САМОУБИЛ СЕ КОЛЕГА ОТ ГРАНИЧНА - КРУМОВГРАД

Re: САМОУБИЛ СЕ КОЛЕГА ОТ ГРАНИЧНА - КРУМОВГРАД

Мнениеот shumana » 24 Апр 2009, 22:07

spongi братле прав си ама не вервам да има некои толко доблестен да си признае този божи грях,но госпд не забравя тои вижда вси4ко.ще има възмездие
shumana

Мнениеот REKS » 25 Апр 2009, 16:26

dakota,под достойнството ми е да ти отговарям,но има някои моменти които не мога да премълча.Пишеш(цитираш),че в над 80% от случаите се приема,че причината е психично разстройство,а в останалити 15% да речем каква е причината,замислял ли си се(ако можеш де).Ти така ли правиш,когато стане напечено избираш най-лесния начин и бягаш,е не всеки постъпва така.Ако си беше направил труда да прочетеш 2-3 мнения преди твоето щеше да разбереш че колегата е нямал деца,не е бил женен.И аз четох някъде,че в 85% от самоубииствата с огнестрелно оръжие изстрела е в главата(както си мислиш и ти),но в случая не така,изстрела е в сърцето.Както виждаш всичко си има изключения,така че не пиши глупости,още повече за човек когото не познаваш.
REKS

Мнениеот valther_P22 » 27 Апр 2009, 18:11

Защо нас колегите му да ни е страх да пишем по темата . Просто никои не знае точно за какво го е направил какво да му е дотежало толкова работеше в ОДЧ живее на 300-400м от работата .По границата беше няколко месеца да кажем година ,а това да е бил неговият начин на протест той протестира само във форумите на протестите не доиде . Казват че за мъртвият или добро или истината през последните месец - два се караше със всеки незнам какво друго да кажа.За това някои да го е принудил не вярвам той не би се оставил.
valther_P22

Мнениеот ШУМКАРА » 27 Апр 2009, 20:30

Всички сме грешни , няма съвършенни между нас.Бог рано или късно ни показва верния път ЗАБАВЯ НО НЕ ЗАБРАВЯ.Иначе всички сме много велики и накрая какво?Два на един без комин!!!БОГ ДА ПРОСТИ КОЛЕГАТА И МИР НА ПРАХТА МУ!!! .............моля админите да не позволяват поругаването паметта и името на ГРАНИЧАР.Ако някой е решил да пише холивудски сценарии, мисля че не му е мястото в тая тема!!!
СФСМВР!-"Това е невъзможно-казала причината.Това е безразсъдство-отбелязъл опитът.Това е безполезно-отсякла гордостта.Опитай....-прошепнала мечтата!!!"
Аватар
ШУМКАРА

Мнениеот REKS » 28 Апр 2009, 13:29

Sir Humphrey теорията ти наистина е измислена,не считам за нужно да я коментирам въобще.
vaither_P22 ,защо като не те е страх да пишеш по темата се включи чак сега ,а регистрацията ти е от 6.03,и защо това е единственото ти мнение във форума до сега,или до сега само четеше и събираше информация да докладваш на господин Х.......,и още нещо ти къде пуши или пи вода,в къщи пред телевизора,това и аз го правих,живея в същия град така че не пиши глупости,ало стачкуващия защо поне едно мнение не пусна в темата за протеста в София,можеше някой да ти повярва че си стачкувал.И би ли ми казал с кого се караше ГРАНИЧАР,познавам лично голяма част от колегите му,не съм чула такова нещо,а ако ти си от лакеите на горе споменатия господин имало е защо да се кара с теб.
REKS

Мнениеот valther_P22 » 28 Апр 2009, 17:09

Виж, REKS ,не виня брат ти, че се е карал просто поведението му беше някак различно . Не съм от хората на Хадж..., а неговото уволнение е заради съдебно решение, а не заради тази трагедия. Всеки пише за виновните а никои не знае защо се случи това и дали има виновни самата ти на ясно ли си . Като пишеш,че началника е отстранен знаеш ли ,че има куп наказания а с това вече преля чашата иначе едва ли биха го отстранили.
valther_P22

Мнениеот shumana » 28 Апр 2009, 18:26

Kолеги за пореден път ви казвам,не е местото за тия коментари точно в тази тема,моля престанете,има достатъчно теми за да си излеете чувствата.Ако не намирате такива просто си ги създаите. :oops:
shumana

Мнениеот shumana » 06 Май 2009, 09:01

Мисля че не трябва да загърбваме тая тема,не е маловажна.REKS как вървят нещата покраи делото,сподели ще ти олекне.
shumana

Мнениеот REKS » 06 Май 2009, 12:55

Следствието още не е приключило,доколкото знам удължен е срока с още два месеца.А що се отнася до олекването,май не е вярно,тази рана няма зарастване.
REKS

Мнениеот Иван Мартинов » 07 Май 2009, 21:12

Колеги всички работим за едно нищо.Припомнете си "Българийо те умряха за теб".Не знам защо но в последно време започнаха тези неща да се чуват.Преди 1,2 месеца колега от транспортна полиция се самоуби.Искам да кажа на сър мърфи да спре да мисли защото не му се отдава и ми омръзна да му чета теориите.REKS да те питам дали някои ти помогна с някакви средства ако не дайте да го направим бе колеги и ако имаш нужда от помощ аз съм на среща
Иван Мартинов

Мнениеот shumana » 17 Май 2009, 06:13

Да благодарим на админа че отключи темата,смятам че има какво да се следи и пише в нея.
shumana

Мнениеот shumana » 19 Май 2009, 06:50

Хора каво ви става,как изведнъж спрехте да пишете по тая тема? :?:
shumana

Мнениеот Sir Humphrey » 19 Май 2009, 07:59

13 страници тема не ти ли стигат?
Тя беше и повече, ама не ми се ще да зачеквам въпроса с триенето.
Аватар
Sir Humphrey

Мнениеот kotarak » 19 Май 2009, 09:08

Айде да не спамим темата,за да не е заключат завинаги.
В петък 22 се навършват 3 месеца от нелепата смърт на нашия колега ( лека му пръст ),а до сега няма никакви резултати.Просто съм възмутен от действията на следствена служба.
Учредител и член на СД 86 ГПУ Крумовград, учредител и член на РУП Карлово; http://www.vbox7.com/play:c953d39e - аз сам си избрах тази съдба вечната черна овца...
Аватар
kotarak

Мнениеот shumana » 20 Май 2009, 21:47

Може да се сърдите но лично помолих админа да отключи темата,като казах има каво да се следи още в нея.
shumana

Мнениеот 4x4 » 16 Юни 2009, 23:00

В момента гл инспектор Бисер Петров ръководи ГПУ Олтоманци РДГП Драгоман, да им е честито на колегите
4x4

Мнениеот REKS » 17 Юни 2009, 09:19

Не мога да повярвам.Това е трето самоубийство на негов подчинен,колко още млади момчета трябва да се самоубият за да бадат изхвърлени такива некадърници от системата.
REKS

ПредишнаСледваща

Назад към Загинали служители на МВР