Дянков подаде оставка!

Re: Дянков подаде оставка!

Мнениеот dsuzunov » 20 Фев 2013, 00:21

Аз не вярвам и се съмнявам в истинността на подобно писание.
Лично съм присъствал на последствия от гнева на Борисов (оправдан гняв, заради изтичане на информация) и съм абсолютно сигурен, че ако това беше истина, сега Дянков щеше да е клиент на Прокуратурата.
Сър, изумявате ме! ;)
Интелигентен човек сте, все пак!
Димитър Узунов - Пловдив
Аватар
dsuzunov

Мнениеот MasterCop » 20 Фев 2013, 06:16

Сър това е написано от хора с "богато въображение" :lol:
ББ си я каза причината за "оставката" на Дянков - "Защо ми причини това със зърнопроизводителите? Той знаеше, че това плащане предстои в края на януари..."
Аз обаче сега разбирам, че не сме ние с най-високия бюджет в Държавата? Явно и тези з.производители са държавни служители щом Държавата им плаща почти същите пари колкото и на МВР.... Те нещо като ТКЗС-та ли са.... с тази разлика че преди Държавата си засяваше земите и си прибираше реколтата, сега пак тя си я засява, но друг прибира реколтата... Не я разбирам тази политика.... Като си награбил тази земя и "нямаш" пари да я засееш и обработваш кой ти е крив?!
ИзображениеИзображение
Благословен да бъде онзи, който няма какво да каже и въпреки това мълчи!
Аватар
MasterCop
Администратор

Мнениеот bega4kata » 20 Фев 2013, 07:05

dakota_ написа:
bega4kata написа:
litex написа:Най-малко ние в МВР може да се оплачем от доходите си.

От доходите не, ама от това, дето разни платени партийни писарушки на ясла при силните на деня се напъват да го дават говорители от името на всички в МВР и охранителна полиция.... ;) И понеже някой тук отговаря и от мое име, ще си позволя лекичко да модифицирам един негов цитат Е(няма) "да можем се поздравим с втори мандат" bs:) bs:) bs:)

То вярно,че човек,като се охрани почва да мисли различно,но защо охранителна полиция се делите от МВР :D Не сме ли един отбор ;)

Ако поясниш и как стигна до това заключение....Един отбор сме- спор няма и като гледам вече 1 седмица репортажи и прочие за настръхналата държава и хората, които им е дошло до гуша...то си се вижда даже кои са титулярите на игрището и въпреки всички пазят неблагодарното божество от народната любоффффф и кои само пускат провокации от резервната скамейка ;)
Празна раница не пази граница, уважаема г-жо Министър!
Аватар
bega4kata

Мнениеот dakota_ » 20 Фев 2013, 08:43

Сега ще ти кажа какво имам предвид.Написал си " говорители от името на всички в МВР и охранителна полиция "
Имах предвид,че охранителна полиция е неделима част от МВР и ако някой говори от името на всички в МВР,според мен включва и охранителна полиция ;)
Отбелязах го с усмивка,защото се сетих как преди много години поднасяха поздравления,от името на командването и от името на политотдела.Тогава имаха право,защото партията беше отделена над всичко и всички :D
dakota_

Мнениеот Sir Humphrey » 20 Фев 2013, 08:52

MasterCop написа:Явно и тези з.производители са държавни служители щом Държавата им плаща почти същите пари колкото и на МВР....

ЕС им ги плаща, а не държавата.
Аватар
Sir Humphrey

Мнениеот Lord » 20 Фев 2013, 20:40

Дянков нища не е подал, но хубавото е че му го приеха. Сбогом хер БраД Пит! Иди си в Световната банка, където нищо не зависи от теб!
Аватар
Lord

Мнениеот dakota_ » 20 Фев 2013, 21:37

Lord написа:Дянков нища не е подал, но хубавото е че му го приеха. Сбогом хер БраД Пит! Иди си в Световната банка, където нищо не зависи от теб!

Липсват данни да има промяна в служебното положение на Дянков http://www.government.bg/cgi-bin/e-cms/ ... &p=0218&g= Реално всички от това Правителство си отиват заедно с Дянков.Падне ли Дянков,пада правителството :mrgreen:
dakota_

Предишна

Назад към Медии, публикации, интернет