиш! Ако чакаш от нас да правиш гуша-така ще си умреш от глад! ;) И един дружески съвет-учи "Малчо"! Нали така го наричаше? А що така му казваш-щото е малък, или му е малък? :lol:

Що се касае до парсата ,че ще я събираме и делим бе да те светна ,че шефовете само с това се занимават и че не им влиза в работата да преподават.И тя не се отнася за теб и другите двамца.Ясно го написах в по- предният пост ,че мангите не важат . Следствие на което ти приемаш поканата нали?И друго да те светна ще има и няколко урока по сладки и солени вкусотийки и екзотични шотове,с които ще се научите да доставяте удоволствие на партньорките си. Ей по такова облекло ще ви обучават > http://a6.sphotos.ak.fbcdn.net/hphotos- ... 4632_n.jpg

Чл. 39.
Аватар
clearly
Изгонен

Мнениеот clearly » 26 Апр 2012, 19:14

MasterCop написа:
clearly написа:.. то за преподаването което освен ,че ще е теоретично и практично си има хора .Ази и ортакът ще събираме само парата и после ще си я делим .Не се дърпай като детсвен ученик ,ами подбирай двамцата колеги и идвайте в школото да ви запишат.И като го изкарате ще ви връчим по един лицензиран сертификат за доошлайфан .... ;)

Трима старци решили да си направят оргия. Единия казва:
-Пешо, ти ша донесеш пиенето. Ваньо, ти ша донесеш ку*вите.
Един се обажда:
-Добре де ние ша донесем пиене и ку*ви ,а ти ко ша донесеш?
-Аз ша доведа е*ачите бе - нали ша гледаме!!!! :lol:

Айде и мастера се дърпа .Споко бре ако,,Титаник" е мек и заради това не мое да става и да отплава където трябва има лек и той се казва TRIBESTAN :lol:

Чл. 39.
Аватар
clearly
Изгонен

Мнениеот Макаров » 26 Апр 2012, 20:17

clearly написа: Що се касае до парсата ,че ще я събираме и делим бе да те светна ,че шефовете само с това се занимават и че не им влиза в работата да преподават.И тя не се отнася за теб и другите двамца.Ясно го написах в по- предният пост ,че мангите не важат . Следствие на което ти приемаш поканата нали?И друго да те светна ще има и няколко урока по сладки и солени вкусотийки и екзотични шотове,с които ще се научите да доставяте удоволствие на партньорките си. Ей по такова облекло ще ви обучават > http://a6.sphotos.ak.fbcdn.net/hphotos- ... 4632_n.jpg

Уж съвременна жена, а е пропуснала рекламата на "Дюрасел"! Казват, че издържали повече от обикновенните батерии! Скочи да магазина, купи си една дузина от тях, и яхвай коня! Преди малко четох в книгите, че удоволствие се доставя с ... ! Нагледен пример за това е личност, която попада само на "сладки и солени вкусотийки и екзотични шотове", и е изпитвала удоволствие с мъж преди 2-3 години. Пропусна да споделиш за "Малчо"!
Аватар
Макаров

Мнениеот MasterCop » 26 Апр 2012, 21:16

Не просто тази реклама, която прави ми заприлича на предаването "Без дрехи" - водещата няма нищо общо със заглавието на предаването... :mrgreen:
ИзображениеИзображение
Благословен да бъде онзи, който няма какво да каже и въпреки това мълчи!
Аватар
MasterCop
Администратор

Мнениеот clearly » 13 Май 2012, 13:45

Makаров виждам ,че се пишеш на отваряга ,и тъй като не ни стига един преподавател ,решихме с партньору да ти предложим да станеш такъв у нашето школо и да си докараш доста добри допълнително доходи . Офертата ще ти я пратим с гълъба . 8-)

Към Мастера специално за теб ,щом като трябва и шефовете ще се включат . ;)

Понякога секса нанася поразии на ....
Изображение

Чл. 39.
Аватар
clearly
Изгонен

Мнениеот Макаров » 13 Май 2012, 21:04

clearly написа:Makаров виждам ,че се пишеш на отваряга ,и тъй като не ни стига един преподавател ,решихме с партньору да ти предложим да станеш такъв у нашето школо и да си докараш доста добри допълнително доходи . Офертата ще ти я пратим с гълъба . 8-)

Радвам се, че съм бил полезен с рекламата на "Дюрасел". 20 дни-тишина по темата! Наистина е кофти, точно в неделя да се изтощат, и да не може човек да си купи! До утре ще изтърпим мъдрости, докато отвори магазина! ;)
Аватар
Макаров

Мнениеот clearly » 15 Май 2012, 13:11

Макаров написа:
clearly написа:Makаров виждам ,че се пишеш на отваряга ,и тъй като не ни стига един преподавател ,решихме с партньору да ти предложим да станеш такъв у нашето школо и да си докараш доста добри допълнително доходи . Офертата ще ти я пратим с гълъба . 8-)

Радвам се, че съм бил полезен с рекламата на "Дюрасел". 20 дни-тишина по темата! Наистина е кофти, точно в неделя да се изтощат, и да не може човек да си купи! До утре ще изтърпим мъдрости, докато отвори магазина! ;)

Тук може да е тищина ,ама у кревату не е .Та да ти подшушна на ушенце ,че у мойта спретната къщурка сред Френските Алпи ,по вечерно време се върти луд кекс,на който може само да завидуш.Батериите ,та батериите.де все ми ги размяткаш ,вземи ги лансирай най -сетне към някой от пазачите от НСО от де тръгна и лаф моабета .Друго си е натюра :D

Чл. 39.
Аватар
clearly
Изгонен

Мнениеот Макаров » 15 Май 2012, 16:21

clearly написа: Тук може да е тищина ,ама у кревату не е .Та да ти подшушна на ушенце ,че у мойта спретната къщурка сред Френските Алпи ,по вечерно време се върти луд кекс,на който може само да завидуш.

Винаги съм се радвал, когато хората са щастливи! Ще се радвам и ако в "кекса"/Що ли така си го написала? Говорехме за друго ;) / участваш и ти! Пък дори и само като консултант! :lol: А разликата при кекса и "другото", е в яйцата-при кекса са вътре. При секса са отвън! Така пише по книгите!
Аватар
Макаров

Мнениеот clearly » 16 Май 2012, 14:21

Макаров написа:
clearly написа: Тук може да е тищина ,ама у кревату не е .Та да ти подшушна на ушенце ,че у мойта спретната къщурка сред Френските Алпи ,по вечерно време се върти луд кекс,на който може само да завидуш.

Винаги съм се радвал, когато хората са щастливи! Ще се радвам и ако в "кекса"/Що ли така си го написала? Говорехме за друго ;) / участваш и ти! Пък дори и само като консултант! :lol: А разликата при кекса и "другото", е в яйцата-при кекса са вътре. При секса са отвън! Така пише по книгите!

Що ми се чине ,че окото на Кондора съзрява ,че религия, деньги , власть и секс - краеугольный камень, из-за которого творятся все "чудеса" в мире? :lol: Та на рандевуто на Френските Алпи де се е заформя всяка вечер кекса , Клео е поканила само разкрепостени орица.Та в тоя ред на мисли и след като в мозъкът ти се върти /знаеш си кво/ ,да ти пращам ли поканата по гълъба ,че хеликоптеру само теб чака или ще ми се скатаваш още??

Чл. 39.
Аватар
clearly
Изгонен

ПредишнаСледваща

Назад към Освободи напрежението - Смех