Помощ

Помощ

Мнениеот MrWhite » 01 Мар 2019, 19:11

Здравейте.През 2008-ма година имах дело за кражба като наложеното ми наказание беше "Обществено Порицание".През 2018-ма изкарах курс за Ловец.Като събрах всички нужни документи за издаване на разрешително за ловно оръжие се оказа че не може да ми се издаде такова защото имам полицейска регистрация.Пуснах молба в "ГДНП" за снемане на полицейската регистрация но молбата ми беше отказана.Имах право да обжалвам в 14 дневен срок.Отидох при адвоакт с заповедта за отказа от "ГДНП".Той каза че ще обжалваме и че нещото заради което може да ми снемат личните данни(или още наречено полицейската регистрация) от системата на "МВР" е че полицейската ми регистрация е извършена като непълнолетен.Внесе обжалването в съда,платихме държавната такса и сега чакаме.Та въпроса ми е защо молбата към "ГДНП" ми е отказана при положение че нямам извършени престъпления от тогава,нямам неплатени глоби или каквито и да било препирни с системата.Минали са 10 години,нямам висящи или каквито и да е било дела.В свидетелството за съдимост примерно за работа или оръжие се водя "НЕ ОСЪЖДАН" в "Национална Следствена Служба" бележката ми е чиста.И има ли вариант според вас ако и сега ми бъде отказана молбата да обжалвам на по-горна инстанция или направо в "Европейския съд по правата на човека" в Страсбург?
MrWhite

Назад към Теми за граждани