1 измислено и безмислено дело...

1 измислено и безмислено дело...

Мнениеот zeleno0ka188 » 07 Дек 2012, 13:14

Здравейте.
Така ,искам да разбера възможно ли човек да съди даден човек,че на времето да речем преди 20г е дал 5000лв да се купи апартамент,а този апартамент е на името на друг човек.3начи,баба ми на времето е купила апартамента и е той е на нейно име,a ония балък баща ми,даде сума пари за 2 дела,дори,които загуби щото апартамента е на името на баба не на негово.Но ,той дал на нея,на времето 5000лв да го купи и сега претендира,че е негов.Открих и преди 5г ,че под леглото си беше скрил нотариялният акт за апартамента,сигурно е искал да го фалшифицира,но ,а3 понеже имам много набито око и надушвам всичко като полицейско псе :twisted: :mrgreen: порових се,намерих го и го връчих право на баба ми. :D И така,човека загуби и 2те дела,пръсна сума пари за един некадърен адвокат..и в крайна сметка ,той нищо не спечели (благодарение на мен). :twisted: Ама създаде сума главоболия..Та сега пак претендира и мрънка,че апартамента и всичко в него било негово.Обвинява ме ,мен лично,че съм го била ''предала'',поради факта,че съм застанала на страната на майка ми и баба ми.3аставам на страната на привият ,в случаят майка ми и баба ми.То от негова страна,не бяха заплахи за самоубийство ,заплахи за убийство на баба ,майка и новият и мъж,то не бяха какви ли не заплахи..то не бяха езера от сълзи,драми,сцени дори и подкупи от негова страна към моя.Предлагаше ми сума пари и неща,кола...ама ,a3 понеже не съм подкупна личност се запънах и не стана работата.Викам му,новата ти жена и дъщеря може и можеш да ги купиш,но мен,кръвната си и родната си дъщеря не можеш да купиш и със диаматни и рубини.И така,исках да питам това измислено дело е нелогично според мен,a според вас?
Не съм целувана ,a3,както трябва.Не съм докосвана,а3,от когото трябва.Не съм обичана,за това съм безчувствена.
zeleno0ka188

Re: 1 измислено и безмислено дело...

Мнениеот катюша » 07 Дек 2012, 13:42

zeleno0ka188 написа:Здравейте.
Така ,искам да разбера възможно ли човек да съди даден човек,че на времето да речем преди 20г е дал 5000лв да се купи апартамент,а този апартамент е на името на друг човек.3начи,баба ми на времето е купила апартамента и е той е на нейно име,a ония балък баща ми,даде сума пари за 2 дела,дори,които загуби щото апартамента е на името на баба не на негово.Но ,той дал на нея,на времето 5000лв да го купи и сега претендира,че е негов.Открих и преди 5г ,че под леглото си беше скрил нотариялният акт за апартамента,сигурно е искал да го фалшифицира,но ,а3 понеже имам много набито око и надушвам всичко като полицейско псе :twisted: :mrgreen: порових се,намерих го и го връчих право на баба ми. :D И така,човека загуби и 2те дела,пръсна сума пари за един некадърен адвокат..и в крайна сметка ,той нищо не спечели (благодарение на мен). :twisted: Ама създаде сума главоболия..Та сега пак претендира и мрънка,че апартамента и всичко в него било негово.Обвинява ме ,мен лично,че съм го била ''предала'',поради факта,че съм застанала на страната на майка ми и баба ми.3аставам на страната на привият ,в случаят майка ми и баба ми.То от негова страна,не бяха заплахи за самоубийство ,заплахи за убийство на баба ,майка и новият и мъж,то не бяха какви ли не заплахи..то не бяха езера от сълзи,драми,сцени дори и подкупи от негова страна към моя.Предлагаше ми сума пари и неща,кола...ама ,a3 понеже не съм подкупна личност се запънах и не стана работата.Викам му,новата ти жена и дъщеря може и можеш да ги купиш,но мен,кръвната си и родната си дъщеря не можеш да купиш и със диаматни и рубини.И така,исках да питам това измислено дело е нелогично според мен,a според вас?

Само подчертаното стига за да разбере човек,че в случая става дума за социопатия! Дете да определи баща си,като балък,това е олигофрения!Такова дете има сериозни отклонения в умственото развитие и трябва да бъде лекувано от специалисти в сферата на медицината!
катюша

Мнениеот KOKOROKO » 07 Дек 2012, 13:46

zeleno0ka188 написа:Здравейте.

Много глупости започнаха да се пишат в този форум!!!
KOKOROKO

Мнениеот zeleno0ka188 » 07 Дек 2012, 17:05

Катюша, първо нито познаваш мен,нито баща ми.
Второ,не знаеш какви са ни отношенията.
Трето не знаеш що за човек е той, и за да го наричам така,значи си имам основателни причини за това.
Нали знаеш,има бащи и бащи.Има такива,които само се водят бащи на лист хартия и днка тест,но всъщност не са никакви бащи.
Ти от къде знаеш дали моят случай не е точно такъв?От къде знаеш,дали въобще някога се е интересувал от мен.Не става въпрос за шибаните пари ,a за това да ме попита поне веднъж как съм ,имам ли нужда от лекарства..и дали въобще съм жива.
Така,че мойто момиче,не съди хората,дето говорят лошо за родителите си.Това,че някой те е създал не значи нищо,примерно,ако след това те е оставил в дом за сираци или пък живее с теб ,но въобще не се интересува как си,що си и дали си жив и въобще дишаш.Що ,когато останах на улицата за месец не ми звънна нито веднъж,да ме пита жива ли съм,как съм,имам ли нужда от лекарствa, къде спя?
Това ли наричаш ''баща''?Пак казвам, не е важно този,който те създал,а този,който те е отгледал.Добре отговори ми на следният въпрос,кажи ми ,ако знаеш ,че например си осиновена и въпреки това знаеш ,че биологичните ти родители са живи,но са те изоставили,няма ли въобще да си зададеш въпросът ''има ли смисъл да ги търся,те щом са ме оставили ,значи не ме искат.''
Това родители ли са според теб?Ами за мен повече баща ми е,вуйчо ми от колкото родният ми баща.Той никога не се е интересувал от мен.И не ми казвай ,както и повечето от Вас,ще ми кажат ''той,ти е баща ,не може да не се интересува от теб, и да не те обича''. Повярвайте ми ,всъщност,ако щете вярвайте,възможно е. Моят ''баща '' е личен и жив пример за това.На бащата най-добрият му приятел, ми е повече баща ,от колкото моят ''баща''.И ,да ,може да съм малка, но доста съм видяла от живота и от улицата .Ти усещала ли си истинските неща от живота?От истинският живот на улицата?Не ,нали?Не си оставала сама като куче да живееш на улицата ...Така,че не съди хората.Нали знаеш само Бог има правото да съди.Ние сме преходни тук ,както и всичко останало.Само Бог може да ме съди,за това с кой и как се държа.Още повече,че си имам причини ,за да се държа по този начин и да говоря така.
Не съм целувана ,a3,както трябва.Не съм докосвана,а3,от когото трябва.Не съм обичана,за това съм безчувствена.
zeleno0ka188

Мнениеот zeleno0ka188 » 07 Дек 2012, 17:16

KOKOROKO,кое е глупаво според теб?
Глупаво е да, това ,което върши баща ми.
Не му подхожда на годините...
Глупаво е ,че си дава парите на некадърни адвокати за някакви несъществуващи,измислени и нелогично тъпи дела, и в крайна сметка губи делата,щот'o те са просто нереално нелогични и глупави.Още повече,че нотариалният акт не се води на негово име.
Но нека да продължава на некадърни адвокати щом иска,''делото'',просто няма никакъв шанс да го спечели.Искам да видя до къде може да стигне,защото ,а3 мога да стигна доста на далеч щом се отнася за хората,които обичам.Тези ,които са ме отгледали.
zeleno0ka188

Мнениеот dakota_ » 07 Дек 2012, 17:24

Всичко това се нарича логорея и това е симптом за сериозно психическо разстройство на здравето.Вземи мерки и обърни внимание на здравния си статус!
dakota_

Мнениеот zeleno0ka188 » 07 Дек 2012, 17:36

a3,съм си много добре и със здравето ,и с психиката ,благодаря.
В случаят ,той е психически зле и трябва да вземе мерки.
Аз ли,заплашвах ,че ще се самоубия и ще извърша убийство?
Аз ли,бях на успокоителни една година?
Аз,съм си много добре.
Чувствам се идеално.
Винаги съм весела и в добро настроение.
Винаги съм усмихната.
Трудно се пречупвам,да не кажа никога. :)
zeleno0ka188

Мнениеот KOKOROKO » 07 Дек 2012, 19:30

zeleno0ka188 написа:KOKOROKO,кое е глупаво според теб?
Глупаво е да, това ,което върши баща ми.
Не му подхожда на годините...
Глупаво е ,че си дава парите на некадърни адвокати за някакви несъществуващи,измислени и нелогично тъпи дела, и в крайна сметка губи делата,щот'o те са просто нереално нелогични и глупави.Още повече,че нотариалният акт не се води на негово име.
Но нека да продължава на некадърни адвокати щом иска,''делото'',просто няма никакъв шанс да го спечели.Искам да видя до къде може да стигне,защото ,а3 мога да стигна доста на далеч щом се отнася за хората,които обичам.Тези ,които са ме отгледали.

Тук не е мястото да питаш за такива глупости.Има адвокати консултирай се с тях.
KOKOROKO

Назад към Теми за граждани