За горивата ;)!

Re: За горивата ;)!

Мнениеот MasterCop » 15 Авг 2013, 16:05

Грешен написа:Толкова ли е смешна темата, че я преместихте тук???? :x Обаче на мен хич не ми е смешно.

Потребителите определят къде и дали може да продължи да стои темата - чрез коментарите си... :roll:
ИзображениеИзображение
Благословен да бъде онзи, който няма какво да каже и въпреки това мълчи!
Аватар
MasterCop
Администратор

Мнениеот ime8080 » 16 Авг 2013, 16:24

колеги в някой градове вече сигналите се обслужват пеша и още по зле ще става защото никой не му пука за полицията явно някой има полза от това полицията да е слаба незнам каква мотивация за служба имат младите момчета които започват сега в системата но много бързо ще бъдат разочеровани
ime8080

Мнениеот dakota_ » 16 Авг 2013, 17:12

Спокойно! По предложение на синдикатите във връзка с проблема с горивата на много места започна раздаване на служебни велосипеди.
Сключен е и договор с РЕП и е подсигурено нужното количество марки,пликове и тампони за лепене на марките,за да не си хабят езиците служителите и да ги ползват по преназначение за плюене,чоплене на семки,лизане и оплакване...
Нещата си идват едно по едно на мястото и синдикатите както винаги са помисли за всички и всичко.
dakota_

Мнениеот dog » 16 Авг 2013, 17:18

Относно лизането, видяхме го вече от други хора, в друга тема ;) . А пък и дочух, че и на началниците ще дават велосипеди, ама без седалки. Ти като голям вожд би трябвало да знаеш защо баба Яга язди метлата без гащи, нали ?
ЗА ПО ДОБЪР ЗАХВАТ ДАКО !!!
Лошото е винаги добре организирано,
а доброто се кара помежду си.
Аватар
dog
Изгонен

Мнениеот dakota_ » 16 Авг 2013, 17:28

dog написа:Относно лизането, видяхме го вече от други хора, в друга тема ;) . А пък и дочух, че и на началниците ще дават велосипеди, ама без седалки. Ти като голям вожд би трябвало да знаеш защо баба Яга язди метлата без гащи, нали ?
ЗА ПО ДОБЪР ЗАХВАТ ДАКО !!!

Ти мини си вземи телефона от колегата Узунов,че ти го е запазил! А как ще си карате велосипедите с баба Яга си е ваш проблем...Добре,че поне си минал на обучение през курса за "ПО ДОБЪР ЗАХВАТ" и знаеш какво да правиш...Сега като грабнеш велосипеда ще ти е лесно и удобно.
dakota_

Мнениеот dsuzunov » 16 Авг 2013, 17:48

На някой му "теглиха пармака" май, а? :lol:
Димитър Узунов - Пловдив
Аватар
dsuzunov

Мнениеот dog » 16 Авг 2013, 18:19

:lol: Голям смях пада, а Узунов ;) :lol:
Как така ти пък се сети да пишеш :lol:
Вади шпаклата и действай.....да забъркаш гипс за стъпките де ;)
Аватар
dog
Изгонен

Мнениеот dog » 16 Авг 2013, 18:23

А как ще си карате велосипедите с баба Яга си е ваш проблем...Добре,че поне си минал на обучение през курса за "ПО ДОБЪР ЗАХВАТ" и знаеш какво да правиш...Сега като грабнеш велосипеда ще ти е лесно и удобно

Бреееее, пък и майтап не носиш бе. Не се пали толкова и не мърдай, че така по ти влиза . ;)
Аватар
dog
Изгонен

Мнениеот dakota_ » 16 Авг 2013, 18:29

dog написа:
А как ще си карате велосипедите с баба Яга си е ваш проблем...Добре,че поне си минал на обучение през курса за "ПО ДОБЪР ЗАХВАТ" и знаеш какво да правиш...Сега като грабнеш велосипеда ще ти е лесно и удобно

Бреееее, пък и майтап не носиш бе. Не се пали толкова и не мърдай, че така по ти влиза . ;)

Разбирам,че си човек с нужната рутина и опит по въпроса,но го предавай на хора от твоята "кръвна " група :mrgreen: Мен не ме касае като мърдаш как " по ти влиза" :D
dakota_

Мнениеот dsuzunov » 16 Авг 2013, 18:41

dog написа::lol: Голям смях пада, а Узунов ;) :lol:
Как така ти пък се сети да пишеш :lol:
Вади шпаклата и действай.....да забъркаш гипс за стъпките де ;)

И аз те харесвам.... ;)
Димитър Узунов - Пловдив
Аватар
dsuzunov

Мнениеот dog » 16 Авг 2013, 18:47

твоята "кръвна " група

Тук си прав Дако. Аз съм "каиш" , "чепик" и т.н. титли от твоя репертоар. Ти си голям вожд. Ама има една подробност. Без мен - и теб те няма. ;) Бъди здрав, не смятам повече да се занимавам с комплексите ти .
Аватар
dog
Изгонен

Мнениеот dakota_ » 16 Авг 2013, 19:07

dog написа:
твоята "кръвна " група

Аз съм "каиш" , "чепик" и т.н....

Щом си признаваш не бих се наел да споря с теб,ти най-добре знаеш какъв си... Мога само да кажа,давай нататък...
dakota_

Предишна

Назад към Освободи напрежението - Смех