САМОУБИЛ СЕ КОЛЕГА ОТ ГРАНИЧНА - КРУМОВГРАД

Re: САМОУБИЛ СЕ КОЛЕГА ОТ ГРАНИЧНА - КРУМОВГРАД

Мнениеот коректен » 24 Мар 2009, 12:50

Колеги кво става ето ново инфо за самоубил се колега - мир на праха му. http://www.dnevnik.bg/bulgaria/2009/03/ ... v_doma_si/
коректен

Мнениеот shumana » 24 Мар 2009, 13:13

spongi написа:kotarak , извинявам се . Простете .

spongi не се претисняваи секи греши,важното е че си съпричастен
shumana

Мнениеот spongi » 24 Мар 2009, 21:51

Приятели ,преди малко видях,че има още един подобен случай с колега от гр.Мездра, ММ, ТЕЗИ ТВОИТЕ ДУШЕГУБЦИ, КОЛКО ОЩЕ ДУШИЧКИ ЩЕ ИЗГОРЯТ ? НЕ СЕ ЛИ НАСИТХИТЕ НА КРЪВ БЕ, МРЪСНИЦИ ДОЛНИ ?!!!!!!!!!!!! ЛЕКА ИМ ПРЪСТ НА МОМЧЕТАТА .
spongi

Мнениеот spongi » 30 Мар 2009, 21:22

Приятели,след няколко дни,стават 40 дни от смъртта на Костадин ! Виждате,че това не е единствения случай на /само/убийсво в МВР, нека ако някаде по РУ има натиск от някой върху Вас,да се съобщава своевременно и да не допуснем повече нелепи /само/убийства на служители на МВР ! Нека направим така,че не ние, а тези които са виновни за напрежението и несигурността в МВР да получат това което заслужават,сигурно и от ЕС чакат с нетърпение да бъде осъден някой от тези "началници от МВР" ! Смелите умират веднъж , страхливите - всеки ден !
spongi

Мнениеот REKS » 30 Мар 2009, 23:12

Да spongi, на 02.04. се навършват 40 дни от смъртта на непрежалимия ми брат Костадин К. Пачеманов.
Казват че времето лекува,не е вярно,напротив,от ден на ден осъзнаваш,че никога няма да видиш лицето му,че няма да чуеш гласа му,да стиснеш ръката му,това прави болката още по силна.Нека запалим свещичка за покой на душата му.
REKS

Мнениеот shumana » 01 Апр 2009, 19:50

REKS ти не си служител,но това не ти пречи да се бориш за правата който отстояваше брат ти,знаи че ние сме на среща,нека наща съпричастност ти дава сили да се бориш срещу виновниците,твоита мъка е безкраина знам, но не се предаваи гледаи напред.ПРЕКЛАНЯМ СЕ ПРЕД СМЕЛОТО ТИ СЪРЦЕ.МИР НА ПРАХТА НА КОСТАДИН
shumana

Мнениеот REKS » 01 Апр 2009, 20:06

Shumana, това правя и ще правя,ще се боря виновниците да получат наказание,ще подкрепям и Вас(доколкото мога) в борбата Ви за каузата,която считам за справедлива.Убедих се че мога да разчитам на подкрепа от вас.Благодаря Ви!!
REKS

Мнениеот spongi » 02 Апр 2009, 08:26

Рекс ,ето,че стават 40 дни от загубата на брат ти.До днес душата му е била покрай вас,покрай най-милите,нали казват,че до 40 душата е на земята а след това отива кадето и е определено. Знам какво е да загубиш един от най-близките си и аз съм го изпитал,права си и за времето и болката която няма да отмине докъто си жива и се моля Бог да му прости сторения грях,защото той не е негов а на други и да го приеме при себе си ,в рая, а за свещичките, бъди сигурна,че паля и не само днес.
spongi

Мнениеот BLACKJ » 02 Апр 2009, 11:34

Публикувано на: 24.02.2009 19:10 Заглавие:

АЗ ПЛАЧА за един живот отишъл си от нас - незнайно защо...
АЗ ПЛАЧА,тъй както умеят да плачат мъжете - със стиснати зъби и стиснати длани в юмрук...
АЗ ПЛАЧА,защото едва ли на някой "горе" му пука за причините довели до това нещастие!
АЗ ПЛАЧА от мъка,от злоба,от яд и от пълното си безсилие да върна времето с три дни назад,да се срещна с колегата и да му кажа НЕ ОТНЕМАЙ ТОВА,КОЕТО ТИ Е ДАЛА ПРИРОДАТА - ПРИЯТЕЛЮ
СЕГА МОГА ДА КАЖА САМО СБОГОМ!!!

Почивай в мир приятелю!!!На близките и колегите - най-искрени съболезнования!!!
Живей Днес,защото Вчера няма да се върне,а Утре може и да няма!!!
НЕ СЪМ ОТ ВЧЕРА!!!
http://www.vbox7.com/play:9fb723f4 - в памет на загиналите колеги
Очарованието от знанието е в незнанието!
Аватар
BLACKJ

Мнениеот kotarak » 02 Апр 2009, 18:29

Нека днес за минута запазим мълчание и се помолим за опрощение.Той ще остане завинаги един от нас.Бог да прости Коцето!
Учредител и член на СД 86 ГПУ Крумовград, учредител и член на РУП Карлово; http://www.vbox7.com/play:c953d39e - аз сам си избрах тази съдба вечната черна овца...
Аватар
kotarak

Мнениеот spongi » 12 Апр 2009, 20:57

Момчета , от 10 дни оставихме темата.Знам какво ще кажете,че мина доста време,но не бива да оставяме времето да отмие това което ни сплотяваше, макар,че това бе смъртта на Костадин. Нека семейството на Костадин,да разбере,че ние не сме го забравили и няма да го забравим !
spongi

Мнениеот REKS » 13 Апр 2009, 16:16

Spongi,ти и колегите ти от форума бяхте първите с които можех да разговарям за случилото се и от които срещнах подкрепа. Никога няма да го забравя.Все още не е приключило разследването и нямам информация до къде е стигнало,получа ли такава ще разчитам на съвети от вас какво да правя по нататък.
REKS

Мнениеот shumana » 14 Апр 2009, 11:55

REKS ние сме насреща разчитаи на нас
shumana

Мнениеот spongi » 23 Апр 2009, 17:42

Колеги,оставихме темата на заден план.Знам,че темата на деня са съкращенията които вече вървят по дирекциите,но се питам, дали тези които са виновни за трагедиите с колегите ни,ще бъдат освободени от длъжност и хората играещи си с властта,ще се направят,че това не е станало с тяхното настояване и ще ги оставят сами да понесат отговорността ?
spongi

Мнениеот shumana » 24 Апр 2009, 06:18

spongi съкращенията са вече на лице,а дали има наказани само колегите от Крумовград могат да кажат.REKS как вървят нещата покраи случаят с брат ти(мир на душата му), има ли нещо ново,виновни наказани?
shumana

Мнениеот REKS » 24 Апр 2009, 13:34

Единия заместник е уволнен дисциплинарно,шефа им е отстранен,това се случи 10 дена след трагедията,но дали е в последствие на случилото се незнам,сами си правете изводите.Въпреки че два месеца минаха,не ми е съобщено разследването да е приключило и резултатите от него,очаквам това да се случи в близките дни.
REKS

Мнениеот spongi » 24 Апр 2009, 21:20

Приятели,аз не говоря,за наказания,аз имам в предвид този който е виновен за смъртта на Костадин да получи заслуженото. Да повлиаеш на човек по този начин е същото като да го убиеш със собствените си ръце !Аз смятам,че е така,сигурно така мислите и Вие. Да посегнеш на живота на човек който не е познал най-хубавото, най-красивото в живота и да не му се порадва !Мъж в разцвета на силите си да не се зарадва на жена и деца,да се порадва на топлината, на щастието от лично свое семейство и някой който се е страхувал за "топлото си столче" в службата си, да го принуди да напусне "белия свят"! Ето за тези гадини казвам,че трябва да получат това което заслужават !
Зъб за зъб,око за око !
spongi

ПредишнаСледваща

Назад към Загинали служители на МВР