Позитивното и негативното. Мнението за МВР служители.

Re: Позитивното и негативното. Мнението за МВР служители.

Мнениеот guesswho » 08 Май 2013, 16:49

^ Чукча писател, чукча не читател... вече за 3ти път питам къде някой видя да съм написал, че е вдиган шум :) Това беше (невярно) предположение на ваш колега защо може да са се обадили. Колкото до въпросната "забрана" - тя е точно толкова ефективна колкото за нехвърлянето на боклуци по улицата и неизсирането на кучета в градинките. За съжаление.
guesswho

Мнениеот dakota_ » 08 Май 2013, 17:01

guesswho написа:^ Чукча писател, чукча не читател... вече за 3ти път питам къде някой видя да съм написал, че е вдиган шум :) Това беше (невярно) предположение на ваш колега защо може да са се обадили. Колкото до въпросната "забрана" - тя е точно толкова ефективна колкото за нехвърлянето на боклуци по улицата и неизсирането на кучета в градинките. За съжаление.

В стремежа си да кажеш нещо и да сравняваш,почваш да се излагаш. Не може да забраниш "неизсирането" на кучета,но можеш да наложиш санкция на собственик на такова куче ако не изпълни наложените му задължения в тази връзка.
Може да пробваш колко е ефективна забраната за нарушаване на нощната тишина и да видиш какво се случва с нарушителите на нощната тишина.
Някак е несериозно да се опитваш да продаваш краставици на краставичари...Самият ти не знаеш точно по каква причина си бил посетен,но се напъваш и се репчиш...
dakota_

Мнениеот guesswho » 08 Май 2013, 17:15

Мда. Хубаво звучи и ако се изпълняваше :)

Имал съм шумен съсед, така, че моля, не ми излизай с номера как всичко е на едно звънене до полицията разстояние и идва колегата ти и всичко се нарежда ;) Играл съм го този филм и като отвориш правния форум и прочетеш аналогичните казуси с хора дето перат нощем, слушат музика, климатика им е над главата ти и още сума ти дразнения, решенията се свеждат до онова дето се случва някоя нощ в някоя тъмна уличка с "дразнителя". Ако живееш в тази утопия, само кажи и ще ида до парка да се разходя и на първото срещнато куче, чиито собственик не му обира "товара", ще позвъня на районното да ти запиша и пусна тук какво ще отговори дежурния :) Не мисля, че с отричане на реалните, очеизвадни проблеми, които има въпросната институция, ще убедиш когото и да е, че машината работи перфектно. Те ония дето обещават сега предизборно и те така се надяват :)

А за причината ми, не бери грижи :) Колегата ти бе така добър да ми обясни точно защо са дошли и се извини за създаденото безпокойство.
guesswho

Мнениеот dakota_ » 08 Май 2013, 17:41

guesswho написа:Мда. Хубаво звучи и ако се изпълняваше :)

Имал съм шумен съсед, така, че моля, не ми излизай с номера как всичко е на едно звънене до полицията разстояние и идва колегата ти и всичко се нарежда ;) Играл съм го този филм и като отвориш правния форум и прочетеш аналогичните казуси с хора дето перат нощем, слушат музика, климатика им е над главата ти и още сума ти дразнения, решенията се свеждат до онова дето се случва някоя нощ в някоя тъмна уличка с "дразнителя". Ако живееш в тази утопия, само кажи и ще ида до парка да се разходя и на първото срещнато куче, чиито собственик не му обира "товара", ще позвъня на районното да ти запиша и пусна тук какво ще отговори дежурния :) Не мисля, че с отричане на реалните, очеизвадни проблеми, които има въпросната институция, ще убедиш когото и да е, че машината работи перфектно. Те ония дето обещават сега предизборно и те така се надяват :)

А за причината ми, не бери грижи :) Колегата ти бе така добър да ми обясни точно защо са дошли и се извини за създаденото безпокойство.

Хубаво е да пишеш,но ако само пишеш без да четеш олекваш...
Не само за първото срещнато куче,ако искаш и за второто срещнато куче се обади в районното и все ще чуеш от дежурния,че си объркал "рейса"...и си го объркал,защото само пишеш без да четеш...
За шумните климатици ще получиш същия отговор от дежурния в районното...
За силната музика по малките часове на денонощието ти казвам отново да пробваш още довечера какво ще се случи и да го споделиш във форума...
Да ми обясняваш на мен какво и как се случва в такива случаи е все едно да кажеш на баща си "Тате,ела да ти покажа откъде съм се "излюпил"..."
dakota_

Мнениеот bega4kata » 12 Май 2013, 21:23

"Излюпил" се е от органа, с който ти измисляш отдавна изтърканите си лафове, които не скриват безсилието да се отговори смислено на елементарен въпрос :D
Тука стана като в сентенцията Американски форум: питаш нещо и ти отговарят;
Руски форум: питаш нещо и теб те питат;
Български форум: питаш нещо и всички ти обясняват колко си тъп. :!:
Празна раница не пази граница, уважаема г-жо Министър!
Аватар
bega4kata

Мнениеот СИГМА12 » 12 Май 2013, 22:13

по-скоро в Български форум: Питаш нещо и си отговаряш сам....после започваш да спориш,че си прав......
Ясен Филев-СПС-ОД-МВР-Варна.
Аватар
СИГМА12

Мнениеот MasterCop » 12 Май 2013, 23:07

Това е мит някакъв за американските форуми - много пъти съм проследявал резултатите от търсачката на гугъл търсейки отговор на даден въпрос (най-често свързан с компютрите) - в американските форуми наистина има много отговори на въпроса, но те са кухи, без съдържание и линкове които могат само да ви загубят времето... което е по-лошо от липсата на отговори. За съжаление твърдението за българските форуми е по-вярно - на поставена дискусия често се забравя заглавието на темата и започват да се обсъждат качествата на пишещите в нея! Позитивното за МВР служителите по този въпрос е, че това в нашия форум се случва много по-рядко от колкото в началото на неговото създаване ;)
ИзображениеИзображение
Благословен да бъде онзи, който няма какво да каже и въпреки това мълчи!
Аватар
MasterCop
Администратор

Мнениеот dakota_ » 13 Май 2013, 06:14

MasterCop написа:Това е мит някакъв за американските форуми - много пъти съм проследявал резултатите от търсачката на гугъл търсейки отговор на даден въпрос (най-често свързан с компютрите) - в американските форуми наистина има много отговори на въпроса, но те са кухи, без съдържание и линкове които могат само да ви загубят времето... което е по-лошо от липсата на отговори. За съжаление твърдението за българските форуми е по-вярно - на поставена дискусия често се забравя заглавието на темата и започват да се обсъждат качествата на пишещите в нея! Позитивното за МВР служителите по този въпрос е, че това в нашия форум се случва много по-рядко от колкото в началото на неговото създаване ;)

Митовете стават три,защото е мит и написаното за руските форуми в които за разлика от американските на един въпрос можеш да получиш отговори с поне няколко полезни варианта за решение на зададения въпрос.
Написал си нещо много хубаво в подписа си,но няма кой да чете,а дори и да чете няма сили да разбере написаното.Това е нещо много характерно за една малка от част служители на МВР,но за съжаление заради тях хората обобщават и казват,че няма вицове за полицаи,всичко е истина.
Позитивното за този форум наистина е това което си написал и дори да се появява от време на време нещо различно,това не е негатив,а е един добър повод за майтапи и усмивки :D
dakota_

Мнениеот катюша » 13 Май 2013, 08:11

dakota_ написа:
MasterCop написа:Това е мит някакъв за американските форуми - много пъти съм проследявал резултатите от търсачката на гугъл търсейки отговор на даден въпрос (най-често свързан с компютрите) - в американските форуми наистина има много отговори на въпроса, но те са кухи, без съдържание и линкове които могат само да ви загубят времето... което е по-лошо от липсата на отговори. За съжаление твърдението за българските форуми е по-вярно - на поставена дискусия често се забравя заглавието на темата и започват да се обсъждат качествата на пишещите в нея! Позитивното за МВР служителите по този въпрос е, че това в нашия форум се случва много по-рядко от колкото в началото на неговото създаване ;)

Митовете стават три,защото е мит и написаното за руските форуми в които за разлика от американските на един въпрос можеш да получиш отговори с поне няколко полезни варианта за решение на зададения въпрос.
Написал си нещо много хубаво в подписа си,но няма кой да чете,а дори и да чете няма сили да разбере написаното.Това е нещо много характерно за една малка от част служители на МВР,но за съжаление заради тях хората обобщават и казват,че няма вицове за полицаи,всичко е истина.
Позитивното за този форум наистина е това което си написал и дори да се появява от време на време нещо различно,това не е негатив,а е един добър повод за майтапи и усмивки :D

Към теб беше отправен зов за помощ ;) Някой,който няма какво и откъде да си го изсмуче иска да му дадеш възможност от твоя да смуче :mrgreen: Сигурно много хора си набучил,помогни на завалията да му олекне,нали една от целите на форума е да се помага на закъсалите :D
катюша

Предишна

Назад към Теми за граждани