Женска страничка за полицейските съпруги.

Женска страничка за полицейските съпруги.

Мнениеот Съпруга на полицай » 18 Май 2013, 12:22

Добър ден .Ще се радвам ако модераторите одобрят тази идея . Имам в предвид да се оформи нещо като тема само за жените на полицаите където може да се разменят коментари съвети идеи и страхове свързани със нашите пуловинки .Предполагам ,че има и др. жени като мен които също посещават този форум.

Добър вечер . Имам въпросче което много ме инересува преди да съм пристъпила към действие .Някой изпирал ли е новите униформи(якето) и с какъв прах за пране ? Чух че ако се перат в пералнята с обикновен прах се събират и избелават с първото изпиране .
Последна промяна belyata на 19 Май 2013, 18:43, променена общо 1 път
Причина: Сливане на поредни мнения!
Съпруга на полицай

Re: Женска страничка за полицейските съпруги.

Мнениеот ТРЕЗОР » 19 Май 2013, 18:28

Съпруга на полицай написа:Добър ден .Ще се радвам ако модераторите одобрят тази идея . Имам в предвид да се оформи нещо като тема само за жените на полицаите където може да се разменят коментари съвети идеи и страхове свързани със нашите пуловинки .Предполагам ,че има и др. жени като мен които също посещават този форум.

По удачно , ще е ако темата се премести в = Освободи напрежението= ;)
ТРЕЗОР

Мнениеот dakota_ » 19 Май 2013, 19:06

Съпруга на полицай написа:Добър ден .Ще се радвам ако модераторите одобрят тази идея . Имам в предвид да се оформи нещо като тема само за жените на полицаите където може да се разменят коментари съвети идеи и страхове свързани със нашите пуловинки .Предполагам ,че има и др. жени като мен които също посещават този форум.

Добър вечер . Имам въпросче което много ме инересува преди да съм пристъпила към действие .Някой изпирал ли е новите униформи(якето) и с какъв прах за пране ? Чух че ако се перат в пералнята с обикновен прах се събират и избелават с първото изпиране .

Заради разпространяването на такива слухове повечето полицаи не смеят да си перат униформите и са заприличали на маслари по ръкавите на якетата и по коленете на клиновете... Съвета ми е да обръщате повече внимание на съпрузите си и да ги перете в автоматичната пералня,оставите ли ги да перат на ръка,почват да спохождат чужди автоматични перални и после се чудите дали заради праха или заради пералнята е всичко ;)
dakota_

Мнениеот Съпруга на полицай » 19 Май 2013, 20:45

:D Не ме притесняват чуждите перални . Рано или късно разкриваш техните програми и ти стават еднакви .Всички вършат една и съща работа докато не им свикнеш :lol: .А аз наистина питам за прането .Не искам съпруга ми да изглежда зле .
Съпруга на полицай

Мнениеот Sir Humphrey » 19 Май 2013, 21:11

Що е то "обикновен прах".
Срещал съм това понятие само в рекламите за прах, където се прави съпоставка м/у "обикновен прах" и рекламирания прах.
Ама тука тоя форум не е реклама за прах, така че се чувствам леко позачуден.

Тия теми не е ли по-удачно да се обсъждат в http://www.bg-mamma.com/ ?
Аватар
Sir Humphrey

Мнениеот dakota_ » 19 Май 2013, 21:49

Съпруга на полицай написа::D Не ме притесняват чуждите перални . Рано или късно разкриваш техните програми и ти стават еднакви .Всички вършат една и съща работа докато не им свикнеш :lol: .А аз наистина питам за прането .Не искам съпруга ми да изглежда зле .

Чувал съм от колеги,че не е точно така...Едно е стара и амортизирана "Перла " ;) съвсем друго било да го пере в нова " Уърпул " с шесто чувство,автоматично програмира и знае до къде може да стигне в прането :D
dakota_

Мнениеот toki4a » 20 Май 2013, 09:58

В опаковката на униформата има точни инструкции как да се изпира. Аз моята я пера на 30 градуса на 500 оборота като предварително се свалят емблемата и найлончето на значката. Също така всички копчета и ципове трябва да са закопчани и дрехата да се обърне наопаки. Надявам се да съм бил полезен :)
Аватар
toki4a

Мнениеот Съпруга на полицай » 20 Май 2013, 11:58

Много ,много благодаря за отговора . Най вече за оборотите на пералнята и копчетата . При нас инструкция нямаше когато донесе униформата .А прахта ? -щом не споменавате нищо .(за цветно пране сигурно )
Съпруга на полицай

Мнениеот MasterCop » 20 Май 2013, 20:14

Темата е преместена - могат от бгмама да идват :D
ИзображениеИзображение
Благословен да бъде онзи, който няма какво да каже и въпреки това мълчи!
Аватар
MasterCop
Администратор

Мнениеот toki4a » 21 Май 2013, 08:06

Съпруга на полицай написа: А прахта ? -щом не споменавате нищо .(за цветно пране сигурно )

Аз използвам течен перилен препарат за цветно пране :)
Аватар
toki4a

Мнениеот paolon » 21 Май 2013, 13:19

И внимавай с гладенето,да не паднат надписите.
Аватар
paolon

Мнениеот MSG » 21 Май 2013, 21:57

Ей, вие все едно на ревю ще ходите с тия униформи :lol: ... Пере се като всяка друга синтетика, а аз лично не я гладя. Ако се простре изпъната не се мачка. Един единствен път съм гладил лятната и 5 минути след обличането и сядането в колата вече се беше намачкала.
MSG

Мнениеот bega4kata » 26 Май 2013, 08:36

toki4a написа:
Съпруга на полицай написа: А прахта ? -щом не споменавате нищо .(за цветно пране сигурно )

Аз използвам течен перилен препарат за цветно пране :)

И аз така процедирам и няма дертове :D
Иначе тия униформи съм чувал, че не прането им е проблема, ами ако се проскъсат някъде полиестера почвал да се разнищва необратимо и не позвалява да се зашива :roll:
Празна раница не пази граница, уважаема г-жо Министър!
Аватар
bega4kata

Назад към Освободи напрежението - Смех