Колко са граничарите!

Re: Колко са граничарите!

Мнениеот radopol » 25 Окт 2010, 17:45

под. 56510 Малко Търново и аз съм с вас
radopol

Мнениеот kotarak » 30 Окт 2010, 16:43

Като гледам колко мишоци има сред граничарите. Само знаят да ланкат, но когато стане въпрос за истинските неща се крият. Нищо не става от тях.СРАМ И ПОЗОР че за граничари.Пълни мухльовци.
До скоро граничар.
Учредител и член на СД 86 ГПУ Крумовград, учредител и член на РУП Карлово; http://www.vbox7.com/play:c953d39e - аз сам си избрах тази съдба вечната черна овца...
Аватар
kotarak

Мнениеот dakota_ » 30 Окт 2010, 17:07

kotarak написа:Като гледам колко мишоци има сред граничарите. Само знаят да ланкат, но когато стане въпрос за истинските неща се крият. Нищо не става от тях.СРАМ И ПОЗОР че за граничари.Пълни мухльовци.
До скоро бях граничар.

Колега,както се казва на "английски" Дур аджик бре...Това означава ли,че до скоро си бил мухльо?
И спокойно,не съм граничар но познавам отлично работата на граничарите и не споделям глупостите,който си написал.
dakota_

Мнениеот kuka5 » 31 Окт 2010, 18:18

kotarak написа:Като гледам колко мишоци има сред граничарите. Само знаят да ланкат, но когато стане въпрос за истинските неща се крият. Нищо не става от тях.СРАМ И ПОЗОР че за граничари.Пълни мухльовци.
До скоро граничар.

Обазначи се първо в ролята на какъв го казваш и бъди сигурен, че на много от граничарите можеш само "вода да им носиш". Вместо да ръсиш простотии, вземи и наблегни на образованието си.
П.п- Кои са истинските неща, г-н мачарок?
Аватар
kuka5

Мнениеот Прокопи » 31 Окт 2010, 18:38

До скоро граничар.

А защо не си го казал това, докато беше там? Когато беше там какво направи за да промениш това? Или всеки да се спасява по единично? Слабите бягат от проблемите. Силните се опитват да ги оправят.
Когато стане напечено, оцеляват само печените!
Аватар
Прокопи

Мнениеот kotarak » 01 Ное 2010, 15:24

Първо към Дакота:
Знам ти слабоумието и много пъти съм спорил с теб, така че не искам да ти обръщам внимание.
После към куката:
Кука явно много неща не знаеш за граничарите.Вземи малко обиколи границата, за да видиш за какво става на въпрос.Ще ти побелее косата.Когато няма кой да те подкрепи от колегите нищо не може да направиш, колкото и усилия да хвърляш.Това се отнася и за прокопи.Направих им дружество и със собствени усилия без ничия подкрепа се опитах да променя нещата там,но явно нямах достатъчно свестни колеги.Чакаха само нещо да им дадеш,само за пари питаха кога ще им се даде, все едно сме финансова институция.А аз не съм се спасил единично,защото спечелих конкурс и сега съм на съвсем друга длъжност и в друг регион.И ако си направиш труда да прочетеш малко,ще разбереш че не бездействам и съм учредил още едно дружество.А който е свикнал да е кара какво е в момента и само заплата да му тече - много му здраве.Аз искам тая скапана система да се промени.
Учредител и член на СД 86 ГПУ Крумовград, учредител и член на РУП Карлово; http://www.vbox7.com/play:c953d39e - аз сам си избрах тази съдба вечната черна овца...
Аватар
kotarak

Мнениеот kuka5 » 01 Ное 2010, 22:13

kotarak написа:Първо към Дакота:
Знам ти слабоумието и много пъти съм спорил с теб, така че не искам да ти обръщам внимание.
После към куката:
Кука явно много неща не знаеш за граничарите.Вземи малко обиколи границата, за да видиш за какво става на въпрос.Ще ти побелее косата.Когато няма кой да те подкрепи от колегите нищо не може да направиш, колкото и усилия да хвърляш.Това се отнася и за прокопи.Направих им дружество и със собствени усилия без ничия подкрепа се опитах да променя нещата там,но явно нямах достатъчно свестни колеги.Чакаха само нещо да им дадеш,само за пари питаха кога ще им се даде, все едно сме финансова институция.А аз не съм се спасил единично,защото спечелих конкурс и сега съм на съвсем друга длъжност и в друг регион.И ако си направиш труда да прочетеш малко,ще разбереш че не бездействам и съм учредил още едно дружество.А който е свикнал да е кара какво е в момента и само заплата да му тече - много му здраве.Аз искам тая скапана система да се промени.

Колега, не знам колко си обикалял по границата, но може да се окаже, че повече от теб съм служил по границата/само с обикаляне не става/, ако са повече от 12 години ще си замълча, но те уверявам, че съм видял "бая". За косата съм съгласен, защото започна да ми белее, а съм млад още. Също участвах в изграждането на дружество и проблемите ги знам, но проблема е от "материала" колега, а не кой къде работи, свидетел съм на много простотии в много от службите, така че квалифицирането на една или друга група служители е неуместна.
Аватар
kuka5

Мнениеот Shadow » 02 Ное 2010, 17:15

към последните двама пишещи:
Да ви кажа и на двамата,моята коса е по-бяла и от на двамата косите.Единия от вас е доста по-малък и съответно е логично да е по неопитен.
За другия не коментирам.
Относно учередяването на МД за ваше сведение съм учередил 8.Напуснал съм единственно дружеството в което бях зам.председател поради факта,че се преместих на друго място,но отново в ГП.
Та
Стояне да ти кажа,че момчетата от Крумовград се връщат в редиците на СФС не знам дали ще ме разбереш,но се връщат.Вливат се в дружеството в Кърджали.
А квалификациите са нещо много грозно ,особенно когато не са подплатени със сериозни основания и доказателства.
Относно предстоящия протест на 07.11.2010г в София - ще ви видя всички които пишете тук.Надявам се.
А мишките ще си бъдат по дупките!
Всяка случайност е скрита форма на необходимост!
http://www.vbox7.com/play:24bf8b79
Shadow

Мнениеот kuka5 » 02 Ное 2010, 17:23

Shadow написа:към последните двама пишещи:
Да ви кажа и на двамата,моята коса е по-бяла и от на двамата косите.Единия от вас е доста по-малък и съответно е логично да е по неопитен.
За другия не коментирам.

Възрастта не е гаранция за натрупан опит, а и не знам кой визираш, за косата може и генетично да е. Прочети отново последните няколко мнения в темата и виж, кой какво е имал предвид, конкретно.
Аватар
kuka5

Мнениеот Shadow » 02 Ное 2010, 17:29

Имах в предвид котарака не го вземай чак толкова на вътре.
А инак да ти кажа - Не е генетично!/за косата/
Относно опита мисля,че 10 г са достатъчни /поне за мен/ инак имам още много да уча.Предполагам че и всички тук.
Бъдете здрави!
Shadow

Мнениеот kuka5 » 02 Ное 2010, 17:35

Shadow написа:Имах в предвид котарака не го вземай чак толкова на вътре.
А инак да ти кажа - Не е генетично!/за косата/
Относно опита мисля,че 10 г са достатъчни /поне за мен/ инак имам още много да уча.Предполагам че и всички тук.
Бъдете здрави!

Просто се опитвам да защитя граничарите и не "позволявам" слагането на определени групи служители на МВР под общ знаменател, защото съм сигурен, че и ти не си съгласен да се казва " всички са маскари". Историята и настоящето доказват, че навсякъде си има "мърша", така че не нормално да се отъждествяват и другите с тях.
Аватар
kuka5

Мнениеот Shadow » 02 Ное 2010, 17:41

Съгласен!
Всеки ще го съдят по делата!
Shadow

Мнениеот kotarak » 03 Ное 2010, 08:10

Може да съм млад, но имам доста стаж в системата и то като граничар.Ако 11 г. не са достатъчни - ще млъкна.
Няма лошо, че колегите се връщат в редиците на СФС, но ще видим кой ще дойде на 07.11.2010 год. защото много пъти изявяваха желание да ходят на такива мероприятия,но оставаха само с желанието.В крайна сметка до сега само един или двама са ходили на протестите.Всички други си измисляха причини или поне ако имаха такива, не си направиха труда да ги отложат за друг ден. На 07.11 ще си проличи кои са мишиците и кои не.Надявам се да се видя с повечето от вас.
Аватар
kotarak

Мнениеот kuka5 » 03 Ное 2010, 10:24

Още в началото имах предвид, че няма значение, кой в коя служба работи, защото и в гранична и в охранителна и където и да погледнеш се намират хора разни, за това прави каквото трябва , пък за става каквото ще. Можем да се делим на левскари, цесекари и каквито щеш, но вътре в МВР, деление не може и не трябва да има. ;)
Аватар
kuka5

Мнениеот kotarak » 03 Ное 2010, 19:29

Тук съм напълно съгласен с теб.Но на места, особено в малките градчета все още има деление и то какво.Мога да кажа, че на места колеги от РУП имат много против граничари.Не знам защо и не искам да коментирам подробности.Нямаш ли опора и на кого да се довериш от колегите в МВР, работата няма да върви.А такива случаи съм виждал много.
Аватар
kotarak

Мнениеот kuka5 » 03 Ное 2010, 19:48

kotarak написа:Тук съм напълно съгласен с теб.Но на места, особено в малките градчета все още има деление и то какво.Мога да кажа, че на места колеги от РУП имат много против граничари.Не знам защо и не искам да коментирам подробности.Нямаш ли опора и на кого да се довериш от колегите в МВР, работата няма да върви.А такива случаи съм виждал много.

Всичко опира да това какво имаш под шапката, това е.
Аватар
kuka5

Мнениеот Прокопи » 24 Фев 2011, 17:08

http://www.youtube.com/watch?v=wezb9qjo ... r_embedded

Bulgarian border police special unit - Гранична полиция
Когато стане напечено, оцеляват само печените!
Аватар
Прокопи

ПредишнаСледваща

Назад към Теми и преброявания по групи от МВР