Некоректни или подвеждащи заглавия

Re: Некоректни или подвеждащи заглавия

Мнениеот inkognito » 11 Яну 2012, 12:14

Не развивам никаква теория :) Новината от който и сайт да я погледне човек,все е подвеждаща,защото навсякъде пишат за бит полицай,а това е манипулация!Няма бит полицай и не трябва човек да е бил там за да разбере,че полицая е пострадал докато е озаптявал някаква луда "крава"...И на друг на негово място може да се случи това!Пострадалата е получила наказание от съда и случаят е наполовина приключил ;) Остава само некоректното и подвеждащо заглавие по повечето сайтове...!
inkognito

????????

Мнениеот alessandra » 11 Яну 2012, 13:07

На колегата ИНКОГНИТО явно някой му плаща за да успокоява общественото мнение,явно че за него да посегнеш на служител на реда и то в друга държава е нещо нормално или както той се изразява трудова злополука било............абе докато има текива началникопоклонници като теб тази полиция няма да се оправи,ти дискавари не гледаш ли бе колега..там ясно се вижда какво се случва с този който се опита само да посегне на полицай.....ами представи и си друго как бесната румънка напада колегата той се подхлъзва и си удря главата-явно и това ще кажеш че е трудова злополука,а децата кой ще му ги храни -ТИ ЛИ? ...................писателю? или такива като теб ще организират СМС кампании за субиране на средства за децата на загиналите полицаи по 1.20 лв с ДДС
жалко е че има такива като теб ,,,
наистина е жалко
alessandra

Re: ????????

Мнениеот inkognito » 11 Яну 2012, 13:23

alessandra написа:На колегата ИНКОГНИТО явно някой му плаща за да успокоява общественото мнение,явно че за него да посегнеш на служител на реда и то в друга държава е нещо нормално или както той се изразява трудова злополука било............абе докато има текива началникопоклонници като теб тази полиция няма да се оправи,ти дискавари не гледаш ли бе колега..там ясно се вижда какво се случва с този който се опита само да посегне на полицай.....ами представи и си друго как бесната румънка напада колегата той се подхлъзва и си удря главата-явно и това ще кажеш че е трудова злополука,а децата кой ще му ги храни -ТИ ЛИ? ...................писателю? или такива като теб ще организират СМС кампании за субиране на средства за децата на загиналите полицаи по 1.20 лв с ДДС
жалко е че има такива като теб ,,,
наистина е жалко

Жалко е за подчертаното в червено и не само за него.Навсякъде има такива,които посягат на полицаи и си получават заслуженото,който иска да не му посягат,да стане баничар или фурнаджия.Друго не искам да си представям като чета разсъжденията ти,защото остава само да почне да мирише...Темата е за некоректните и подвеждащи заглавия в пресата и предлагам да не се отклоняваме в друга посока.
inkognito

Мнениеот clearly » 11 Яну 2012, 13:36

inkognito написа:Не развивам никаква теория :) Новината от който и сайт да я погледне човек,все е подвеждаща,защото навсякъде пишат за бит полицай,а това е манипулация!Няма бит полицай и не трябва човек да е бил там за да разбере,че полицая е пострадал докато е озаптявал някаква луда "крава"...И на друг на негово място може да се случи това!Пострадалата е получила наказание от съда и случаят е наполовина приключил ;) Остава само некоректното и подвеждащо заглавие по повечето сайтове...!

Скъпа inkognito" в мнението си не съм писала думата бит а написах ,че са му ударени два шамара и че му е разбила носа .Това,че в новинарските сайтове са я употребили мен не ме вълнива .Ясно намекнах нещо но явно не можа да схванеш за какво иде реч .Сега ще го напиша по -просто.1.Интересува ме защо полицая не е могъл да се справи с нея и се е наложило колеги да му помагат????Какъв е тоя мъж още повече полицай ,който една жена не може да озапти и да и сложи белезниците ???2.До кога в Абсурдистан полицията ни ще бъде унижавана .Не е ли време законът да се промени и да е както в цивилизованите страни,където полицаят си е полицай и всява респект ,а не като тук не смеят да се защитят ,щото видите ли ако го направят може да се окаже ,че са виновени.

Чл. 39.
(1) Всеки има право да изразява мнение и да го разпространява чрез слово - писмено или устно, чрез звук, изображение или по друг начин.
Аватар
clearly
Изгонен

Мнениеот inkognito » 11 Яну 2012, 14:05

clearly написа:
inkognito написа:Не развивам никаква теория :) Новината от който и сайт да я погледне човек,все е подвеждаща,защото навсякъде пишат за бит полицай,а това е манипулация!Няма бит полицай и не трябва човек да е бил там за да разбере,че полицая е пострадал докато е озаптявал някаква луда "крава"...И на друг на негово място може да се случи това!Пострадалата е получила наказание от съда и случаят е наполовина приключил ;) Остава само некоректното и подвеждащо заглавие по повечето сайтове...!

Скъпа inkognito" в мнението си не съм писала думата бит а написах ,че са му ударени два шамара и че му е разбила носа .Това,че в новинарските сайтове са я употребили мен не ме вълнива .Ясно намекнах нещо но явно не можа да схванеш за какво иде реч .Сега ще го напиша по -просто.1.Интересува ме защо полицая не е могъл да се справи с нея и се е наложило колеги да му помагат????Какъв е тоя мъж още повече полицай ,който една жена не може да озапти и да и сложи белезниците ???2.До кога в Абсурдистан полицията ни ще бъде унижавана .Не е ли време законът да се промени и да е както в цивилизованите страни,където полицаят си е полицай и всява респект ,а не като тук не смеят да се защитят ,щото видите ли ако го направят може да се окаже ,че са виновени.

Ще се опитам и аз да ти го обясня простичко,без да прилагам членове от закона,за да може да ме разбереш и ти за какво става дума :). Полицаят има право да я задържи,но няма право да я убие или пребие,ако е имал това право,нямало да пострада при нейното озаптяване...щял е да я застреля от разстояние и готово,нямало е да го дере и няма да го удря...Полицаят е длъжен да я задържи по ред и начин описан в закона (няма да прилагам членове за да е простичко за разбиране) прилагайки закона,той е пострадал от одраскване или каквото се е случило...Помогнали са колегите му,защото са били там и защото пак ще го кажа е трябвало да задържат нарушителката по определен ред и начин и те са съдействали точно за това...
Няма как полицаите да падат на нивото на тези,които задържат и още като се приближат до буйстващият човек да го подберат на шутове и шамари,просто защото това е незаконосъобразно и после ще се прилагат линкове за полицейско насилие.
Полицаите са си свършили коректно работата и са предали виновата на правораздавателните органи!Получила е наказание и има съдебно решение по казуса,има и некоректни и подвеждащи заглавия по новинарските сайтове!
inkognito

Мнениеот litex » 11 Яну 2012, 14:22

inkognito написа:Ще се опитам и аз да ти го обясня простичко,без да прилагам членове от закона,за да може да ме разбереш и ти за какво става дума :). Полицаят има право да я задържи,но няма право да я убие или пребие,ако е имал това право,нямало да пострада при нейното озаптяване...щял е да я застреля от разстояние и готово,нямало е да го дере и няма да го удря...Полицаят е длъжен да я задържи по ред и начин описан в закона (няма да прилагам членове за да е простичко за разбиране) прилагайки закона,той е пострадал от одраскване или каквото се е случило...Помогнали са колегите му,защото са били там и защото пак ще го кажа е трябвало да задържат нарушителката по определен ред и начин и те са съдействали точно за това...
Няма как полицаите да падат на нивото на тези,които задържат и още като се приближат до буйстващият човек да го подберат на шутове и шамари,просто защото това е незаконосъобразно и после ще се прилагат линкове за полицейско насилие.
Полицаите са си свършили коректно работата и са предали виновата на правораздавателните органи!Получила е наказание и има съдебно решение по казуса,има и некоректни и подвеждащи заглавия по новинарските сайтове!

Защо си губиш времето да обясняваш неща на човек,който е по копи/пействането,а не по мисленето.Не усещаш ли,че ще върти все на едно място и едно и също ще пише.Това са характерите черти на гномовете.Отговорил си много добре,просто мисли и ти и не се връзвай на интернет гномовете :D
litex

Мнениеот clearly » 11 Яну 2012, 15:16

inkognito написа:
clearly написа:

Ще се опитам и аз да ти го обясня простичко,без да прилагам членове от закона,за да може да ме разбереш и ти за какво става дума :). Полицаят има право да я задържи,но няма право да я убие или пребие,ако е имал това право,нямало да пострада при нейното озаптяване...щял е да я застреля от разстояние и готово,нямало е да го дере и няма да го удря...Полицаят е длъжен да я задържи по ред и начин описан в закона (няма да прилагам членове за да е простичко за разбиране) прилагайки закона,той е пострадал от одраскване или каквото се е случило...Помогнали са колегите му,защото са били там и защото пак ще го кажа е трябвало да задържат нарушителката по определен ред и начин и те са съдействали точно за това...

inkognito, никъде не съм писала ,че в тоя случай трябва полицая да я убие или пребие.И какво излиза според законът който е към момента ,че едва ли не с перце трябва да се галят тия които посягат в/у служителите на реда ,което в другите страни уви не е така.Има си разпореждане легни на земята или вдигни ръце и ония са длъжни да го сторят .Щото ако не се се изпълни се прилага някой хватка и докато нарушителя се усети е с белезници на ръце.И ако мислиш да ми отговориш на въпросът който за трети път го поставям с разтягате локуми и ми вадите от девет кладнеца вода за да не ми отговорите конкретно ,моля не го прави.
.clearly-До кога в Абсурдистан полицията ни ще бъде унижавана .Не е ли време законът да се промени и да е както в цивилизованите страни,където полицаят си е полицай и всява респект ,а не като тук не смеят да се защитят ,щото видите ли ако го направят може да се окаже ,че са виновени

към Литекс двама като си мерят ония работи ,ти ако може не си навирай задните части ;)

Чл. 39.
(1) Всеки има право да изразява мнение и да го разпространява чрез слово - писмено или устно, чрез звук, изображение или по друг начин.
Аватар
clearly
Изгонен

Мнениеот dakota_ » 11 Яну 2012, 18:15

inkognito написа:
clearly написа:

Добре си отговорила простичко,ама защо си отговорила три пъти на един и същ прост въпрос :mrgreen: Не успя ли да прецениш,че за да останеш неразбрана,вината не е в твоя телевизор :lol:
dakota_

Мнениеот alessandra » 12 Яну 2012, 10:13

явно колегата ИНКОГНИТО е бил там и знае че няма бит полицай -
инкогнито
alessandra

Мнениеот clearly » 13 Яну 2012, 14:57

Изображение
Относно тая новина http://www.dnes.bg/temida/2012/01/11/ru ... cai.148441 която чепкахме ,според букурещкият в. „Евениментул зилей“което е написано и в mediapool.bg,вести и ,,свободно слово ''въобще няма и дума за връщане на пари .Съдийката се паникьосала по време на токов удар, докато била в лифта. Работещите на въжената линия повикали органите на реда, тъй като жената отказвала да се успокои и да се държи цивилизовано. Тя ударила шамар на полицай, който пристигнал на мястото.Съответно румънската съдийка е осъдена за хулиганска проява+глоба от 250 евро и я задължили да се извини на служителя на реда, пише румънското издание.
Консулът на Румъния в София Мариус Дилоф е разказал пред румънската телевизия Про ТВ, че съдийката е поискала името й да не се съобщава. На мястото на инцидента на 7 януари са били и румънски полицаи, които са изпратени в Банско. Те са осигурили необходимата помощ, включително превод.Висшият съвет на магистратите в Румъния е поискал официална информация по случая от министерствата на външните и на вътрешните работи.
Написах това по -горе ,за да се види ,как е представена новината в букурещкият в. "Евениментул зилей",препечатана в mediapool.bg и още два нов,сайта.От което мога да си извадя заключение ,че в тия медии де бе визирано това>
.Заради проблемите със спирането на тока в събота по обяд чужденците се ядосали, а румънката решила да поиска обратно парите, дадени за купуване на лифт картите.

Съдийката събрала картите на цялата група и стигнала до касите. Там вдигнала скандал, защото касиерката възстановила само част от сумата.

Гостенката обаче започнала да крещи и се наложило да се извика полиция. При пристигането на служителите на реда румънката била влязла с главата си през гишето и крещяла.днес.бг "
са попрекалили.Не напразно и в едно от по-горните си мнения бях написала към инкогнито
От което следва,че нито аз нито ти, можем да дадем обективно мнение след като не сме били очевидци.
пп Между другото на днес.бг ,когато им чета новините, винаги търся и от други сайтове инфо , щото доста преувеличават в написаното си.

Чл. 39.
Аватар
clearly
Изгонен

Мнениеот kkarakashev » 03 Мар 2012, 12:27

Полицай пострада при сбиване в столицата

Полицай от столичното Четвърто районно управление е пострадал при сбиване тази нощ в София, съобщиха от МВР. Мъжът е настанен в болница с опасност за живота.

Инцидентът е станал на излизане от нощно заведение около 3 часа. Според първоначални данни полицаят се е сбил с друг посетител от същото заведение.

Конфликтът е бил само между двамата и няма намесени други хора. От разпити на свидетели и записи на охранителни камери разследващите все още събират информация за случая.

По време на инцидента служителят на реда е бил в отпуск.
http://www.vbox7.com/play:7f4f0694 - В памет на служителите на МВР, загинали при изпълнение на служебният си дълг.
http://inmemoriam.mavar.info
Аватар
kkarakashev

Мнениеот clearly » 12 Мар 2012, 15:07

,, Когато МВР е безсилно трябва да се появи нашенски Робин Худ, който да въведе ред в сегашния хаос! ''
Изображение
http://burgas-podlupa.com/2012/03/12/%D ... %8F%D0%B2/

Чл. 39.
Аватар
clearly
Изгонен

Предишна

Назад към Медии, публикации, интернет