Жените в МВР

Re: Жените в МВР

Мнениеот dakota_ » 07 Юли 2010, 18:59

Mira1978 написа:Здравей те всички,
Искам да се включа във темата, малко късно, но…..
Аз съм жена и вече 11 години работя във охрана на обществения ред, смятам, че жените открито са дискриминирани, въпреки че ако трябва да бъда честна аз през всичките тези години само с мъже съм работила и нямам наблюдения върху жените в МВР говоря за себе си. Винаги съм се стремяла да бъда на ниво….смятам, че както има мъже така трябва да има и жени в МВР. На много хора местото не е там и ще Ви кажа защо. Случвало ми се е да бъда на сигнал с колега , ситуацията е рискова и опасна….колегата ми казва „колежке върви първа, че аз имам дете” .Помислих, че е прецедент всеки може да се чувства изплашен, когато това се случи няколко пъти и с различни колеги по други поводи…се убедих има мъже дето местото не им е в системата.Стана така,че с този колега излязохме на конкурс и той спечели…защото аз съм била жена….Успех!Вярвам в МВР-)))))
E така писах да ми олекне, че много ми писна от тази дискриминация...хехехе остана да си живеем с мерака, за нещо по - добро,той умирал последен не надеждата.

Мира,последното което си написала не ми звучи много като писано от жена...При жените надеждата умира последна,при мъжете мерака умира последен.Всяка една жена докато е жива все се надява...
Пишеш,че винаги си се стремяла да бъдеш на ниво,но не казваш в кое?В мерака или в надеждата?
При мен в РУП имам 5 жени,две от тях са МлПИ,другите са ООР...До момента няма оплаквания за дискриминация,дори са щастливи и доволни.Партньорите им напълняват,защото много добре се грижат за тях (мекици,палачинки...) след полунощ с удоволствие си задоволяват апетитите ;) ... Партньорите пък се отблагодаряват,като поемат голяма част от преките сблъсъци при посещение на рискови сигнали...
Сподели ама честно,това което си написала,дали се дължи на несбъднати мечти или просто днес не ти е ден...на всеки се случва...
dakota_

Мнениеот Mira1978 » 08 Юли 2010, 08:41

Всъщност не ме интересува кой мислиш, че е написал текста... това за нивото да си го разбрал, написала съм го ясно.
И нека уточня, че не всички мъже са страхливци, да не се засегнат по -голямата част от работещите.
Успех....значи сте случили на жени във вашето районно , а мъжете Ви са такива, каквито трябва да бъдат, отговорни. Само мога да се радвам, че има жени, които не се чувстват дискриминирани, Голяма крачка напред....Вярвай ми! :!:
Mira1978

Мнениеот pagane » 11 Юли 2010, 21:23

Mira1978 написа:Всъщност не ме интересува кой мислиш, че е написал текста... това за нивото да си го разбрал, написала съм го ясно.
И нека уточня, че не всички мъже са страхливци, да не се засегнат по -голямата част от работещите.
Успех....значи сте случили на жени във вашето районно , а мъжете Ви са такива, каквито трябва да бъдат, отговорни. Само мога да се радвам, че има жени, които не се чувстват дискриминирани, Голяма крачка напред....Вярвай ми! :!:

Това за дискриминацията е хубаво само да не е на мой гръб, че доста си изпатих от такива, които не са дискриминирани и не стават за нищо в полицията, а се мислят за господ бог в тая работа. Все са на челни места от това, че колегите им вършат всичко, а те само обират лаврите накрая на месеца. Дакота е много прав за поничките, ама има и такива, които и за понички не стават :twisted: d:)
Само Пиша А не Мисля
Аватар
pagane

Мнениеот ggeenn » 11 Юли 2010, 21:37

Жените в ППД това е кощунство спрямо тях.Жените са доста ценни в доста професии ,но моля ВИ най-чисто сърдечно не работете в ППД !
Аватар
ggeenn

Мнениеот pagane » 11 Юли 2010, 21:42

ggeenn написа:Жените в ППД това е кощунство спрямо тях.Жените са доста ценни в доста професии ,но моля ВИ най-чисто сърдечно не работете в ППД !

Най-после по една тема да сме на едно мнение ggeenn k:)) k:)) k:))
Само Пиша А не Мисля
Аватар
pagane

Мнениеот ggeenn » 11 Юли 2010, 21:53

pagane написа:]
Най-после по една тема да сме на едно мнение ggeenn k:)) k:)) k:))

За алкохола или жените?
Аватар
ggeenn

Мнениеот pagane » 11 Юли 2010, 22:21

ggeenn написа:За алкохола или жените?

За алкохола искаш да ме вкараш в отрезвител ли??? Аз съм пълен трезвеник, не пия и не пуша когато няма, а за жените-да на едно мнение сме. Само за едно стават да носят понички и на нощна смяна да "освобождават напрежението". k:)) :o k:))
Само Пиша А не Мисля
Аватар
pagane

Мнениеот petinka » 15 Юли 2010, 13:18

ggeenn написа:Жените в ППД това е кощунство спрямо тях.Жените са доста ценни в доста професии ,но моля ВИ най-чисто сърдечно не работете в ППД !

защо да не работим ППД?
Аз безусловно вярвам в институцията МВР !!
petinka

Мнениеот Vladimirov » 15 Юли 2010, 14:35

Защото сте един допълнителен ангажимент въпреки голямото желание за работа на някои от вас.Визирам конкретно ППД.
Vladimirov

Мнениеот petinka » 15 Юли 2010, 14:50

защо да сме ангажимент?ние сме борбени,можем да владеем всяка ситуация !
petinka

Мнениеот nemesis87 » 15 Юли 2010, 16:25

petinka написа:защо да сме ангажимент?ние сме борбени,можем да владеем всяка ситуация !

Защото чисто физически сте по слаби и в дадени моменти вместо да разчита на тебе колегата ти ще трябва да те пази.Е не всеки път ще може...А като прибавим и че жените в повечето случаи са тотално толерирани от началниците и във всяко ппд има по 2-3 които пишат документацията на шефа, а са бройка ти е ясно, че жените са в тежест на колегите си мъже.Сигурно има изключения, но те потвърждават правилото.
nemesis87

Мнениеот Sir Humphrey » 15 Юли 2010, 16:26

petinka написа:защо да сме ангажимент?ние сме борбени,можем да владеем всяка ситуация !

ХАХАХАХХАХАХ

Относно генерализациите - един виц:

Двама овчари застанали всеки на върха на съседни хълмове.
Единият с цяло гърло вика на другия:
- Ебреееееееее!!!!!! Чу ли, бреееееееее!!!!!!!
- Какво бреееееее?
- Руснаците излетели в космоса, брееееееее!!!!!!!!!!
- Сите ли, брееее????!!!!!!!
- Не брееееее! Само един!
- Еми тогава к'во зяеш, бреееееее!!!!!!!!

Петинка, със всяко следващо твое изказване потвърждаваш първоначалното ми впечатление за тебе.
Аватар
Sir Humphrey

Мнениеот petinka » 15 Юли 2010, 21:12

Ти не ме познаваш,мнение за непознат трудно се гради!!
petinka

Мнениеот kkarakashev » 15 Юли 2010, 21:20

това си е сексуална дискриминация. Щом са приети да работят. Ако на някой не му се нрави партньора - да каже да му го сменят.
http://www.vbox7.com/play:7f4f0694 - В памет на служителите на МВР, загинали при изпълнение на служебният си дълг.
http://inmemoriam.mavar.info
Аватар
kkarakashev

Мнениеот Sir Humphrey » 15 Юли 2010, 21:36

petinka написа:Ти не ме познаваш,мнение за непознат трудно се гради!!

Това, че не сме се виждали f2f няма абсолютно никакво значение. Чета ти изказванията, знам те и как изглеждаш. Достатъчно ми е да си създам впечатление.
Аватар
Sir Humphrey

Мнениеот kkarakashev » 15 Юли 2010, 21:39

понякога снимка и четене на отзиви дават доста интересни картинки ;)
http://www.vbox7.com/play:7f4f0694 - В памет на служителите на МВР, загинали при изпълнение на служебният си дълг.
http://inmemoriam.mavar.info
Аватар
kkarakashev

Мнениеот petinka » 15 Юли 2010, 21:41

Всеки си има мнение ;)
petinka

ПредишнаСледваща

Назад към Теми и преброявания по групи от МВР