Въпрос относно криминална давност

Въпрос относно криминална давност

Мнениеот Emilneedhelp » 21 Мар 2013, 14:48

Здравейте преди 6 години бях задържан с доза наркотик в мен..преди време на справка един полицай ми каза след като са иминали тези 6 години мога да подам молба за премахването на досието ми..или нещо от този сорт..мисълта ми е какво точно трябва да направя каде трябва да отида да подам тази молба?Искам да го махна това защото ми пречи да си намеря работа.Благодаря предварително пиша ви от София.
Emilneedhelp

Re: Въпрос относно криминална давност

Мнениеот dakota_ » 21 Мар 2013, 19:36

Emilneedhelp написа:Здравейте преди 6 години бях задържан с доза наркотик в мен..преди време на справка един полицай ми каза след като са иминали тези 6 години мога да подам молба за премахването на досието ми..или нещо от този сорт..мисълта ми е какво точно трябва да направя каде трябва да отида да подам тази молба?Искам да го махна това защото ми пречи да си намеря работа.Благодаря предварително пиша ви от София.

Прочети тук viewtopic.php?f=10&t=2756&start=17 отговорено е на въпроса ти,какво трябва да направиш.Във форума не знам дали си забелязал,но има търсачка.Винаги можеш да се обръщаш за помощ към нея и така може да научиш доста повече за много неща които се обсъждат тук и сигурно биха те заинтересували.
За намиране на работа тази регистрация е последното нещо което ти пречи,да не бъркаш нещата със свидетелство за съдимост,осъждан ли си?
dakota_

Re: Въпрос относно криминална давност

Мнениеот dsuzunov » 21 Мар 2013, 22:06

Преди години, из пловдивско се беше появил един самозванец, представящ се за Леваневски.
Понеже цялата история предизвика широк медиен интерес, се наложи да се докаже истинноста на твърдението му.
В масивите на някогашната Дирекция на полицията в София и на Пловдивското околииско управление бяха открити два картона за криминалистически регистрации на Запрян Фазлов, както е истинското име на Леваневски. Единият картон е от 1938 година за кражба, а другият от 1941г. Интересен беше факта, че на двата картона бяха снети двата показалеца. Явно, в определен период е имало изменение на правилата за регистриране.
Димитър Узунов - Пловдив
Аватар
dsuzunov

Назад към Теми за граждани