Колгеги,моля дайте кординати за адвокатс/у ГДИН

Колгеги,моля дайте кординати за адвокатс/у ГДИН

Мнениеот master777 » 12 Фев 2014, 15:46

Моля,някой от колегите в София, който има директен адрес и телефон на адвокат,който е завеждал дела с/у ГДИн за неплащането на извънъреден труд(предполагам се досещате-работиме 24ч,аплащат 20ч) да ми ги изпрати по мейла.Преди Нова година,уж прехвален адвокат се зае.И преди 10 дни ми върна парите,защото бил"претоварен" с други дела.Затова молбата ми е:Дайте ми координати на човек,занимавал се с тази проблематика. мейла ми е: odin53@abv.bg Водката и мезетата са от мен-гарантирано! Чакам, на всички колеги желая най-много здраве и късмет!!!
master777

Re: Колгеги,моля дайте кординати за адвокатс/у ГДИН

Мнениеот dakota_ » 12 Фев 2014, 17:01

Ние не сме колеги с ГДИН,надявам се разбираш,че работим в различни ведомства.
Като ви правим проверки ни викате "колеги",но нашата работа е една,вашата работа е друга...
Имате синдикат,ако си синдикален член може да получиш информация от колегите си в синдиката...
Имай предвид следното нещо,което много такива като теб не знаят,адвоката дължи само и единствено правна помощ и по никакъв начин не дължи резултат!
dakota_

Мнениеот master777 » 12 Фев 2014, 21:51

Щом смятате.че сте от "друго ведомство"-воля ваша.Но мисля,че всички носиме пагони и на един огън се печеме.Между другото-този изкуствен разкол м/у различните видове полицай се създаде изкуствено след 90-те.Насъсквай ги един срещу друг,"тези"са повече от "другите.И така по-лесно ни управляват.И последно: Аз отправям питането си към колегите отССЗБ, не знам защо Вие изразявате мнение,след като сте от "другото" ведомство.Не мисля,че единствено Вие имате право на достъп до този форум.
master777

Мнениеот dakota_ » 13 Фев 2014, 16:04

Форума е свободен и виждаш,че никой не ти ограничава достъпа до него.Няма различни видове полицаи,просто вие не сте полицаи...не са полицаи и тези,които ни отварят и затварят вратите на влизане и излизане от съда.
Отправил си питане към хора,които и да влизат в сайта няма да ти отговорят...Забелязал ли си по протести,че дори не сте си избрали хора,които да имат елементарната грамотност,точно и ясно да заявяват исканията ви...От такива хора какви отговори очакваш...
По отношение на това,че адвоката ти е върнал парите взети да заведе дело... Има хора,които като платят 200.00 лв. хонорар и мислят,че адвоката е длъжен по всяко време да им е на разположение и нещата да се случват веднага и на момента...
Знаеш ли какво тегло е за един адвокат да изслуша някой,който иска да заведе дело за "неплащане на извънреден труд"... в повечето случаи такива дела водят хора излизащи в пенсия... Да се чуди човек,защо докато е бил на служба не си е търси правата за "неплащане на извънреден труд" и изведнъж при пенсиониране започва да търси със задна дата това,което му се е полагало,но докато е бил на служба си е натискал задника и си е траел... Знаеш ли,че такива като си отворят устата и почват да си разказват историята...а адвоката го боли фара за това,какъв е бил ланския сняг...интересува се само от това,което му върши работа...
dakota_

Назад към Синдикат на служителите в затворите