Жалбоподател на разпит за "2 минутки"

Жалбоподател на разпит за "2 минутки"

Мнениеот ВРАГ » 20 Мар 2013, 06:51

Здравейте! Искам да попитам законно ли е и необходимо ли е да се явя в уговорен по телефона час пред служител от ОД на МВР (по думите му "за 2 минутки"), в резултат на подадена жалба от моя страна до директора на Дирекцията? И още един въпрос, който най-много ме вълнува - какво ще стане, ако не се явя и вместо това си изключа телефона (да кажем), в знак на това, че не желая да бъда цензуриран, не желая да си вдигам кръвното с глупости и нямам излишни разходи, за да си позволя да ходя на подобни "разпити"? Призовка, издирване, или какво ще ми направят? Съществува ли такъв вариант за "издирване"?
ПП: Предварително се извинявам за глупавия въпрос, просто ме интересуваше много. Надявам се да не съм сбъркал секцията на форума. Хубав ден!
ВРАГ
Изгонен

Re: Жалбоподател на разпит за "2 минутки"

Мнениеот Lord » 20 Мар 2013, 10:23

Пак ли ти и с този въпрос?! :roll: Явно си решил да провокираш навсякъде и да видиш реакциите. Давай Ханко! :lol:
Аватар
Lord

Мнениеот катюша » 20 Мар 2013, 10:34

ВРАГ написа:Здравейте! Искам да попитам законно ли е и необходимо ли е да се явя в уговорен по телефона час пред служител от ОД на МВР (по думите му "за 2 минутки"), в резултат на подадена жалба от моя страна до директора на Дирекцията? И още един въпрос, който най-много ме вълнува - какво ще стане, ако не се явя и вместо това си изключа телефона (да кажем), в знак на това, че не желая да бъда цензуриран, не желая да си вдигам кръвното с глупости и нямам излишни разходи, за да си позволя да ходя на подобни "разпити"? Призовка, издирване, или какво ще ми направят? Съществува ли такъв вариант за "издирване"?
ПП: Предварително се извинявам за глупавия въпрос, просто ме интересуваше много. Надявам се да не съм сбъркал секцията на форума. Хубав ден!

Завалията ти,пусни нова жалба,този път срещу служителя от ОДМВР за това,че те вика да ти свърши работа по пусната предишна жалба пак от теб! :lol:
Нищо няма да ти направят ако не се явиш,най-много да те потърсят едни хора с бели престилки и линейка и да те вкарат където ти е мястото :mrgreen:
катюша

Мнениеот CERRUTI » 22 Мар 2013, 10:14

ВРАГ написа:ПП: Предварително се извинявам за глупавия въпрос, просто ме интересуваше много. Надявам се да не съм сбъркал секцията на форума. Хубав ден!

Поинтересувай се от ч.60 от ЗМВР
Аватар
CERRUTI

Назад към Теми за граждани