Насилие в училище

Насилие в училище

Мнениеот acab1312 » 09 Ное 2013, 22:31

Здравейте, аз съм момче на 17 години от София. Доста съм стеснителен, имам малко приятели, но никога не съм се държал зле с някой. Напоследък съучениците ми се подиграват, без ясна и точна причина. Отначало бяха само закачки, след това прераснаха с сериозно обиди и дори се стигна до физическа разправа (не съм аз нападателя). Опитах се да говоря с учителката и приятели, дори опитах да се разбера със съучениците си.... но след това отново започват да ме обиждат, злепоставят, накърняват достойнството ми. Дори когато бях в лафката с приятелката ми и като ме срещат започнат да ми създават някакви прякори, който въобще не мога да си обясня повода за това. Не съм човек, който лесно се засяга, но нещата преляха чашата, като ме обиждат и другите ученици от училището ми остават с грешно впечатление за мен. Като характер аз съм толерантен към всеки, никога не съм псувал, обиждал, нито съм се правил на интересен, буен ученик. Аз съм просто обикновено момче, до напоследък съм доста объркан заради подигравките. Кажете какво да правя? Какъв е повода за всичко това?
acab1312
Изгонен

Re: Насилие в училище

Мнениеот milench0 » 09 Ное 2013, 23:12

Само не взимай пример от скандинавските и хамериканските си набори (това в кръга на шегата). Освен да видиш кой най-много те закача един шамар, малко мъмрене от учителите и ще си решиш проблема :)
milench0

Мнениеот guesswho » 10 Ное 2013, 02:45

Ако и в училище се държиш така както си избираш ника с който да се регистрираш в полицейски форум, нищо чудно, че те тормозят :roll:

Сега по въпроса ти, има 4 варианта
- "еб@л си му майката" и с пълен непукизъм дърпаш напред и не обръщаш внимание. Това или ти е в душата да си непукист или не.
- ставаш все по-сдухан депресар и както ти е тръгнало в училище, после така ще ти е и в живота - такива мишкари със скършено самочувствие има доста и са кофти гледка.
- почваш ги един по един интелигентно и тихо - по късни доби с камък винкел в ръка и камък в другата ги причакваш където трябва - разбира се без да застрашаваш живота им - обикновено баш отворковците след 3-4 счупени ребра и 1-2 дни за размисъл в болницата, се коригират из основи. Това трябва да го свършиш преди да станеш на 18 обаче и да прекараш поне 4-5 човека по процедурата за да са наплашени! :oops:
- гледаш скандинавския филм Клас и се учиш.
guesswho

Мнениеот катюша » 10 Ное 2013, 10:11

acab1312 написа:Здравейте, аз съм момче на 17 години от София. Доста съм стеснителен, имам малко приятели, но никога не съм се държал зле с някой. Напоследък съучениците ми се подиграват, без ясна и точна причина. Отначало бяха само закачки, след това прераснаха с сериозно обиди и дори се стигна до физическа разправа (не съм аз нападателя). Опитах се да говоря с учителката и приятели, дори опитах да се разбера със съучениците си.... но след това отново започват да ме обиждат, злепоставят, накърняват достойнството ми. Дори когато бях в лафката с приятелката ми и като ме срещат започнат да ми създават някакви прякори, който въобще не мога да си обясня повода за това. Не съм човек, който лесно се засяга, но нещата преляха чашата, като ме обиждат и другите ученици от училището ми остават с грешно впечатление за мен. Като характер аз съм толерантен към всеки, никога не съм псувал, обиждал, нито съм се правил на интересен, буен ученик. Аз съм просто обикновено момче, до напоследък съм доста объркан заради подигравките. Кажете какво да правя? Какъв е повода за всичко това?

Като чета всички без колегата Узунов са ти се вързали на болния мозък да си правиш пинч,ако искаш остави адрес за посещение от специалисти да те излекуват от недъзите ти и на място да разбереш какво да правиш!
Последна промяна belyata на 10 Ное 2013, 10:25, променена общо 1 път
Причина: Лично обръщение!
катюша

Назад към Теми за граждани