Медицински показатели

Re: Медицински показатели

Мнениеот mumunho7 » 29 Дек 2014, 02:52

dsuzunov написа:Заболяването ти ще го "хванат" или на ЕКГ-то или на слушалки при прегледа и вероятно то ще е пречка за работа в МВР.

dsuzunov
Ти полицай ли си.
От къде мога да звъна на МЕДИЦИНСКАТА КОМИСИЯ.
mumunho7

Мнениеот police_mans » 29 Дек 2014, 12:08

mumunho7 написа:
dsuzunov написа:Заболяването ти ще го "хванат" или на ЕКГ-то или на слушалки при прегледа и вероятно то ще е пречка за работа в МВР.

Братле за моето заболяване ли говориш.
Иначе редовно играя по физическо или всеки ден си ритаме бягам редовно.
Но исках да ходя на тренировки по футбол и лекаря ми каза не може само да играя като хоби.
Скоро пак ще ходя и ще я питам.
Някой да ли е имал същият проблем.

Обръщението "Братле" в случая звучи меко казано невъзпитано! Правилното обръщение е господин Узунов,така се обърщат младежите към хора,които са на годините на техните родители!
Можеш да се обадиш на комисията по телефон или да пишеш на е-меил,но лекарите не са врачки да отговарят по телфона на такива въпроси,а преценяват състоянието на кандидатите след обстоен медицински преглед. Завърши,яви се пред медицинската комисия и ще получиш отговор на въпроса си дали можеш да станеш курсант в АМВР!
Успех!
police_mans

Мнениеот mumunho7 » 29 Дек 2014, 15:40

police_mans написа:
mumunho7 написа:

Братле за моето заболяване ли говориш.
Иначе редовно играя по физическо или всеки ден си ритаме бягам редовно.
Но исках да ходя на тренировки по футбол и лекаря ми каза не може само да играя като хоби.
Скоро пак ще ходя и ще я питам.
Някой да ли е имал същият проблем.

Обръщението "Братле" в случая звучи меко казано невъзпитано! Правилното обръщение е господин Узунов,така се обърщат младежите към хора,които са на годините на техните родители!
Можеш да се обадиш на комисията по телефон или да пишеш на е-меил,но лекарите не са врачки да отговарят по телфона на такива въпроси,а преценяват състоянието на кандидатите след обстоен медицински преглед. Завърши,яви се пред медицинската комисия и ще получиш отговор на въпроса си дали можеш да станеш курсант в АМВР!
Успех!

Извинявай за обръщението но не знаех че си толкова голям.
За това ще разбера когато кандидатствам.
mumunho7

Мнениеот dsuzunov » 29 Дек 2014, 21:31

Потърси из нета с какви заболявания не се допускат за работа в МВР. Някъде го бях срещал, но не помня къде.
А за това, дали съм полицай, да, полицай съм от над 30 години, но за медицинските изисквания, най-точна информация ще получиш от медицинската служба, обслужваща МВР във вашия областен град.
Димитър Узунов - Пловдив
Аватар
dsuzunov

Мнениеот mumunho7 » 30 Дек 2014, 00:17

Не мога да намеря никаква информация за болестите.
mumunho7

Мнениеот mumunho7 » 30 Дек 2014, 15:39

Вие имали ли сте колеги с шум на сърцето.
mumunho7

Мнениеот MasterCop » 31 Дек 2014, 08:42

Имаме си всякакви заболявания, но обикновено ги получаваме след като вече сме постъпили в МВР... ;)
ИзображениеИзображение
Благословен да бъде онзи, който няма какво да каже и въпреки това мълчи!
Аватар
MasterCop
Администратор

Мнениеот кпц » 31 Дек 2014, 17:31

mumunho7 написа:Не мога да намеря никаква информация за болестите.

Информацията е точно в тази тема. Явно не четеш внимателно.
Пак давам линка, но вече е за последно: http://www.ciela.net/svobodna-zona-darj ... ite-raboti
кпц

Мнениеот mumunho7 » 01 Яну 2015, 01:33

кпц написа:
mumunho7 написа:Не мога да намеря никаква информация за болестите.

Информацията е точно в тази тема. Явно не четеш внимателно.
Пак давам линка, но вече е за последно: http://www.ciela.net/svobodna-zona-darj ... ite-raboti

Мерси много но за шум на сърцето не видях нищо дано да нямам проблеми.
mumunho7

Мнениеот mumunho7 » 04 Яну 2015, 01:02

Здравейте забелязах нещо в линка дето господина изпрати. (Смущения на сърдечната проводимост и нарушения на сърдечния ритъм) незнам точно но шум на сърцето в тази област ли се пада и ако е така ще имам сериозни проблеми.
mumunho7

Мнениеот police_mans » 04 Яну 2015, 09:57

mumunho7 написа:Здравейте забелязах нещо в линка дето господина изпрати. (Смущения на сърдечната проводимост и нарушения на сърдечния ритъм) незнам точно но шум на сърцето в тази област ли се пада и ако е така ще имам сериозни проблеми.

За да спреш да си говориш сам и да се опитваш да си отговоряш сам,ще те насоча да погледнеш таблицата на Приложение № 1 към чл. 2, ал. 1. Погледни графа 4,която се отнася за "Кандидати за курсанти в Академията на МВР" отгоре до долу като се изброяват болестите насреща пише - "Негоден"!
Толкова ли е трудно да схванеш,че по разписанието на болестите и физическите недостатъци за медицинско освидетелстване за работа в Министерството на вътрешните работи се падаш негоден за прием в АМВР!
police_mans

Мнениеот лошия » 04 Яну 2015, 10:45

Ей евала най-накрая я приеха тази наредба!!!Колко години никой не знаеше какви са точните медицински критерии за работа в МВР ,това беше най-голямата тайна /голяма простотия/ едно положително нещо да се случи!!!!
лошия

Мнениеот PDP_89 » 04 Яну 2015, 20:26

Е добре де, от вирусните ако си боледувал от херпес зостер преди време, пак ли си негоден или това е за хора, които боледуват в момента??
PDP_89

Мнениеот gushtera » 04 Яну 2015, 22:56

Логично е ако в момента си болен...
gushtera

Re: Конкурс за полицаи 2015

Мнениеот vladopa » 23 Мар 2015, 12:58

Моля за мнение от по-запознатите.Кръвно налягане 130/70 високо ли е?Ще имам ли проблем с него?Трябва ли преди измерване,да приема някакво леко лекарство с цел понижаване.Винаги систолата ми е над 120 с около 10-12 еденици,а диастолата е под 70 еденици.Благодаря за включването.
Последна промяна MasterCop на 24 Мар 2015, 09:10, променена общо 1 път
Причина: Мнението е преместено от друга тема
vladopa

Въпрос относно учене за бакалавър

Мнениеот Джулиус » 24 Мар 2015, 00:18

Здравейте.Бих искал да попитам нещо важно.Решил съм да запиша 4 г. Бакалавър по специалността ПРОТИВОДЕЙСТВИЕ НА ПРЕСТЪПНОСТТА И ОПАЗВАНЕ НА ОБЩЕСТВЕНИЯ РЕД .Прочетох,че преди всичко има обаче и медицински преглед.Въпроса ми е дали биха ме допуснали до изучаването на тази специалност при положение,че имам 2 операции и съм с един бъбрек по рождение?Благодаря предварително на отзовалите се :)
Последна промяна MasterCop на 24 Мар 2015, 09:10, променена общо 1 път
Причина: Мнението е преместено от друга тема
Джулиус

Мнениеот dsuzunov » 24 Мар 2015, 16:18

Липсата на един бъбрек е пречка за работа в МВР.
Димитър Узунов - Пловдив
Аватар
dsuzunov

ПредишнаСледваща

Назад към Конкурси и кандидатстване в МВР