Жените в МВР

Жените в МВР

Мнениеот petinka » 20 Фев 2009, 19:45

Малко ли са жените в МВР,момчета?Приемате ли ги за равностойни,какво е отношението ви към тях?
Аз безусловно вярвам в институцията МВР !!
petinka

Re: Жените в МВР

Мнениеот gorbi » 20 Фев 2009, 19:48

Аз съм твърдо за жените в МВР .Жалко, в че жандармерията няма много жени(на пътя).
gorbi

Мнениеот petinka » 20 Фев 2009, 19:50

:)
Аз безусловно вярвам в институцията МВР !!
petinka

Мнениеот DANGERS » 20 Фев 2009, 20:01

Много уважавам жените в МВР.Три год. наи добрия ми парньор бе женар,в наряда разбира се.
DANGERS

Мнениеот dinkovm » 20 Фев 2009, 20:06

Не съм работил с жени полицаи , но принципно нямам нищо против.
Може да си добър човек и без да си полицай , но за да си добър полицай е задължително да си добър човек.

http://www.vbox7.com/play:ab83519d
Аватар
dinkovm
Инструктор

Мнениеот Borimirov71 » 20 Фев 2009, 20:23

Аз съм с две ръце за.Нали се сещате ако се наложи да се прави личен обиск на жена за какво става въпрос.Дерзайте момичета системата има нужда от Вас. :) :) :)
Borimirov71

Мнениеот osata » 20 Фев 2009, 20:25

по-добре жена по рождение, отколкото жена по призвание :)
http://www.vbox7.com/play:c953d39e - аз сам си избрах тази съдба вечната черна овца

http://www.vbox7.com/play:9fb723f4 - в памет на загиналите колеги
Аватар
osata

Мнениеот Faceoff » 20 Фев 2009, 20:27

Да се включа и аз с малко позитивно настроение.
И на мен са ми малко, еле ако са руси и с къси поли ша внасят доста положителни емоции, ще стимулират креативността и други работи на служителите абе с две думи ох, котьооооо!

За доуточнение: не си падам толкова много по руси, просто са ми казвали, че по - лесно се свалят ;)
Имам готова дума за разговор с всеки човек, но първо гледам дали човека е наистина човек, второ гледам дали думата му е дума.
Аватар
Faceoff

Мнениеот койота » 20 Фев 2009, 20:43

petinka написа:Малко ли са жените в МВР,момчета?Приемате ли ги за равностойни,какво е отношението ви към тях?

попитаи мм колко са жените ?сигурно около него са много а иначе сам за нека има :D
ЧЛЕН НА СФС-МВР
койота

Мнениеот BLACKJ » 20 Фев 2009, 21:21

Искам да стана полицай
от petinka » Вто Фев 17, 2009

Я ми изясни фактическата обстановка - ти стана ли полицай или само сондираш мнения :?:
Ех petinkaне е лесно,нито да станеш , нито да си полицай в момента в България,не че имам и аз нещо против жените в МВР,Осата изтъкна една от причините и тя не е никак маловажна.Лично аз познавам /за мен са такива/две страхотни колежки,едната от които вече не е такава за огромно съжаление на скъпото ни министерство /кат че ли му пука/.Защото и като физика и като професионализъм си тежаха точно на мястото :!: Никаква кадрова политика няма в нашето минис -тво,няма и да има в скоро време :x
Живей Днес,защото Вчера няма да се върне,а Утре може и да няма!!!
НЕ СЪМ ОТ ВЧЕРА!!!
Очарованието от знанието е в незнанието!
Аватар
BLACKJ

Мнениеот coba » 20 Фев 2009, 21:56

[b][size=150]Здравейте и благодаря колеги, че чрез поставяне на тази тема на обсъждане показвате истинското си отношение към нас.Във всяка работа има и жени и мъже. Понякога мъжете са по-малко мъже от една жена, в други случаи е обратното. Лично аз не правя разлика на работното място между двата пола. С някои мъже се разбирам само с една дума, с жена-колежка с повече. Има истински хора и от двата пола, но е въпрос на гледна точка да прецениш кой става и кой не - в буквалния смисъл на думата. Когато имаш доверие някому и той си го е заслужил по подобаващ начин, няма значение мъж ли е или жена. Определено смятам, че в системата ни работят добри специалистки в съответната сфера и професионалисти до мозъка на костите си мъже. По-важно е кому да гласуваш доверие и кой не би те предал. Иначе, жената е по-нежната половинка на мъжа и се нуждае от по-голямо внимание- в частност. Системата ни не би оцеляла без дамите, както и една държава без тях - поне по отношение на продуктивността!!! Благодаря ВИ, че и ВАС ВИ ИМА, без ВАС няма да е същото![/b][/size] :D :D :D :D
coba

Мнениеот Fenomenalen » 20 Фев 2009, 22:59

Има едно понятие "Стъклен таван" - означава, че определена група хора са дискриминирани поради пол, раса, образование, възраст или друг критерий, Но ... тази дискриманация не е явна, а се оправдава с различни от първоизточника и причини. В системата на МВР има жени, но е много нисък процента на тези, които са ръководни кадри. Иначе има различни - от колежката, която работи наравно, понякога и повече от мъжете и постига перфектни резултати, до колежката, която се лакира и смята за обида ако и поискаш съдействие. Всичко опира до конкретния човек и за съжаление има голяма връзка с причината за назначаване на конкретния човек / без значение дали е мъж или жена / - за показани качества и мотивация или защото е човек на някого.
Fenomenalen

Мнениеот Faceoff » 20 Фев 2009, 23:11

Fenomenalen, напълно съм съгласен с теб.
В разградската жандармерия имаме една дама, която показва много добри резултати по всички дисциплини, тук си е реда да кажем, че: "Искащия, може повече от можещия!"
Тоест, понякога рутината пречи на добрите резултати, в смисъл че знаеш нещо и не полагаш нужното старание, докато всеки "новобранец" се старае. ;)
В стремежа си да се докаже пред колегите постига резултати, които често пъти са по-добри от тези на мъжете.
Може би е редно да спомена, че същата дама участва и в протестите 14.01.2009г., редом с колегите в съства на кордона.
Мога да кажа само шапка и свалям! ( макар вече да съм цивилен ) ;)
Имам готова дума за разговор с всеки човек, но първо гледам дали човека е наистина човек, второ гледам дали думата му е дума.
Аватар
Faceoff

Мнениеот fiesta » 20 Фев 2009, 23:59

Абе трудна работа си е това. На много места мисленето е, че жените стават само за машинописки. Бачкаш наравно с мъжете, че и повече от тях, но това не пречи да чуваш коментари от сорта, че не ставаме за нищо....
fiesta

Мнениеот BLACKJ » 21 Фев 2009, 07:56

[quote="fiesta"]Абе трудна работа си е това. На много места мисленето е, че жените стават само за машинописки. Бачкаш наравно с мъжете, че и повече от тях, но това не пречи да чуваш коментари от сорта, че не ставаме за нищо....[/quote]
Ставате,ставате ФИ - не ги слушай тез дето така им изнася да приказват.Че за къде сме без вас,я някоя крадла,наркоманка да се обискира,я да ни заместите половинките с някоя добра или нежна дума в труден момент - определено сте ни нужни..... :!: :|
Живей Днес,защото Вчера няма да се върне,а Утре може и да няма!!!
НЕ СЪМ ОТ ВЧЕРА!!!
Очарованието от знанието е в незнанието!
Аватар
BLACKJ

Мнениеот малкия » 21 Фев 2009, 10:26

Работата в системата е изключително разнообразна. Има място за всички.
От моята камбанария - много от жените с които съм работил (и продължавам да работя) са си на мястото и си вършат работата. Визирам колежки от ЛРТП до категория Г.
Валентин Попов ГПУ - Благоевград
малкия

Мнениеот Wolf » 21 Фев 2009, 10:33

Имам колежки, които страшно си разбират работата. Шапка им свалям.
Дори в определини ситуации на тях може повече да се разчита, отколкото на някои колеги.
Wolf

Следваща

Назад към Теми и преброявания по групи от МВР