Колко са висшистите категория Е

Колко са висшистите категория Е

Мнениеот ivo_77 » 29 Май 2009, 21:55

Аз съм с две специалности.
ivo_77

Re: колко са висшистите категория Е

Мнениеот sandokan » 31 Май 2009, 10:09

И аз също! :evil:
sandokan

Мнениеот pravo_09 » 31 Май 2009, 17:05

бакалавър-ППООР, почти магистър по ПРАВО
ЧЛЕН на СФСМВР http://vbox7.com/play:44d9bd5e
Аватар
pravo_09

Мнениеот Прокопи » 01 Юни 2009, 06:11

Айде стига с тези висшисти!!!
Всички много добре знаем как се става висшист в България...
Достатъчно е само да имаш малко свободно време и достатъчно пари да си плащаш сесиите. Акъл даже и не се иска.
Когато стане напечено, оцеляват само печените!
Аватар
Прокопи

Мнениеот ivo_77 » 01 Юни 2009, 15:25

Прокопи написа:Айде стига с тези висшисти!!!
Всички много добре знаем как се става висшист в България...
Достатъчно е само да имаш малко свободно време и достатъчно пари да си плащаш сесиите. Акъл даже и не се иска.

Това е вторият начин за съжеление го има и него.Както има и втори начин да се става полицай. :evil: Това за вторите начини го разбрах ,че го има, като станах полицай. :idea: :evil: :evil: : (по първия начин)
ivo_77

Мнениеот Прокопи » 02 Юни 2009, 08:07

ivo_77 написа:Това е вторият начин за съжеление го има и него.Както има и втори начин да се става полицай. :evil: Това за вторите начини го разбрах ,че го има, като станах полицай. :idea: :evil: :evil: : (по първия начин)

За какъв втори начин говориш! Нали се плащат семестрите(бях писал сесиите без да искам) навсякъде?
Има ли някъде безплатно висше? А и да има, нали се плащат пътни, квартира...
Най-големите двойкаджии от основното ми образование станаха висшисти и никой от тях не е дал и 1 лев рушвет. Говорил съм с тях. Всичко са станали висшисти с преписване, готови теми от интернет или познати са им развивали въпросите.
А за висшите военни училища да не говорим... Защо въобще се говори там за висше.
Много добре знаем, че има само 2-3 наистина висши военни училища в България.
Ако някой е готов да спори с мен. Нека да си сложи ръката на сърцето и да каже- " Да, аз заслужавам оценките, които съм получил". Има го и другия момент- Завършил висшето с оценка 3.
Извинявай, ама за какво висше говорим тогава?
Аватар
Прокопи

Мнениеот belyata » 02 Юни 2009, 09:11

http://www.vobg.net/article.php?id=29127

Цени на фалшива диплома за висше образование:
Диплома за висше образование, вкарана в регистрите на МОН, за:
Бакалавър - 1800 лв.;
Магистър - 2400 лв.
Диплома за висше образование, НЕ-вкарана в регистрите на МОН - 500 лв.
Срок за изпълнение - 3 работни дни от момента на получаване на данните ви.

След като има следните оферти в българското интернет пространство е смешно да се парадира с диплома за висше образование.Колегата е прав, че не дипломата е определящ фактор за интелекта на дадена личност.Всеки знае на какво ниво е висшето ни образование.Ще дам и нагледен пример от форума.Сами преценете дали е нормално същия да парадира с образованието си.Не само писането на "маймуница" е проблем. ;)
sergant hanko написа:zdraveite kolegi.radvam se 4e sme tolkova edinni,,no ponjakoga trjabva gore da ni 4uvat.Neosporim fakt e 4e tazi reforma se provali.Ne mozhe politzai s 5 ili 10 godini sluzba,da bade izmesten na daden konkurs,imam predvid za inspektor kat.G,ot njakakav ligljo ,koito i voinik ne e hodil da stava na4alnik,na sluziteli s opit i s po 1,2 vishi obrazovania.Potarpev6 sam ot takav konkurs i sled vsi4ki izpity mi kazaha da iz4akam nazna4enie,4akam do dnes,a edni mamini sin4eta stanaha inspektori... ;) :evil: :evil: :evil: e tova e tapotia.Izvinjavaite 4e pi6a na latinice.Az sum s VAS.
ПИШЕТЕ НА КИРИЛИЦА

Редактирано:
Здравейте, колеги.Радвам се,че сме толкова единни,но понякога трябва горе да ни чуват.Неоспорим факт е, че тази реформа се провали.Не може полицай с 5 или 10 години служба да бъде изместен на даден конкурс.Имам предвид за инспектор кат."Г" от някакъв лигльо ,който и войник не е ходил да става началник на служители с опит и с по 1,2 висше образувания.Потърпевш съм от такъв конкурс и след всички изпити ми казаха да изчакам назначение.Чакам и до днес,а едни мамини синчета станаха инспектори... Е това е тъпотия.Извинявайте, че пиша на латиница.Аз съм с ВАС.
Аватар
belyata

Мнениеот Sir Humphrey » 02 Юни 2009, 09:27

Прокопи написа:Много добре знаем, че има само 2-3 наистина висши военни училища в България.

Толкова ли са много? Щом казваш, че 2-3 са истински, значи освен тях има още няколко. За какво са ни? Не може ли да бъде 1, пък другите да се превърнат в негови факултети?
Аватар
Sir Humphrey

Мнениеот Прокопи » 02 Юни 2009, 14:27

Sir Humphrey написа:
Прокопи написа:Много добре знаем, че има само 2-3 наистина висши военни училища в България.

Толкова ли са много? Щом казваш, че 2-3 са истински, значи освен тях има още няколко. За какво са ни? Не може ли да бъде 1, пък другите да се превърнат в негови факултети?

За пореден път си прав!!!
Като взема да отсявам, май само Военноморското остава...
Може би и "Георги Бенковски" Долна Митрополия
Аватар
Прокопи

Мнениеот Nabora » 10 Юни 2009, 22:01

Кат, Е или Д, все тази :arrow:
Оазва се, че сме се блъскали за ценз на халост :|
Щом не сме се реализирали, то остава и да не си даваме знанията - баста, така както се отнасят с нас по тази тема :idea: Предполагам, че както на мен, така и на вас е било разрешено да придобиваме ценз, а сетне ..й. Е, за какво сме ги яли жабетата за ..й ли !?! След като придобитото образование е съвместимо с работата (професията), то да се помисли за пълната съвместимост. В други държави такива като нас биха скъсали системата от съдебни дела :idea:
Аватар
Nabora

Мнениеот border4725 » 29 Юни 2009, 11:34

Хайде и аз в кюпа. :ugeek:
Пред закона всички са равни, но законът не стои пред всички.
Д.Д.Д.
Аватар
border4725

Мнениеот hugo1234 » 04 Юли 2009, 20:48

и мен бройте....
hugo1234

Мнениеот varanski » 16 Юли 2009, 10:41

Привет и от мен колеги.И аз съм така категория Е и то ІІІстепен,а на колегата който казва,че знае как се взима диплома и то лесно,то по моето време нямаше нет и РС,а чертежи с молив,изчисления и прочие!
varanski

Мнениеот Viking » 25 Авг 2009, 14:54

Аз също от 4 години съм с висше. И докато генералите се скъсаха да правят шофьорите и секретарките си офицери независимо от образованието им, то за нас офицерски места няма ---:)
Прави каквото трябва, пък да става каквото ще.
Аватар
Viking

Мнениеот Nabora » 03 Сеп 2009, 06:50

Оповестилите се тук се оказваме една шепа :lol: Вероятно сме само толкова или пък сме найвни, нагли, без "връзки" и т.н , а може би сме истинските висшисти ;)
Поради малкият брой предлагам да се премине към процедура за категория " Г " :idea: :arrow: :arrow:
Аватар
Nabora

Мнениеот belindata » 04 Сеп 2009, 00:49

Категория "Г" е за експерти "Na bora".Ами под него? :lol:
"Мисля,следователно съществувам."
Аватар
belindata

Мнениеот Nabora » 04 Сеп 2009, 21:18

Под бора, или край бора си е все на сянка ;) И докато истинските хора са в сянка ще си патим от мнооооооооого огрятите :idea: :arrow:
Аватар
Nabora

Следваща

Назад към Теми и преброявания по групи от МВР