СИНДИКАТ НА НАДЗИРАТЕЛИТЕ В ЗАТВОРИТЕ

Re: СИНДИКАТ НА НАДЗИРАТЕЛИТЕ В ЗАТВОРИТЕ

Мнениеот schapcho » 15 Мар 2010, 17:34

Вярно колеги и точно затова трябва да се организираме и да подкрепим протеста на 20-и в София.Ние от врачанския ще бъдем там,а след ОС на 27-и се надявам да влезем в съда и да им покажем,че сме живи ХОРА
schapcho

Мнениеот emo_e » 16 Мар 2010, 11:27

колеги,аз не искам да работя втора работа,защото работата ни е достатъчно напрегната,просто искам да ни се заплаща достатъчно за да живеем като бели хора в уж бяла държава.Вижте колегите които работят на друга2ра работа на какво преличат и как си носят службата...Не напразно трябва да почиваме 72 ч.Колкото до протеста на 20.03.2010 г ТРЯБВА ВСИЧКИ ДА СМЕ ТАМ НЕ САМО КОЛЕГИТЕ КОИТО СМЕ В СИНДИКАТА.
emo_e

Мнениеот innocent » 16 Мар 2010, 11:27

Сърдечно и огромно БЛАГОДАРЯ !!!!!! Браво, явно това сме заслужили! Благодаря г-н Борисов! До сълзи ме трогнахте с това "увеличение" на доходите ни!!!! А бяхте един от нас!!!!!!!
innocent

Мнениеот nqmabivshi » 16 Мар 2010, 11:45

schapcho написа:Вярно колеги и точно затова трябва да се организираме и да подкрепим протеста на 20-и в София.Ние от врачанския ще бъдем там,а след ОС на 27-и се надявам да влезем в съда и да им покажем,че сме живи ХОРА

Аз също нямам търпение!!!
Йонко Стефанов - Председател на Синдикално дружество гр. Велико Търново към ССЗБ. sszb_vt@abv.bg
Модератор на раздел СИНДИКАТ на надзирателите в затворите
http://sszb.eu/
nqmabivshi

Мнениеот emo_e » 16 Мар 2010, 12:08

Защо ние трябва да си плащаме осигуровките?Да не би затвора да е на баща ми или затова,че като отидеш на работа може повече да не се върнеш,или затова ,че антоража с когото работим някои от тях са болни от хив,туберколоза,всички видове хипатит и др.От мен засега довиждане,че отивам на болница да охраняваме 1 болен от спин,хипатит,туберколоза и 1 с варицелка,голям кеф...
emo_e

Мнениеот innocent » 16 Мар 2010, 18:45

innocent

Мнениеот cecimihailov » 16 Мар 2010, 22:43

СД - Сливен към Синдикат на служителите в затворите в България подкрепя протеста на 20.03.2010г. Подкрепата ни и заявена готовност да се включим в мероприятието са декларирани в общата декларация от името на УС на ССЗБ до СФСМВР.
От СД-Сливен сме във връзка с представител на УС на СФСМВР и уточняваме детаили по организацията .

С текста на декларацията може да се запознете в тази тема : viewtopic.php?f=6&t=2213&p=54450#p54450
Цветан Михайлов-Председател СД гр.Сливен към ССЗБ
Когато има толкова случайности, търси закономерност.

sszb_sliven@abv.bg
Аватар
cecimihailov

Мнениеот един от народа » 17 Мар 2010, 10:01

Колеги,всички и навсякъде трябва да излезем.Повсеместно,заедно с полицаите във всички градове.Хайде стига експерименти с надзирателите,а сега и с осигуровките ни.По закон нямаме право на стачка-те законите се променят.Ако стачкува полиция и надзиратели кого ще пратят срещу нас-армията ли?Тия от ГД"ИН" дето четете замислете се!
един от народа

Мнениеот emo_e » 17 Мар 2010, 15:43

Колеги прочетете следното:http://bgvesti.com/index.php?option=com_content&view=article&id=44543:2010-03-17-07-31-35&catid=43:zr&Itemid=105
emo_e

Мнениеот bovans » 17 Мар 2010, 16:48

Аз мисля друго да се направи всички заедно да си пуснем рапорти за напускане или да си вземем болнични.А тогава да видим кои ще работи Бойко ли Дянков ли или Цецо.
И ако взема да си плащам осигоровките още същия ден напускам не сам и умрял зя 700лв. Само ще ме е яд за картата ;)
bovans

Мнениеот todoroff » 19 Мар 2010, 11:01

Ще се окаже ,че л/с може да се пазят и сами. :lol:
Аватар
todoroff

Мнениеот innocent » 21 Мар 2010, 19:29

Поне заплатите ни няма да ги орязват. Това добре! Ся да видим дали ще има некав диалог с МП за подобряване на материално техническата база. Щото да проверяваш храна при свиждане само с един нощ си е направо смешно. Но въпреки това колегите си гледат работа професионално и успяват да предотвратят доста непозволени вещи да влязат вътре!!!
innocent

Мнениеот innocent » 24 Мар 2010, 22:16

Някой да каже как е минала срещата днес!!!!!!!!!!
innocent

Мнениеот cecimihailov » 23 Апр 2010, 20:36

Вуйчо Ваньо написа:
Колеги, мястото и датата и часа на срещата са уточнени:
24.04.2010год /събота/ от 12.00 часа в гр Пловдив сборен пункт пред Аграрния Университет /ВСИ/ прилагам линк към карта
http://www.bgmaps.com/map.aspx?city=plo ... =1&lang=bg
След като се съберем на това место ще отидем съвсем на близо в един клуб който сега е заведение и там ще проведем срещата.Няма да струва нищо освен консумацията на кафета и други напитки по избор/ който желае разбира се/.Ето линк и към това място:
http://www.bgmaps.com/routing.aspx?sid= ... 808740F122
В заведението ,което не е голямо няма да има други посетители така ,че ще можем да работим спокойно.Каня всеки който желае и има какво да предложи за подобряване на работата на Синдиката да присъства и сподели своето мнение по въпросите които ще обсъдим.Очаквам това да бъде една конструктивна приятелска среща без излишни емоции на която да намерим правилните решения на проблемите ни.
Аз ще ви чакам на уговореното място в уговорения час от където да тръгнем заедно .Нека които желае подробности да се свърже с мен по
телефона за уточняване.Освен на синдикалния телефон може да звъните и на 088 8 850 394. ОЧАКВАМ ВИ .
http://www.bgmaps.com/routing.aspx?sid= ... DC99E06197
Ето и линк как се стига до мястото от изхода на магистралата по "карловско шосе"

Koпирано от : http://sszb.eu/index.php?option=com_kun ... itstart=42
Цветан Михайлов-Председател СД гр.Сливен към ССЗБ
Когато има толкова случайности, търси закономерност.

sszb_sliven@abv.bg
Аватар
cecimihailov

Мнениеот zamsszb1 » 27 Апр 2010, 16:44

doobref написа:ГОСПОДА,ВЪВ ВАШИЯТ ФОРУМ НЕОТДАВНА ЧЕТОХ ,ЧЕ СЕПИТАТЕ ЗАЩО НЯМА СИНДИКАТ НА НАДЗИРАТЕЛИТЕ. Е, ВЛЕНАХ В ТОЗИ ФОРУМ ЗА ДА ВИ УВЕДОМЯ, ЧЕ "СИНДИКАТ НА СЛУЖИТЕЛИТЕ В ЗАТВОРИТЕ В БЪЛГАРИЯ" Е ВЕЧЕ ФАКТ.
В НЕГО МОГАТ ДА ЧЛЕНУВАТ ВСИЧКИ СЛУЖИТЕЛИ ИМАЩИ ОТНОШЕНИЕ С ОХРАНАТА И ИЗПЪЛНЕНИЕТО НА НАКАЗАНИЯТА НА ОСЪДЕНИТЕ ЛИЦА, И СЛЕДСТВЕНИТЕ АРЕСТИ.
ТОВА ЗДРУЖЕНИЕ Е УЧРЕДЕНО ОТ НАДЗИРАТЕЛИ В ЗАТВОРА - ПАЗАРДЖИК. НАЛИЦЕ Е И СЪДЕБНА РЕГИСТРАЦИЯ В ПАЗАРДЖИШКИ ОКРЪЖЕН СЪД ОТ 28.04.2009Г. СЕДАЛИЩЕТО И АДРЕСА НА УПРАВЛЕНИЕ Е : ЗАТВОРА ГР. ПАЗАРДЖИК. ПРЕДСЕДАТЕЛ Е ИЛИЯ БОЖИЛОВ. АЗ САМИЯТ СЪМ БИВШ СЛУЖИТЕЛ НА ЗАТВОРА ПАЗАРДЖИК, И ТАКЪВ СИНДИКАТ СЕ ОПИТАХ ДА НАПРАВЯ ОЩЕ ПРЕЗ ТЕЖКИТЕ 1990-1991Г. НО СИСТЕМАТА БЕШЕ СТРАШНА. ГРОЗЕШЕ ГО ВСЕКИ УВОЛНЕНИЕ И НЕ НАМЕРИХ ОТКРИТО ПРИВЪРЖЕНИЦИ. Е, СЕГА УСПЯХ ДА ПОМОГНА НА ТЕЗИ СЛУЖИТЕЛИ ОТ ЮРИДИЧЕСКА СТРАНА ПО СЪДЕБНАТА РЕГИСТРАЦИЯ, И СЪМ РАДОСТЕН, ЧЕ ТЕ ВЕЧЕ НЕ СА ИЗОЛИРАНА СИСЕТМА, ЧЕ ЩЕ ИМА КОЙ ДА БРАНИ ТЕХНИТЕ СОЦИАЛНО-ИКОНОМИЧЕСКИ И ПРОФЕСИОНАЛНИ ПРАВА.
АПЕЛ КЪМ ВСИЧКИ НАДЗИРАТЕЛИ В БЪЛГАРИЯ- ПРИСЪЕДИНЕТЕ СЕ , ЗАЩОТО Е ВЪВ ВАША ПОЛЗА!
У С П Е Х НА НОВИЯТ СИНДИКАТ! :P :P :P

http://sszb.eu/index.php?option=com_con ... e&Itemid=2
zamsszb1

ПредишнаСледваща

Назад към Синдикат на служителите в затворите