Проучване на кандидати.

Проучване на кандидати.

Мнениеот congo » 12 Яну 2017, 17:40

Здравейте, аз съм на 24 години и ми предстои да стана юрист. След това съм се насочил към МВР (аз и заради това записах право).

Проблемът е , че през 2015г. заловиха мой колега, който се возеше в личния ми автомобил с марихуана у него. Въпросният при вида на идващата отзад патрулна кола си 'изхвърли' дрогата в колата ми. Дойдоха полицаите и веднага установиха, че в автомобилът ми има трева. Моят "добросъвестен" колега реши, че дрогата е моя, после пък беше на двама ни, накрая си призна абсолютно всичко, как от къде и тн. Задържаха и двама ни. В районното полицаят ми повтаряше да не се притеснявам тъй като той се е признал за виновен и аз съм бил само като свидетел на самото произшествие. Казах и написах на началника всичко. След като ме пуснаха обаче стана ясно от документите с които се сдобих, че съм задържан защото съм държал забранената субстанция. На колега ми просто му поставиха ултиматум да разкрие дилъра за да отърве кожата и до тук просто свърши сагата. Той дори не мина по 78а. Въпроса е ,че бъдещите служители в МВР се проучват и най-вероятно тази глупава история ще ми изиграе най-лошата шега. Бих желал някой наистина запознат да ми каже как стоят нещата тъй като аз нямам време за губене и ако се налага да се преориентирам навреме.
congo

Назад към Теми за граждани