Въпрос за работното време на полицаите.

Re: Въпрос за работното време на полицаите.

Мнениеот inkognito » 27 Ное 2010, 10:35

velkov_1914 написа:
MasterCop написа:
velkov_1914 написа:Нищо не сте разбрала, повечето тук се подиграват с вас. Никой не попита, какво работи съпругът ви?

Не си съвсем прав velkov! В нашата професия шегите са единствената терапия против стреса, на който сме подложени! Ако някой служител започне да се взема прекалено на сериозно, последиците могат да бъдат необратими, каквито примери сме срещали доста и в реалния живот и във форума...
За това колегите се шегуват малко в стил "Каквото повикало, такова се обадило..." :D Такива въпроси не се задават във форум, където никой не познава другия за да го съди или оправдава, а дори и перфектно да познавате Него или Нея, моят съвет е: Не се намесвайте в чужди лични отношения, защото никога не се знае дали изписвайки вежди няма да извадите очи!

За разтоварването си прав, но аз лично ходя на мач, събирам се с приятели, играя с децата, НО ДА ПИША ГЛУПОСТИ ВЪВ ГОРУМА И ДА СЕ ПОДИГРАВАМ..!? Иначе на inkognito и други мнения съм чел и се съмнявам някой роднина да и е полицай :!:

Господин Velkov,отново не сте прав и се съмнявате в неща,които не знаете и аз никога не съм казвала.Нямам роднина полицай,имам за сега съпруг полицай с който не живеем заедно.Съпруга ми никога не ми е бил роднина,аз секс с роднините си не правя за вас не знам как стоят нещата.Не сте прав също,че се подиграват с мен,имаше анекдоти и шегички но те ми отвориха очите да се замисля и да проверя съпруга си.Проверих и му събрах багажа и до пратих да си остане там където сам си е избрал и понеже е мъж-страхливец си е траел и се оправдавал с много работа.
inkognito

Предишна

Назад към Теми за граждани