Какво следва след медицинския преглед ?

Какво следва след медицинския преглед ?

Мнениеот 2DADS » 24 Яну 2018, 12:22

Някой може ли да ми обясни как да разбера датата на физическия изпит ?
От ЧР ми казаха от 23.01 да следя в сайта и ми дадоха някакъв номер, но в сайта намирам само текстов документ с нормативите за изпита за дата нищо не пише..
Благодаря предварително!
2DADS

Re: Какво следва след медицинския преглед ?

Мнениеот Lyubo Petrov » 15 Фев 2018, 23:35

Да и на мен така ми казаха 23-ти 24-ти да проверя в сайта и по точно конкурса.
Търпение колега и успех!
Lyubo Petrov

Мнениеот Онзи » 17 Фев 2018, 19:44

Когато излезе списъкът с допуснатите кандидати, там ще видиш и датите за физическия ;)
Онзи

Мнениеот Andro23 » 21 Фев 2018, 18:02

Не знам дали ще мога да ти обясня с подробностите.
От ЧР са ти дали твоя входящ номер на това малко листче.Значи в момента предполагам,че тече класирането по документи.Скоро ще бъде обявен списък с допуснатите и недопуснатите кандидати до следващия етап,който е ФИ.Влизаш в сайта и дебнеш,когато бъде качен този докумет го теглиш и си търсиш номера за да разбереш дали продължаваш напред или не.В документа пише на коя дата и в колко часа трябва да се явиш на изпит по ФИ ако си одобрен.Обикновено е на стадион Раковски.
Явяваш се на изпита и даваш максималото от себе си.Съветвам те да се запознаеш с нормативите които са в заповедта.
Мой познат се яви тази година на такъв изпит и каза,че имало хора,които са се класирали с 6 или точки общо от всички тестове,а те са 4.Имало и такива с по един нулев резултат и с 7 точки.Това е минимума,надявам се ти да си по-подготвен от тях.
Надявам се,че съм успял да помогна.

Желая ти успех!
Andro23

Мнениеот mario90ivanov » 02 Мар 2018, 10:28

Здравей ти! И аз бих искал да попитам някай има ли информация отностно конкурса за постъпване на работа в МВР кога са датите за изпитите и аз входящ номер но няма нищо качено къде да проверя? Благодаря Ви предваритено
mario90ivanov

Назад към Конкурси и кандидатстване в МВР