Е наистина нема такава държава...

Re: Е наистина нема такава държава...

Мнениеот Luiz » 04 Окт 2011, 18:09

Със сигурност е знаела за какво става дума, след като държеше гащите й да си останат на задника. Може да е седнала в неговото сепаре, но все пак доста далече от него. И освен това той дърпаше гащите й да ги свали, не тя своите или неговите.
А това - като съм се качила, съм се решила, важи само за коланите безпогрешно. bs:)
Luiz

Мнениеот Lord » 04 Окт 2011, 19:10

clearly написа:Чудно защо на ей тия два въпроса които бях задала по -горе, никой не ще да отговори?
............Имам въпрос към полицаите и той е ,ако тяхна дъщеря отиде да се весели в дискотека и ей такъв почне да я дърпа и мачка ,дали ще им бъде приятно ??
Интересно ми е да разбера и кой и на база на какво го е освободил от ареста при положение ,че преди дни е бил задържан
http://www.trud.bg/Article.asp?ArticleId=1056047

Брех, че си възмутена! :lol: Ади, аз съм полицай и ще рискувам да отговоря какво мисля:

1. Ако това беше моята дъщера, има само един извод - приятно или неприятно, аз и жена ми отдавна сме изтървали влака за възпитание, а най-вероятно и аз, и жена ми сме същата стока, ако не и по-лоша.

2. Нямам идея кой го е задържал и защо, нито кой го е пуснал и защо.

Хайде малко бонус и от мен, извън въпросите ти: Гледах този изрод при гостуването му при Росен Петров в "Нека говорят", ами той е пълен нещастник, но знаеш ли защо не си го е получил до сега? Защото инстинктивно подбира момиченца, които пък инстиктивно търсят такива, като него, то дал Бог. Родителите им нямат нищо против, дори ги стимулират, че това е пътят нагоре. То всъщност в клипа няма кой знае какво афектиращо, защото с подобни деца в женско тяло е пълно, а и за тях е достатъчно, че питекантропа ще плати водките или каквото там предпочитат за консумация. Даже на следващия ден се хвалят, че купона е бил много як.

Лекът е един: изграждане, притежание и развитие на нормална ценностна система. Тук вече вината е във нас, възрастните, родители, учители, поведение и личен пример, но туй е друга тема...
Аватар
Lord

Мнениеот clearly » 16 Окт 2011, 09:13

Изображение
Чудех се къде да я посна тая новина и рекох тука ще да е.Същата касае ,че МВР -то третирало Патрашкова като престъпник за това ,че била разгласила досието на Кево.Обаче същото от 26.11. 2008г го има изнесено в сайта на Комисията по досиета http://www.comdos.bg/%D0%9D%D0%B0%D1%87 ... sionID=226 ,та се питам дали настина заради това Патрашкова е подведена под отговорност по визираният член в новината?цък http://www.sbj-bg.eu/index.php?t=12910

Чл. 39.
(1) Всеки има право да изразява мнение и да го разпространява чрез слово - писмено или устно, чрез звук, изображение или по друг начин.
Аватар
clearly
Изгонен

Мнениеот dakota_ » 16 Окт 2011, 13:09

clearly написа:Изображение
Чудех се къде да я посна тая новина и рекох тука ще да е.Същата касае ,че МВР -то третирало Патрашкова като престъпник за това ,че била разгласила досието на Кево.Обаче същото от 26.11. 2008г го има изнесено в сайта на Комисията по досиета http://www.comdos.bg/%D0%9D%D0%B0%D1%87 ... sionID=226 ,та се питам дали настина заради това Патрашкова е подведена под отговорност по визираният член в новината?цък http://www.sbj-bg.eu/index.php?t=12910

Още една глупост за промиване на елементарни мозъци...Престъпник се става след влязла в сила осъдителна присъда за престъпление по НК...МВР третира всички подведени под наказателна отговорност по един и същи начин!Патрашкова не може да бъде изключение от общият ред...На Патрашкова е повдигнато обвинение от прокурор,имало е произнасяне на районната и градската прокуратура,че няма състава на престъпление,но апелативна прокуратура е преценила,че има данни за извършено престъпление и нещата се връщат отново в МВР...
dakota_

Мнениеот clearly » 16 Окт 2011, 14:13

дакота-Още една глупост за промиване на елементарни мозъци...Престъпник се става след влязла в сила осъдителна присъда за престъпление по НК...МВР третира всички подведени под наказателна отговорност по един и същи начин!Патрашкова не може да бъде изключение от общият ред...На Патрашкова е повдигнато обвинение от прокурор,имало е произнасяне на районната и градската прокуратура,че няма състава на престъпление,но апелативна прокуратура е преценила,че има данни за извършено престъпление и нещата се връщат отново в МВР...

дакота от изказването ти не разбрах едно и то е след като досието на Кево е оповестено от комисисята по досиета през 2008г ,защо Патрашкова е обинена ,че е разгласила същото след като то не е някаква тайна ?

Чл. 39.
(1) Всеки има право да изразява мнение и да го разпространява чрез слово - писмено или устно, чрез звук, изображение или по друг начин.
Аватар
clearly
Изгонен

Мнениеот Sir Humphrey » 16 Окт 2011, 14:52

Важното е, че Кеворкян е ла*но!
Аватар
Sir Humphrey

Мнениеот dakota_ » 16 Окт 2011, 16:08

clearly написа:
дакота-Още една глупост за промиване на елементарни мозъци...Престъпник се става след влязла в сила осъдителна присъда за престъпление по НК...МВР третира всички подведени под наказателна отговорност по един и същи начин!Патрашкова не може да бъде изключение от общият ред...На Патрашкова е повдигнато обвинение от прокурор,имало е произнасяне на районната и градската прокуратура,че няма състава на престъпление,но апелативна прокуратура е преценила,че има данни за извършено престъпление и нещата се връщат отново в МВР...

дакота от изказването ти не разбрах едно и то е след като досието на Кево е оповестено от комисисята по досиета през 2008г ,защо Патрашкова е обинена ,че е разгласила същото след като то не е някаква тайна ?

Не успях да разбера ти кога си отворила кориците на делото да прочетеш в какво е обвинена Патрашкова?Може да се окаже,че има и други неща в които е обвинена...едно е да съобщиш,че някой е доносник,друго е да публикуваш наред с това,факти и обстоятелства касаещи доносника,които не са ти давани от комисията и нямаш право да ги публикуваш...
dakota_

Мнениеот clearly » 16 Окт 2011, 16:32

dakota_ написа:
clearly написа:

Не успях да разбера ти кога си отворила кориците на делото да прочетеш в какво е обвинена Патрашкова?Може да се окаже,че има и други неща в които е обвинена...едно е да съобщиш,че някой е доносник,друго е да публикуваш наред с това,факти и обстоятелства касаещи доносника,които не са ти давани от комисията и нямаш право да ги публикуваш...

дакота ако съм питала нещо е на база новината . И си мисля,че не е редно да ми задаваш въпрос ,дали съм чела самото дело след като знаеш ,че това няма как да стане.

Чл. 39.
Аватар
clearly
Изгонен

Мнениеот малкия » 19 Окт 2011, 09:14

Ами, ако позволиш да ти дам съвет, спри да задаваш такива въпроси само и единствено "на база новината". Защото твърде често "новината" се оказва проста партенка, а в такива случаи твоите въпроси увисват.
Изобщо качеството на продукта, предоставян ни от медиите, не е твърде високо. Да оставим настрана факта, че много от нещата, за които ни разказват, никак, ама никак не са им ясни. Друго е лошото - идват, питат, но го правят предубедено, с вече изградено "мнение" по темата. И в резултат публикуват глупости. Важи не само за проблеми, свързани с полицията или престъпността. Важи и за образованието, и за здравеопазването...
Валентин Попов ГПУ - Благоевград
малкия

Мнениеот MasterCop » 03 Фев 2017, 08:49

ИзображениеИзображение
Благословен да бъде онзи, който няма какво да каже и въпреки това мълчи!
Аватар
MasterCop
Администратор

Е наистина нема такава държава

Мнениеот Michaelsef » 09 Окт 2017, 21:28

Харесвам и двата текста, те са като два епизода от една и съща сапунка. И в двата има много истина. И за двата ми се щеше да не е така.

На всяка манджа мерудия,
на всяко добро орисия.
Нима е чудно тогава,
че нЕма такава държава?
Michaelsef

Предишна

Назад към Медии, публикации, интернет