Акт за ГО

Акт за ГО

Мнениеот ani_79 » 19 Авг 2016, 18:06

Здравейте, днес ходих до КАТ и ми казаха, че не мога да си взема книжката (отнета през далечната 2011), ако не предоставя платена ГО за автомобила, с който съм била като са ми отнели книжката. Въпроса е, че този автомобил не съм го виждала от 2011 и нямам идея на кое име се води нито кой е собственика... От КАТ ми дадоха единствено номера на колата, но не съм детектив и няма как да проследя собственика, а има голяма вероятност автомобила да е бракуван. При опитите да им обясня, че няма как да намеря автомобила и да му платя застраховката жената на гишето се развика, че тогава няма как да ми даде книжката и въобще не искаше да ме слуша. Посъветвайте ме какво да направя в този случай.
ani_79

Re: Акт за ГО

Мнениеот tribali » 23 Авг 2016, 18:07

ani_79 написа:Здравейте, днес ходих до КАТ и ми казаха, че не мога да си взема книжката (отнета през далечната 2011), ако не предоставя платена ГО за автомобила, с който съм била като са ми отнели книжката. Въпроса е, че този автомобил не съм го виждала от 2011 и нямам идея на кое име се води нито кой е собственика... От КАТ ми дадоха единствено номера на колата, но не съм детектив и няма как да проследя собственика, а има голяма вероятност автомобила да е бракуван. При опитите да им обясня, че няма как да намеря автомобила и да му платя застраховката жената на гишето се развика, че тогава няма как да ми даде книжката и въобще не искаше да ме слуша. Посъветвайте ме какво да направя в този случай.

Съветвам те незабавно да отидеш на преглед при лекар и редовно да си пиеш хапчетата.
tribali

Назад към Теми за граждани