Дянков подаде оставка!

Re: Дянков подаде оставка!

Мнениеот Sir Humphrey » 18 Фев 2013, 22:57

veskovg написа:Да не идват избори, та да се броим, верните синдикати????

veskovg написа:Хе, хе - Брад Пит не беши ли ХЕР ФЛИК и между другото прежде говорившия . Да е водеща , калко да е водеща /партията ГЕРБ/ толкова колкото беше водеща и НДСВ

Поредният с мисъл, бистра като планински поток - рай за сьомгата да подскача и да хвърля хайвера си.
Аватар
Sir Humphrey

Мнениеот welliant » 19 Фев 2013, 08:48

Въобще не съм радостен от оставката/поискана-подадена/ на С.Дянков !Той си е подготвил "разработване" и "опипване" на нови поприща доста преди този момент. Лекции и пресконференции на стария и на новия континент , хвалби и ухажвания на "всички" модели икономически тенденции и тн.
Другото неясно и несигурно бъдеще ме притеснява и може би не само мен !?

http://www.novini.bg/news/120017-бащата-на-дянков-да-си-ходи-докара-хората-до-просешка-тояга.html
Последна промяна welliant на 19 Фев 2013, 08:54, променена общо 1 път
Вярвай в себе си !
Аватар
welliant

Мнениеот dsuzunov » 19 Фев 2013, 08:53

dakota_ написа:
Sir Humphrey написа:Не считам, че оставката на Дянков е добра новина. Той действаше като спирачка на домогванията на знайни и незнайни министри за повече мангизи.
Отпадането на толкова ключов министър точно преди изборите е неразумно, и ако ББ му я е поискал, то последният очевидно е загубил легендарния си нюх. Най-добре да подаде оставката на цялото правителство, пък Народното събрание да решава - то това му е работата (справка: Конституцията).

Ставаме двама,които мислим по такъв начин за Дянков!

Аз съм поредният, мислещ по този начин.
С едно малко отклонение:
Парламента е "гнил" отвътре. Едни и същи "муцуни" се подвизават вече 23 години.
Тази сутрин, по една от телевизиите се прокара идеята за мажоритарен вот. Как обаче ще стане, не ми е ясно.
А за оставка на Правителството....не е подходящ момента.
Димитър Узунов - Пловдив
Аватар
dsuzunov

Мнениеот Sir Humphrey » 19 Фев 2013, 09:23

dsuzunov написа:Парламента е "гнил" отвътре. Едни и същи "муцуни" се подвизават вече 23 години.

Същевременно преди 2-3 дни управляващото мнозинство отне от народа правото да пренарежда избирателните листи, т.нар. "преференциален вот". Изводите си направете сами.
Аватар
Sir Humphrey

Мнениеот dsuzunov » 19 Фев 2013, 09:36

Абе, Бае ви Ганя го е казал:
-"Всички са маскари!"
Димитър Узунов - Пловдив
Аватар
dsuzunov

Мнениеот катюша » 19 Фев 2013, 10:00

dsuzunov написа:
dakota_ написа:
Sir Humphrey написа:Не считам, че оставката на Дянков е добра новина. Той действаше като спирачка на домогванията на знайни и незнайни министри за повече мангизи.
Отпадането на толкова ключов министър точно преди изборите е неразумно, и ако ББ му я е поискал, то последният очевидно е загубил легендарния си нюх. Най-добре да подаде оставката на цялото правителство, пък Народното събрание да решава - то това му е работата (справка: Конституцията).

Ставаме двама,които мислим по такъв начин за Дянков!

Аз съм поредният, мислещ по този начин.
С едно малко отклонение:
Парламента е "гнил" отвътре. Едни и същи "муцуни" се подвизават вече 23 години.
Тази сутрин, по една от телевизиите се прокара идеята за мажоритарен вот. Как обаче ще стане, не ми е ясно.
А за оставка на Правителството....не е подходящ момента.

Вече сме четирима.Дано на Премиера не му мине през ум да вдигне някои доходи,като си помисли,че така ще спечели някакъв дивидент,защото нищо няма да спечели,но може да усложни и без това тежкото финансово положение на страната!
катюша

Мнениеот ТРЕЗОР » 19 Фев 2013, 12:07

Сакън, да не си помисли за вдигане на доходите :o .......то почти четри години ядохме постната пица на Дянков , че сега ли ще ядем пица " Капричоза " ;)
ТРЕЗОР

Мнениеот litex » 19 Фев 2013, 12:57

Най-малко ние в МВР може да се оплачем от доходите си.Като гледам как някои колеги са загладили косъма и как добре наддават на килограми,не ми се вярва тази шия да е от туршия :D
litex

Мнениеот dakota_ » 19 Фев 2013, 17:18

litex написа:Най-малко ние в МВР може да се оплачем от доходите си.Като гледам как някои колеги са загладили косъма и как добре наддават на килограми,не ми се вярва тази шия да е от туршия :D

Нещо много се заглеждаш в охранителна полиция :mrgreen:
dakota_

Мнениеот bega4kata » 19 Фев 2013, 19:09

litex написа:Най-малко ние в МВР може да се оплачем от доходите си.

От доходите не, ама от това, дето разни платени партийни писарушки на ясла при силните на деня се напъват да го дават говорители от името на всички в МВР и охранителна полиция, ами дразни и не е мъжко някак си, особено за деполитизирана структура като МВР.... ;) И понеже някой тук отговаря и от мое име и за моите доходи, ще си позволя лекичко да модифицирам един негов цитат Е(няма) "да можем се поздравим с втори мандат" bs:)
Празна раница не пази граница, уважаема г-жо Министър!
Аватар
bega4kata

Мнениеот dakota_ » 19 Фев 2013, 19:18

bega4kata написа:
litex написа:Най-малко ние в МВР може да се оплачем от доходите си.

От доходите не, ама от това, дето разни платени партийни писарушки на ясла при силните на деня се напъват да го дават говорители от името на всички в МВР и охранителна полиция.... ;) И понеже някой тук отговаря и от мое име, ще си позволя лекичко да модифицирам един негов цитат Е(няма) "да можем се поздравим с втори мандат" bs:) bs:) bs:)

То вярно,че човек,като се охрани почва да мисли различно,но защо охранителна полиция се делите от МВР :D Не сме ли един отбор ;)
dakota_

Мнениеот Vladimirov » 19 Фев 2013, 20:28

dakota_ написа:
litex написа:Най-малко ние в МВР може да се оплачем от доходите си.Като гледам как някои колеги са загладили косъма и как добре наддават на килограми,не ми се вярва тази шия да е от туршия :D

Едва ли точно в "Охранителна" заплатите са най-високи,че да са най-охранени!Охранени или не заемат ,челните места при събития,като тези в столицата...Дано ескалациите в страната стихнат,че ако се наложи всички в ОДМВР имащи пол.правомощия да се наложи да опазят общ.ред,просто ни е жална майката...
Vladimirov

Мнениеот dakota_ » 19 Фев 2013, 22:02

Vladimirov написа:
dakota_ написа:

Едва ли точно в "Охранителна" заплатите са най-високи,че да са най-охранени!Охранени или не заемат ,челните места при събития,като тези в столицата...Дано ескалациите в страната стихнат,че ако се наложи всички в ОДМВР имащи пол.правомощия да се наложи да опазят общ.ред,просто ни е жална майката...

Днес обсъждахме с колеги случващите се събития и масовите протести,и точно това се молехме да няма и добре,че протестиращите не са с манталитета на гърците,че наистина няма да се справим.
dakota_

Мнениеот paolon » 19 Фев 2013, 22:06

dakota_ написа:,и точно това се молехме да няма

Аз пък искам да има повече хора на тези събития.Дано не стихнат ескалациите.Поздрави на варненци.
Аватар
paolon

Мнениеот dakota_ » 19 Фев 2013, 22:16

paolon написа:
dakota_ написа:,и точно това се молехме да няма

Аз пък искам да има повече хора на тези събития.Дано не стихнат ескалациите.Поздрави на варненци.

Варненци заслужават поздрави,поздрави заслужават и колегите от ОДМВР - Варна.Винаги са били отличници и за това са най-добрата Дирекция.
Аз също искам да има повече хора,но по-малко изроди на улицата.Не ми се иска никой от колегите да пострада при сблъсъците...Всеки има семейство и деца и важното е да бъдем хора и всяко нещо да бъде с лика и прилика.Каквото и да става,трябва да има утре.Остават няколко месеца до новите избори...тогава всеки ще може да си даде гласа за доброто на страната ни.
dakota_

Мнениеот paolon » 19 Фев 2013, 22:45

dakota_ написа:Варненци заслужават поздрави,поздрави заслужават и колегите от ОДМВР - Варна.

Под варненци,имам в предвид всички,граждани и колеги.Там бяха най-много хората и се представиха най-цивилизовано.Включително колегите.В София си мисля ,че няма как да стане това.Колкото и да имаме желание ние полицаите.
Аватар
paolon

Мнениеот Sir Humphrey » 19 Фев 2013, 23:42

Ако това е вярно, в егати цирка живеем!

http://sulla.bg/2013/02/19/2796.html
Аватар
Sir Humphrey

ПредишнаСледваща

Назад към Медии, публикации, интернет