Медицински показатели

Здравейте, мечтата ми е да бъда полицай!

Мнениеот barbaronaa » 23 Юли 2015, 11:22

Здравейте, аз съм едно 17 годишно момче от град Благоевград, което за професия мечта е избрал полицай. Всеки път като чуя звука на сирената на патрулка или пожарна настръхвам.. имам чувството, че това ми е призванието! Да помагам на хората... Така де, да се върнем на темата. Има един проблем - нося очила .. виждал съм полицаи около 35-40 г. тук с очила, но не знам... Дали ще мога да стана полицаи ако нося очила? Дали ще ме приемат в Симеоново с очила ? Това много ме притеснява... а много искам да стана полицай, друга професия не ме интересува ... :? :( Моля ви помогнете! Мога ли да стана полицай ако нося очила?
barbaronaa

Re: Здравейте, мечтата ми е да бъда полицай!

Мнениеот Dop4o » 23 Юли 2015, 15:37

barbaronaa написа:Здравейте, аз съм едно 17 годишно момче от град Благоевград, което за професия мечта е избрал полицай. Всеки път като чуя звука на сирената на патрулка или пожарна настръхвам.. имам чувството, че това ми е призванието! Да помагам на хората... Така де, да се върнем на темата. Има един проблем - нося очила .. виждал съм полицаи около 35-40 г. тук с очила, но не знам... Дали ще мога да стана полицаи ако нося очила? Дали ще ме приемат в Симеоново с очила ? Това много ме притеснява... а много искам да стана полицай, друга професия не ме интересува ... :? :( Моля ви помогнете! Мога ли да стана полицай ако нося очила?

Бих ти препоръчал да разгледаш форума. Тук, при добро желание, може да намериш абсолютно всичко, което ти е необходимо. Отностно допустимите диоптри, погледни тук - viewtopic.php?f=50&t=2178
... The world is moving so fast these days that the man who says it can’t be done is generally interrupted by someone doing it...
Аватар
Dop4o

Въпрос за кандидастване на мвр

Мнениеот Cproject » 10 Фев 2017, 14:26

Имам 2 въпроса:
– Имам здравословен проблем. Не е фатален, но не мога да дигам много тежнко това проблем ли е ? Проблема е в кръста ми и се нарича "дискова протрузия".
- Другото е проблем ли името при конкурси за полиция ? Примерно съм с турско име. Но цял живот съм живял в българия нито съм имигрант нищо просто съм български гражданин. Но нали името ми се води турско. Това проблем ли е ?
"По добре глупав 5 мин, от колкото глупав цял живот."
"Аз знам, че нищо не знам."
Аватар
Cproject

Re: Медицински показатели

Мнениеот dsuzunov » 11 Фев 2017, 08:57

За здравословния проблем, може и да е пречка.
А за името, Ялчън Расим е директор на ОД МВР Шумен.
Димитър Узунов - Пловдив
Аватар
dsuzunov

Re: Медицински показатели

Мнениеот Nikolaaa » 08 Юни 2017, 07:33

Аз съм с разтегнати коленни връзки за втори път. И макар че не е нещо фрапиращо исам да попитам дали ще ми направят проблем за това в Симеоново ;)
Nikolaaa

Въпрос за прием: Болести, родители, физическа издържливост

Мнениеот GDBOP_LOVE » 17 Сеп 2017, 09:57

Здравейте, тъй като на скоро един приятел започна в СПС и ме навиваше да започна, а аз така яко му отказвах...
Обаче накрая реших, че работя само временни работи и е време за СЕРИОЗНА РАБОТА.
Имам само малко притеснения свързани с това, че имаХ, астма като ДЕТЕ. Сега още имам тая книжка на "хронично болния".
Като ходя на изследванията като има конкурс, да не ме цъкнат на компютъра и да излезне АСТМА, въпреки че не съм правил пристъп от много време.
Бяха ми препоръчали да си взема някакви апаратчета, но аз не ги взех с ясното съзнание, че сам ще се оправя с всичко и дефактно от СУПЕР много време не съм боледувал и съм нямал пристъпи, просто се храня здравословно, тренирам си, тренирал съм бокс, тренирал съм ММА. Сега пак си се храня здравословно и съм с нормално тегло, нямам проблеми и с болестите. Започнах да се готвя с лицевите опори, сега ще започна и яко спринтове да повиша издържливостта. Набиранки, кофи, скокове на дължина. Физическия ще го взема - каза го моят приятел и е убеден в това - с максимални резултати. Аз се чудя само да не ме изкарат с АСТМА и да не ме приемат ЗАРАДИ ТОВА? Ще си взема лекарства ако трябва, въпреки че не са ми нужни.
Другия ми въпрос е: Баща ми е лежал в пандиза, осъждан е то е ЯСНО - щом е лежал... Отдавна е реабилитиран и чист. Това проблем ли ще бъде?
Аз съм НЕОСЪЖДАН и никога не съм бил съден, нямам проблеми с полицията, дето се вика ЧИСТ СЪМ КАТО МОМИНА СЪЛЗА.
Та, има ли проблем според вас с тези неща? Ако си взема всичките изпити да ме приемат? :)

Поздрави! :)
GDBOP_LOVE

Предишна

Назад към Конкурси и кандидатстване в МВР