Потребител clearly - въпроси и отговори

Потребител clearly - въпроси и отговори

Мнениеот mashina4 » 18 Фев 2012, 09:38

Ronin написа: Потребителят "clearly" трябва да се банне по IP за системно зафлудяване на форума.

Подкрепям с две ръце.
Аватар
mashina4

Re: Потребител clearly - въпроси и отговори

Мнениеот MasterCop » 18 Фев 2012, 10:05

Когато някой потребител започне да трупа "популярност" по темите и това откровено дразни останалите, обикновено правя за него специална тема, за да се избегне офтопика който се пиша по негов адрес почти по всяка тема (темата за Дакота е пример за това)
Айде сега кой каквото има да казва ;)
ИзображениеИзображение
Благословен да бъде онзи, който няма какво да каже и въпреки това мълчи!
Аватар
MasterCop
Администратор

Мнениеот mashina4 » 18 Фев 2012, 11:02

Искам да попитам clearly кога ще спре да залива форума с тези препратки към различни сайтове,кога ще спре да превръща полицейския форум в информационна агенция.Преди нейното появяване форума се развиваше много добре,всеки изказваше собственото си мнение по темата която го вълнува,завързваха се спорове,водеха се дискусии.Но след това няма тема в която clearly да не е публикувала или както казва тя "споделила" поне през три мнения на други потребители препратки към други сайтове,като в случая не изразява никакво мнение по темата а е чисто плагиатство(копи/пейст)на някаква новина писана от някой друг.Тъй като няма никакъв подбор на бълваните "споделяния" на новини от clearly тъй като тя си мисли,че са много важни или,че сме пропуснали да прочетем в новинарските сайтове,форума се задръства от ненужна информация,което изключително дразни не са мен но както виждам и много други колеги.Ако не е забелязала clearly е единствения потребител който прави това.Нямам нищо против да се поставят препратки към такива сайтове и новини,но всичко да бъде с някаква мярка.Меко казано е дразнещо почти всяка новина случила се в България да бъде споделяна и във форума,силно се надявам clearly да ограничи тези си изяви.
Аватар
mashina4

Мнениеот dsuzunov » 18 Фев 2012, 13:13

Да се включа и аз.
Както виждам, настроенията на clearly са в двете крайности - "осанна" и "разпни го". Ако някой не е с мен, значи е против мен. А така не бива.
Един лек "дружески" съвет:
Драга ми clearly , не ни заливай с политика, че от нашата деполитизация нищо няма да остане.
А знаеш ли колко ми е добре, да си повтарям ежедневно израза на "Бае ви Ганя":
-"...Всичките са маскари"!...
Димитър Узунов - Пловдив
Аватар
dsuzunov

Мнениеот nettle » 18 Фев 2012, 13:36

Щом цяла тема вече е отворена, ще си позволя и аз да изразя впечатленията си. От доста време ми се натрапва този потребител и се чудя каква е тази активност на "Kлиърли" и какво точно търси в професионален полицейски форум. Писанията й, като "на всяко гърне мерудия", просто дразнят с липсата на елементарни познания за полицейската работа, освен че бъкат от правописни и смислови грешки -ето, дори в последния си пост от тази сутрин си е измислила нова, несъществуваща дума, понеже не й е позната думата "фиск" :lol: В началото ми беше само смешна, но вече започва да лази по нервите с постоянното си копи-пействане на всякакви хаотично и безсмислено поставени теми, с лаишките си повърхностни коментари с менторски тон :mrgreen: Но понеже сме толерантни, нека да погледнем откъм смешната страна и да си обясним ситуацията така: жената явно е навлязла в една определена възраст, когато вече не й обръщат достатъчно внимание, та е решила да си търси ново поле за изява.... :lol:
nettle

Мнениеот bega4kata » 18 Фев 2012, 18:48

Мен Clearly не ме дразни по никакъв начин, в крайна сметка гражданите списващи тук не са длъжни да споделят същата гледна точка, като нас относно случващото се в МВР и извън него, дори напротив, защото ми е интересна и ценя и друго мнение, освен моето.
Един приятелски съвет към колегите тука - опцията добави "враг" върши много хубава работа, когато постингите на някого не искаш да ги четеш, тъй като те дразнят, аз я използвам за други съфорумци, които уви не са уважени в подобна темичка, а имат много големи заслуги и ми е много добре :D
Празна раница не пази граница, уважаема г-жо Министър!
Аватар
bega4kata

Мнениеот bybinata » 18 Фев 2012, 19:13

А мен Clearly ,ме дразни.Предполагам е чудесен човек и личност,но не мога да приема непрекъснатото и цък тук ,цък там..Не мога и да възприема и обръщенията, с които нарича ръководството на МВР и държавата- Цвъки,Монката,ББ, и т.н,ще рече човек с че с тях си ляга и става .Не съм и прочел нищо смислено от нея ,откакто следя форума ,освен препратки към разни сайтове.Тъй ли не се намери някой друг професионален форум ,например на пчеларите(нищо лично към тях) ,където да се развихри,та точно тук си намери поле за изява.Айде холан
bybinata

Мнениеот MasterCop » 18 Фев 2012, 19:26

bega4kata написа:Мен не ме дразни по никакъв начин, в крайна сметка гражданите списващи тук не са длъжни да споделят същата гледна точка, като нас относно случващото се в МВР и извън него, дори напротив, защото ми е интересна и ценя и друго мнение, освен моето.
Един приятелски съвет към колегите тука - опцията добави "враг" върши много хубава работа, когато постингите на някого не искаш да ги четеш, тъй като те дразнят, аз я използвам за други съфорумци, които уви не са уважени в подобна темичка, а имат много големи заслуги и ми е много добре :D

Това е добра идея за онези, които не искат да четат нечии мнения! Просто кликате на ника му, отваря ви се профила му и там ще видите опцията "Добави враг" След като я изберете, вече няма да виждате мненията на въпросния потребител!

Това е свободен форум и не можем да ограничаваме правото на потребителите да пишат, когато те спазват Правилата. Моята препоръка към Clearly е по-малко линкове, повече лични, авторски мнения! Линковете изнасят потребители от форума и ги разпиляват по други сайтове. Целта е те да останат при нас!
ИзображениеИзображение
Аватар
MasterCop
Администратор

Мнениеот mashina4 » 18 Фев 2012, 20:38

MasterCop написа:Това е добра идея за онези, които не искат да четат нечии мнения! Просто кликате на ника му, отваря ви се профила му и там ще видите опцията "Добави враг" След като я изберете, вече няма да виждате мненията на въпросния потребител!

Това е свободен форум и не можем да ограничаваме правото на потребителите да пишат, когато те спазват Правилата. Моята препоръка към Clearly е по-малко линкове, повече лични, авторски мнения! Линковете изнасят потребители от форума и ги разпиляват по други сайтове. Целта е те да останат при нас!

Аз не искам да добавям Clearly като "мой враг" защото това е доста крайна мярка,а и нищо лошо не ми е направила,нито я познавам като човек.Но силно се надявам да вземе на сериозно препоръката на администратора,тази с червения цвят.Това искаме и ние обикновените потребители.Надявам се също администратора да уведоми Clearly за създадената тема,защото не съм сигурен дали е забелязала,че съществува такава,както и отправените критики и препоръки към нея.
Аватар
mashina4

Мнениеот Marto_Vn » 18 Фев 2012, 23:28

Не знам дали се усещате, но аз подозирам ,че Clearly е Адвокат. И ще кажа защо... пиша понякога в lex.bg там потребител poli_g (адвокат) е с абсолютно същия тон на мисъл, заядливост, вискокомерие и абсолютно всичко което се показва тук. Дори първия аватар на Clearly беше същия както на poli_g аз лично не мисля ,че това е съвпадение. Защото тона и аватара са еднакви - > 2 коствени доказателства... а и си личи "адвокатската наглост", че кой ще е така "запенен" в полицейски теми и винаги на нож, освен такъв човек...
Marto_Vn

Мнениеот bega4kata » 19 Фев 2012, 05:00

Marto_Vn написа:Дори първия аватар на Clearly беше същия

Една гореща руца мацка, която прави балончета, нали ;) И на мен ми е правило впечатление, макар че едва ли са един и същи човек, явно аватара ги кефи. Между другото в лекса има теми, където ако не си регистриран юрист, просто няма как да пишеш.
Аватар
bega4kata

Мнениеот MasterCop » 19 Фев 2012, 07:58

Това го разбирам като предложение - В разделите с професионална насоченост да могат да пишат само за колеги... Няма да е много лесно изпълнимо, но може да се помисли по въпроса. В лекс-а по какъв начин определят кой е регистриран юрист?
ИзображениеИзображение
Аватар
MasterCop
Администратор

Мнениеот Макаров » 19 Фев 2012, 10:32

bybinata написа:Тъй ли не се намери някой друг професионален форум ,например на пчеларите(нищо лично към тях) ,където да се развихри,та точно тук си намери поле за изява.Айде холан

Ако въпросната дама даваше своето компетентно мнение във форума на пчеларите, дали щяха да я търпят толкова дълго време? Според мен, досега щеше да е нажилена от всички пчели в България :lol:. А сега ще бъда сериозен! Подкрепям мнението на колегата, който смята, че и липсва внимание, а може би и нещо друго. Ако иска да и бъде обърнато такова тук, нека задава смислени въпроси по теми, които наистина я вълнуват. Нека чете мненията на хората, които са в системата, и на които им е ясно да какво става на въпрос. Нека се опитва да осмисли тези мнения. Мисля, че е интелигентна жена и ще ги разбере! Ако иска да си цъка-да го прави на друго място!
Аватар
Макаров

Мнениеот dog » 19 Фев 2012, 15:27

На мен пък ми е забавна.Оставете го да си пише момичето.Помага ми да си свалям напрежението..... :lol:
Лошото е винаги добре организирано,
а доброто се кара помежду си.
Аватар
dog
Изгонен

Мнениеот bega4kata » 20 Фев 2012, 06:00

MasterCop написа:В лекс-а по какъв начин определят кой е регистриран юрист?

"Форум за юристи
Разделът е достъпен само за юристи и студенти по право, чрез парола, получена след изпратено писмо на info@lex.bg. "

http://www.lex.bg/forum/
Как точно опоределят кой е юрист - не знам.
Аватар
bega4kata

Re: Цинизмът на управляващите

Мнениеот dakota_ » 08 Апр 2012, 17:38

clearly написа:Поради това ,че имам забрана да пиша в професионалните ви теми поствам тук инфо което никъде не намерих да го има във форума
............................
Видно от горното е ,че ще има повече пари за по-първите, а именно горната допустима граница за заплатата на заместник-министър става 1901 лв., което е със 100 лв. повече. Лимитът за началник на кабинета е 1567 лв., а за съветник – 1429 лв. Униформените служители няма да получат увеличение за разлика от униформеното ръководство. :oops:

Като имаш забрана да пише в професионални теми,защо нарушаваш забраната и се опитваш да взимаш отношение по професионални въпроси без да имаш необходимата подготовка?С каква цел осир@ш всяка тема до която се докоснеш...Кое е това униформено ръководство и с какви униформи е облечено?
Последна промяна belyata на 09 Апр 2012, 09:43, променена общо 2 пъти
Причина: Мненията са преместени от други теми поради offtopic!
dakota_

Re: Дали сме наистина част от Европа

Мнениеот Макаров » 08 Апр 2012, 18:27

dakota_ написа: Голяма полза ще има ама само за Русе,ще раздават безплатни яйца и козунаци...за недоклатени жени ще има тригуни и баклави да си подсладят душиците,да спрат да цапат форумите в интернет и да ни заливат с характеропатията си...Масата за баклави и тригуни ще бъде разположена в парка до "вазата",може да минеш и два пъти да се облажиш,хората влагат разбиране и няма да ти създават затруднения...

Толкова ли и личи? :lol: А според мен не е от Русе! ;)
Аватар
Макаров

Следваща

Назад към Освободи напрежението - Смех