Жените в МВР

Re: Жените в МВР

Мнениеот thanatos » 12 Окт 2011, 18:17

С доста жени съм работил до сега. Не зная как са ги подбирали и кой ги е подбирал, но се оказаха все печени, мъжки момичета и жени. А работата, работата ни хич не е била лека. Специални поздрави за всички жени в МВР. :mrgreen:
thanatos

Мнениеот zeleno0ka188 » 26 Ное 2012, 17:24

Според мен ние жените сме равностойни на вас мъжете.
Някой дори по-добре си вършат работата от мъжете.
И сега с риск да гракнете срещу мен,да така е.
И ще защита тезата си ,ако се наложи.
Права съм.
Ние жените сме равностойни във всички работи.
Не съм целувана ,a3,както трябва.Не съм докосвана,а3,от когото трябва.Не съм обичана,за това съм безчувствена.
zeleno0ka188

Мнениеот paolon » 26 Ное 2012, 21:53

zeleno0ka188 написа:И ще защита тезата си ,ако се наложи

Ми давай,защитавай.
Аватар
paolon

Мнениеот sunni » 28 Ное 2012, 01:34

zeleno0ka188,кажи утре на мъжа ти или приятеля ти колко е хубаво,че го има,когато направи нещо,което разбира се можеш да направиш и сама,но е счел за по уместно да го направи той и виж само какви чудеса ще започнат да се случват!!След като,ако в някое отношение са по-добри (или поне така смятат),го използват,за да правят разни мили неща за нас,защо не го оценим и не се радваме,че ги има,вместо да се съревноваваме с тях.В интерес на истината те винаги отчитат,когато се справяме добре или по-добре от тях с нещо.Според мен,ако човек има желание и е избрал професия,която му носи удовлетворение,ще немери начин да се справя добре без значение дали е мъж или жена.Пък и как може да правим такива обобщаващи сравнения,след като надали има дори само двама души от един и същи пол,които да имат абсолютно еднакви качества,способности,умения и желание да се справят с нещата-всеки от тях в дадено отношение ще е с нещо по-добър от другия.
sunni

Предишна

Назад към Теми и преброявания по групи от МВР